Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 178.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Pożegnania na Samosie

5b0ro - - Dyskusje Samos

postać Cafeida od dziś nie jest w moim posiadaniu

• Pożegnania na Samosie

5b0ro - - Dyskusje Samos

Zakończyłem grę na postaci RockShox /EDIT Zmiany właścicieli kont - zakaz informowania Hadron

• Alchemia

5b0ro - - Archiwum

Witam od jakiegoś czasu wróciłem na poważnie do gry, ale mam 1 problem Tym problemem jest Alchemia. Zawsze lekceważyłem tą rzecz i po prostu jej nie robiłem, ale widze , że teraz naprawdę można na niej zarobić. Wytłumacyz ktoś dokladnie na czym ona polega? Jak ją tworzyć itd itp Czy da sie sprzedawać i wgl Pozdrawiam

• 20% exp drogie byly

• Pomoc mile widziana

5b0ro - - Archiwum

Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się pomiędzy Samosem , a Negrosem Chociaż sam zachęcam Cię do gry na tym pierwszym wymienionym

• Event Halloween , a mapka 90lv

5b0ro - - Archiwum

Hej Z okazji zbliżającego się corocznego halloween mam do Was pytanie Czy opłacalne jest dropanie na mapce 90? Zawsze miałem w zanadrzu dropki mały lv , których używałem na ten event A w tym roku pozostaje tylko główna postać Jakie są Wasze doświadczenia z dropaniem na evencie halloween na mapce 90?

• Misje - Klawisz J

5b0ro - - Archiwum

Witam Gram już od kilku dni po barrrrdzo długiej przerwie i coś mnie zaciekawiło Kiedy klikam klaiwsz J - wyskakuje mi jakiś panel z misjami ( normalne obrazki mobów) o co w tym chodzi ? warto to robić ?

• A co do eventu Halloween , lepiej zarabiać 35/55 czy 90 lv? W m2/ BO/ Las czy mapka 90?

• Pożegnania na Samosie

5b0ro - - Dyskusje Samos

Postacie RockShox i GOODREJDER od dziś w moich rękach ciach Pozdrawiam Moderator Beldwik:Wycięto nieregulaminowy fragment.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

5b0ro - - Dyskusje Samos

Samos ma aż tak mało aktywnych ludzi?

• Parametry Komputera

5b0ro - - Archiwum

Windows 8 jest korzystniejszy dla metka

• pytanko vol.2

5b0ro - - Archiwum

Siema Zdziwiło mnie coś dziś biegając po m1 Jak to możliwe że lvle 54+ noszą już stalki i to +9 i dodatkowo jakieś dziwne bronie? O co w tym chodzi ?

• Likan

5b0ro - - Archiwum

Warto grać likanem? Przyblizylibyscie mi te klasę?? To postać bardziej pod pvp czy exp? Jest droga w rozwoju? Polecacie ją?

• Grzecznie , a domu , z dziewczyną przed tv

• Pytanka

5b0ro - - Archiwum

Czyli riposty każdego ku muszę czytać?:oo

• Pytanka

5b0ro - - Archiwum

Wracam do gry po 1.5 roku, mam pytanie o co chodzi z tymi ripostami ku, instrukcjami i fioletowymi kd? Wytlumaczycie o co w tym chodzi?

• Pożegnania na Etolinie

5b0ro - - Dyskusje Etolin

Postać Vajder została sprzedana kilka dniu temu, nie jest już w moich rękach

• Samos czy Etolin

5b0ro - - Archiwum

Witam Po bardzo długiej przerwie zamierzam wrócić do gry Mam dylemat nad wyborem serwera Interesuje mnie Samos lub Etolin , ponieważ na tych serwerkach mam sporą ilość pieniążków Więc pytanie do Was , Gra ktoś na obu tych serwerach i pomógłby doradzić ? Gdzie większa ilość graczy , na którym z tych serwerów to fajniej wygląda? Pozdrawiam

• mój nick: od 3dni Vajder polecam gracza: Mamuska1974R - liczne handle

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

5b0ro - - Dyskusje Etolin

ten błąd popełnia przynajmniej co czwarta osoba z którą mamy kontakt ;d