Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• BEST KAPITAN NA JAWIE

Shirt - - Pytania i Wskazówki

Respy best kapitana nie są losowe, jest ich około 9-10.

• Cytat od Aata: „Moim zdaniem event powinien być jeden dzień raz w miesiącu, żeby to było coś na co warto czekać, kiedyś jak jakiś event był raz na dwa miesiące to było coś, teraz jest tego za dużo, praktycznie raz w tygodniu jakieś piłki,blaski okejki itp. Zrobić jeden event jakiś fajny raz w miesiącu i tyle. ” Kiedyś też były eventy

• Jak zlikwidować boty

Shirt - - Archiwum

Cytat od Vronbrn: „Cytat od metalman66: „Popieram w 100% opcję opłaty za grę. W dyskusji o zmianach w grze ktoś wspomniał żeby wprowadzić aktywację konta poprzez sms o symbolicznej wartości 5zł. Po aktywacji masz możliwość założenia kilku kont do których automatycznie zostaje przypisany twój nr telefonu i w razie bana za bocenie leci ban na wszystkie powiązane nr. telefonu konta i nie masz możliwości drugi raz aktywować konta z tego samego numeru. ” Pytanie czy prawnie jest to możliwe ” Nie wiem…

• Jak zlikwidować boty

Shirt - - Archiwum

Cytat od Kochamzycie666: „żadne tam kody... server premium gdzie płacisz za założenie konta, gra to wtedy luxus przecież nikt głupi nie wierzy że to darmowa gra mmo ” 30-40 zł za założenie konta to świetny pomysł, w zamian dostawało by się 100 sm i byłoby idealnie

• Rozmowy serwera Jawa

Shirt - - Dyskusje Jawa

Cytat od Aata: „zamiast serwera Jawa powinni postawić serwer Jawa Premium, 50zł od rejestracji konta (dostawałbyś 100SM). Botów praktycznie by nie było, myślę, że bardzo dużo ludzi wróciłoby do metina i nie bałbym się o frekwencje ” Również chętnie bym na takim serwerze zagrał

• Cytat od NoobStat: „O ile brak is'u miał jeszcze jakiś sens to takie zagranie jest karygodne ” Właśnie bardzo dobrze zrobili, moim zdaniem wejście na serwer powinno być dla kont założonych nie wcześniej niż 22 czerwca

• Cytat od SamosShelly: „na serwerach innych typu Etolin / Andros / Wetar / Tortuga pustki a oni nowy robią nowy serwer zamiast pomyśleć co zrobić z starymi .... ” Z tych serwerów nie ma wielkich pieniędzy a nowy serwer do ogromny zysk dla GF, a jak wiadomo tylko to się liczy

• Ciekawie będzie wyglądać m1 na tym serwerze gdy 2 dnia od wystartowania będą dropić piłki

• Gracze tasmani mogą zaczynać się cieszyć, za kilka dni znikną boty

• Nie wieżę że GF to zrobił xD

• WOJOWNIK BODY 70LVL

Shirt - - Archiwum

Dokładnie tak

• Harvest Festival

Shirt - - Archiwum

Zapomnieli włączyć pewnie

• Item Shop - dyskusja

Shirt - - Porozmawiajmy o Metin2

Nikt kuponów nie kupuje to co chwilę są

• Ciekawe czy po łączeniu przez rok będą lagi jak poprzednio

• Cytat od Django: „pierwszy raz pewnie bezie jak zwykle przesadzony to trzeba to wykorzystać :)) ” Niekoniecznie, event na hallowen nie był przesadzony

• Cytat od joneq11: „Event rybacki dobrze zrozumiem łowimy 1.5.2018 a skałdamy klocki 2.5.2018? ” Źle rozumiesz, event rybacki a event manwoo to 2 różne eventy

• BRAK Metinów Wielkanocnych

Shirt - - Archiwum

Cytat od Fusia: „sa boty bo nie zglaszacie, kazdy mowi o nich a jak spytam to "nie zglazalem bo po co" ” A dziwisz się? Przykładowa sytuacja: widzisz bota na środku doliny na spocie, zgłaszasz go na support, dostajesz informacje " gracz został dodany do listy osób pod szczególnym nadzorem", po kilku godzinach wchodzisz na serwer i bot nadal dropi, wchodzisz kolejnego dnia rano: nadal dropi, wchodzisz wieczorem: nadal dropi i tak przez kolejny tydzień. Czyli co przez tydzień nie było ani 1 GM na …

• Cytat od Satomi: „Czy tylko ja mam za sobą 46 magicznych jaj (138 otwarć) i ani jednej zmianki? ” Ja 60 magicznych jaj i 3 zmianki

• Cytat od Ritchie: „@Szaskłycz Respią się po 4 metiny. Wiem, bo 2 razy udało mi się złapać 4 na Channelu. Cytat od IamLegend: „a ma ktos pomysl co zrobic z botami w m1/m2? zglaszalem na irc, ale zaden gm nie fatyguje sie przyjsc i pobanowac.. od piatku te same nicki lataja i bija metiny na tasmanii najlepsze jest to jak blokuja respy i w ogole te lykosy ich nie atakuja, bo tak to by pewnie padli ” Zrzuć Kamień Metin (Silny) gdzieś w m1 ” Nadmienię tylko że można ustawić jakie metiny ma bić

• Są 4 metiny na kanał, kilka razy już udało mi się zbic wszystkie 4