Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 43.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Deo: „Przeinstalowałem sterownik graficzny i fajnie widać teraz, nie obrazisz się chyba za tą suszarkę XD ?? ” Przyjąłem to bardziej z uśmiechem na twarzy aniżeli coś obraźliwego

• Cytat od Lorint.: „właśnie zauważyłem na meleyce nie odczuwałem aż takiej róznicy bijac w kasku na um a dmg. Tak samo jest z medalem bohatera niby daje 30% obrazen ale te dmg nie zwieksza się. Jedynymi bonusami jakimi mozemy podniesc dmg na marmurze są: śr (prócz rubinu), silny przeciwko potworom ” śr z rubinu działają tylko wartość ataku nie działa Cytat od Eylis: „bo medal nie działa na poli, tylko pierścień i nazar daje te 10% ” medal też działa ale daje jakieś 500-800 dmg więcej gdy bije się…

• dGvQt8N.jpgPierwsza na Tasmanii Wrzucam jeszcze raz bo jakiś "super" admin usunął mój poprzedni post wraz z tym samym screenem.

• Ten też jest w 1920x1080 PS. Jak na niego klikniesz to masz możliwość go powiększyć i wtedy widać jeszcze lepiej

• Eh Ja tam wszystko widzę więc nie wiem w czym masz problem a jak używasz monitora CRT 14 calowego o rozdzielczości 640x480 to nie moja wina że nie widzisz xD

• TinnLXA.jpg Nazwaliśmy statuę specjalnie dla najlepszego likana na Tasmanii xD

• dGvQt8N.jpg Pierwsza Hydra na Tasmanii Ekipa: Keira24 PIETERRR CrazyTaboret Emanuela Eagal Ayren

• Cytat od SamosShelly: „Cytat od Echo: „@SamosShelly ale czy ktoś Ci każe za IS płacic ? może to na przykładzie tych szarf wyżej wymienionych Ci wytłumaczę. masz czas - jestes 24/7 w grze i zbierasz sukna masz określoną ilość czasu - zbierasz sukna 4x dłużej nie chce Ci się - płacisz za IS i masz głęboko... ewentualnie brykasz bez szarfy W każdej grze masz to samo. Po to jest premium. Oni też w jakiś sposób muszą zarabiać. Opatentuj jakiś wynalazek i oddaj ludziom za free / otwórz piekarnie i roz…

• Cytat od Colore: „Cytat od Szaskłycz: „Cytat od Shirt: „Blaski w święta od 17 do 21, pomysł genialny ” Dobrze, że nie od 10 do 15. Wtedy musiałbym biec z palmą ze mszy i jeszcze niechcący bym sobie głupi łeb rozwalił ” Palmy się przecież święci tydzień przed Świętami Jeszcze to ludzie lajkują, widać że niektórzy żyją w innej rzeczywistości ” ta palmy na pewno przynosi się po to żeby je poświęcić, ktoś tu nie ma pojęcia o czym pisze PS. Palm nie przynosi się do święcenia tylko na pamiątkę przybyc…

• Wszystko sprowadza się do tego że gdy odpalasz metina wraz z nim odpala się GameGuard czyli jakiś tam antycheat który z założenia miał chronić metina przed oszustami ale niestety blokuje nie to co trzeba i przez to masz problemy z przeglądarką. Ja mam ten sam problem gdy odpalam metina też nie działa mi Google Chrome a gdy metina wyłączę wszystko śmiga.

• Normalnie szok tylko godzinę im to zajęło GJ

• Jedyne wyjście to po prostu usunąć postać z tą przekąską(ale to raczej nie wchodzi w grę).

• Metin, a inne gry ze steam.

SLR69 - - Archiwum

Na 99% jest to wina tzw. anty cheat-a(metin guard czy jakoś tak) który odpala się wraz z startem metina i to on krzaczy się z innymi grami.

• heh wiem jak było na becie bo grałem i wcale nie potrzeba 8 osób żeby wejść i tak same z różnym klasami a w pt miałem 3 osoby i też na becie się dało wejść

• wszystko fajnie, świetny wygląd ognistej ale nie da się wbić do tych katakumb chociaż mam przepustki chyba coś jest zbugowane jak zawsze, gdy klika się "Wejdź" to nic się nie dzieje totalna porażka.

• Drop notek przywodcy

SLR69 - - Archiwum

a mi po prostu sie wydaje że miałeś gorszy dzień i dlatego ci tak źle dropiły, drop zależy od szczęścia w jednym dniu dropniesz z każdego bossa a w innym z żadnego

• Łączenie serwerów...

SLR69 - - Archiwum

No mi też postać wyrzuciło a gram na s21 i juz nie da się wbić czyli mają tylko ponad 5h poślizgu niedużo

• Łączenie serwerów...

SLR69 - - Archiwum

No właśnie jest godzina 14 a nie 17 więc nie wiem w czym widzicie problem

• Łączenie serwerów...

SLR69 - - Archiwum

@Goodness dla twojej informacji łączenie miało potrwać około 13h a zaczęło się o 4 rano więc za bardzo nie wiem o co ci chodzi no chyba że liczyć nie umiesz