Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 312.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• nie @Pamster

• Morderca #33

Bobcat - - Hydepark

Dzięki za zrozumienie @Fyne. Chociaż Ty jeden masz na tyle rozwiniętą świadomość, żeby zrozumieć sens i przekaz wyników śledztwa. Ludzie co z wami @Manera zabijała rodziny, przyjaciół. Zabiła wszystkich, z którymi przyszło nam żyć albo zmusiła do ucieczki przed nią. Czy w przypadku waszej śmierci też mamy przejść obok a na nagrobku napisać ,,nikt ważny" ??? Tak to rozumiem, brak poparcia mimo tego, że pokazałem wam czarno na białym, że to ona stoi za falą tych zabójstw oznaczać może właśnie wspó…

• Morderca #33

Bobcat - - Hydepark

Muszę Cię wyprowadzić z błędu - Ty NIGDY nie byłaś w kręgu moich zainteresowań, nie przepadam i nigdy nie przepadałem za psychopatkami. Nie zarzucam Ci zabicia przyjaciółki - po prostu nie traktowałaś ją jako przyjaciółkę i pozbyłaś się jej, bo zaczęła za dużo pytać. Nie szantażowałaś ? Przykro mi, ale mam na to dowody. Chociaż oczywiste, że nie przyznasz się do winy. I jeszcze jedno - nie chcę Twojej śmieci, tylko sprawiedliwości, a że jest to powiązane i jesteś winną zarzucanych czynów i są na…

• Morderca #33

Bobcat - - Hydepark

A co, jeżeli powiem, że to nie była pomyłka, tylko było to celowe wprowadzenie w błąd, aby pozbyć się dwóch problemów za jednym razem ? Zaraz to wyjaśnię, może mnie zrozumiesz. Zacznę od początku, gdyż mogę się już pochwalić wynikami śledztwa, bo jest ono zakończone: Cytat od Reverse: „Niestety, pokój i harmonia w mieście przestały istnieć - do momentu, gdy powieszono do gzymsu kościoła pięciu radnych. Tuż pod ciałami napisano krwią: "To dopiero początek oczyszczania plagi, które nawiedziło to m…

• Morderca #33

Bobcat - - Hydepark

Otóż, dnia w którym zginąłem zauważyłem w torebce @Aszti nie tylko głowę szczura, ale także i zakrwawiony nóż. Pismo o którym mówiłem pierwszego dnia należy do kobiety o sprawnej kaligrafii. Teraz sobie przypominam, że w czasie torebka należąca do Aszti niebyła przez nikogo pilnowana w pobliżu znajdowała się bardzo niska osoba. Być może i była to ona, ale nie widzę powodu, dla którego miałaby odcinać głowę szczurowi, którego nienawidzi i mdleje na jego widok. @Malenka natomiast ma bardzo ładne p…

• Morderca #33

Bobcat - - Hydepark

Och coś przyssało mnie z powrotem do ciała. Cały ten czas krążyłem między światami i coś mi nie pozwalało odejść - okazuje się, że to właśnie to było tym co miałem zrobić przed śmiercią - złapać osobę która pustoszy te piękne miasteczko. Gdy mnie z wami nie było widziałem dużo rzeczy, których normalnie bym nie widział, ale poczekajcie, muszę to ułożyć sobie w jedną całość...

• NIE. @Ascoran

• Morderca #33

Bobcat - - Hydepark

Hm...Pismo na kartce jest napisane w formie ręcznej ! Morderca kimkolwiek jest (prawdopodobnie) popełnił błąd ! Można będzie poszukać go po charakterze pisma. Inną sprawą jest jednak możliwość, že po prostu zmusił kogoś do napisania. Czemu tylko ten 'ktoś' się nie przyznał, że został zmuszony ? @Nathiel Akurat moja obecność w pobližu @Aszti była przypadkowa, bo zmierzałem iść odświeżyć ciało(umyć się) co by nie zmuszač was do wąchania przykrych zapachów. Chwilę wcześniej kończyłem rozmowę z @Wir…

• nie @Pamster

• nie @Wiron

• Morderca #33

Bobcat - - Hydepark

1. Malenka 2.Bobcat

• Muszę się zgodzić @Vanilla

• tak, @Pamster

• Cytat od akwarysta93: „1. Byłeś widziany ostatnio w m2, potwierdzasz? 6ca564f530068.jpg Widywałem starsze egzemplarze, więc mogę się cieszyć, że wybrałeś akurat ten. To nie było m2 -> przyjrzyj się zdjęciu -> w m2 trawa jest ciemniejsza, tutaj jest za jasna. To mi wygląda bardziej na niezbadany wcześniej teren -> teren Bobcaterski !!! 2. Czy przyznajesz się do zbanowania wczorajszego dnia botów? Jak ktoś dobrze mówi -> botów się nie banuje, boty się rozgrzesza. Ja im udzielam sakramentalnego odk…

• niee @akwarysta93

• nie, Bobcat mam w nicku @Miechu

• nie. @Reverse

• to byłby zły pomysł @Reverse

• Tak, @Besarion tak, to ja a teraz hm.... @Zoran?

• niee @Manera