Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 518.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od damian0426: „Nie macie wrażenia że czasem nie działa berek w pecie np na hydrze? bo po testach tak nam się wydaje tak samo i meley ” To nie działa wszędzie.

• Cytat od Eylis: „Cytat od Miki124: „jak dla mnie typ kłamie Tez mialem znajonych co byli odpaleni i zwykla ludzka zazdrosc mnie dopadla bo czemu oni maja szybko miec hajs a ja mam normalnie zarabiac w grze Pozglaszalem ich i ich wybanowali i teraz mam nowych normalnie grajacych znajomych ” Nie zazdrosc tylko pazernosc xd Mogles po prostu ich olac i zmienic gildie czy cos, bo slabo tak troche z kims grac i mu bana zalatwiac xDD Ale w sumie smiesznie troche ” Pazerni to są ci co bocą.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Kr8g - - Dyskusje Samos

Cytat od GrupaBraaaci: „Cytat od Kr8g: „Cytat od GrupaBraaaci: „Cytat od Kr8g: „Czy niebiescy wyrażają chęć na jakąś zabawę u nich/ u czerwonych/ pod dt ” jasne Zawsze jestesmy chetnijakas godzina w blu ? ” Teraz zapraszam Was do nas tak dla wyrównania. Chyba, że problemem jest dla Was obniżenie dmg we wrogim królestwie. Myślę, że tak na zmianę by było okey. Może z 21-22 coś koło tego. ” caly rok latalem do red ” Ja przez tydzień jak tu jestem to tylko Lekxia i jego kolegę widziałem u czerwonych…

Kr8g - - Dyskusje Samos

Cytat od GrupaBraaaci: „Cytat od Kr8g: „Czy niebiescy wyrażają chęć na jakąś zabawę u nich/ u czerwonych/ pod dt ” jasne Zawsze jestesmy chetnijakas godzina w blu ? ” Teraz zapraszam Was do nas tak dla wyrównania. Chyba, że problemem jest dla Was obniżenie dmg we wrogim królestwie. Myślę, że tak na zmianę by było okey. Może z 21-22 coś koło tego.

Kr8g - - Dyskusje Samos

Czy niebiescy wyrażają chęć na jakąś zabawę u nich/ u czerwonych/ pod DT?

• Filmy - Samos

Kr8g - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=6SSftiDZNXg&feature=youtu.be

Kr8g - - Dyskusje Samos

Cytat od Lorint.: „Wszelkie spory można załatwić dyplomatycznie "wyzywając" się tutaj na forum nic nie wskóracie, tylko osoby odwiedzające forum będą miały ubaw jak się spinacie o grę w którą coraz mniej osób gra No chyba że liczycie na prezenty od Teamu ” Ja już uzbierałem tyle tych punktów, że wymieniłem na toster.

• Filmy - Samos

Kr8g - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=yKZVJk0cQ-4

• Cytat od Golus: „jak drop z hydry pany, warto wracac z przerwy wakacyjnej ? ;D ” Lepiej nie pisać, żebyś gry nie skończył. xD

Kr8g - - Dyskusje Samos

Cytat od Lorint.: „teraz najbardziej ergonomicznym pakietem są SMy za 1k zł. ” Sorry, zapomniałem, że OTRZYMUJESZ GRATIS aż 50sm. xD

Kr8g - - Dyskusje Samos

Cytat od Lorint.: „ja tam liczę na magiczne kamienie i mixy ” Jak załadujesz pakiet (500zł) na przepustki to może dropniesz kilka na całe pt. xD

• Cytat od Lorint.: „w sumie tak ale koszt 1 przepustki to 5kk. Zrobisz np z 10 hydr to 50kk stracisz a w tym czasie mozesz dropnac np magiczny kamien. zmianke, jajko ” To tak nie działa niestety.

• Filmy - Samos

Kr8g - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=pfhtWSApk8g&feature=youtu.be

• Gdy Linvee wyciąga 3/4 dmg, ale to gildia dziekanat robi Hydrę. xD(ciach) Moderator Vanilla:Usunęłam flood.

• Gdzie jest to wejście na tym przylądku? xD

• Ja trutą +9 46 śr biłem praktycznie tyle samo co mieczem zodiaku +8 35 śr.

• Filmy - Samos

Kr8g - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=rLYZGKltHho&feature=youtu.be

• Motywacja pomogła. xD

Kr8g - - Dyskusje Samos

Czy Irresistible i Sky wyrażają jakieś chęci, żeby dzisiaj coś rozkręcić?

Kr8g - - Dyskusje Samos

Witajcie Samosianie.