Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 261.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Czym najlepiej ulepszac

ImNotPro - - Archiwum

Do usunięcia

• Cytat od marek732: „Cytat od ImNotPro: „Cytat od UgasBugas: „ja tam do tej pory nie moge odpalic clienta bo mam jakis dziwny błąd LEUCO SHELL ( MPTP FAILED ) a support nawet nie raczy odpisac,co z tym zrobic ehhh ” Usuń folder leuco_shell. Znajduje się on na partycji na której masz zainstalowanego Metina. Włącz później patchera aby pobrał na nowo ten folder bo chyba będzie musiał i sprawdź integralność plików gry, jeżeli odpalasz przez steama. Uruchom za pierwszym razem jako administrator.Jeżeli…

• Cytat od UgasBugas: „ja tam do tej pory nie moge odpalic clienta bo mam jakis dziwny błąd LEUCO SHELL ( MPTP FAILED ) a support nawet nie raczy odpisac,co z tym zrobic ehhh ” Usuń folder leuco_shell. Znajduje się on na partycji na której masz zainstalowanego Metina. Włącz później patchera aby pobrał na nowo ten folder bo chyba będzie musiał i sprawdź integralność plików gry, jeżeli odpalasz przez steama. Uruchom za pierwszym razem jako administrator. Jeżeli to nic nie pomoże to trzeba zrobić Czy…

• Cytat od Mordetis: „Pewnie dmg zadawany w Ciebie też testujesz/sprawdzasz w klasówkach gdy bije Cie jedna klasa. PS: Ja nie mam ochronki a bijesz mi 2,8 z sfery. ” Igorek, Igorek ja to nie ty, że nagrywam i później analizuje swoje poczynania. Alanalanalekalanek nie chwalił się, że bije 2k z ognistej jak założę tygrysią? Pamiętaj Igorku nie tylko magia jest w grze, inny abs też potrzebny, a jak dostaniesz z duchowego to u ciebie z połowy hp robi się 0 hp Ta różowa emotka coś znaczy, czy tak tylko…

• Cytat od Mordetis: „Cytat od ImNotPro: „Cytat od Renz: „Cytat od ImNotPro: „To słabo bo u mnie na dwurękę jest mniej i VIKING bije mniej niż tobie ” Ja tam Mordetisa nie lubię, ale przypominam, że on nie gra bm'em, a Ty już tak. ” myślisz, że na zadymie mam ochronkę? ” Cytat od ImNotPro: „Ale on teraz bije ok. 4k z ognistej przez ochronkę ” Ciekawie, ciekawie. ” Ciekawe to jest twoje myślenie To, że nie mam ochronki na zadymie nie oznacza, że z niej nie korzystam, a to że Rudy przebywa 24/7 w za…

• Cytat od GrupaBraaaci: „jaka ochronka na zadymie ? xd ” No taka: wiki.metin2.pl/index.php/Mroczna_Ochrona

• Cytat od Mordetis: „Cytat od ImNotPro: „Błogo działa tylko na hity. Viking bił 6k, a bez ochronki bił by tam o 33% więcej czyli 8k, ale jako że to metin to w tej grze nie zawsze 1% = 1% ale na pewno było by mniej niż 11k które łapie Igorek i jego 60 na dwurękę O więcej informacji na temat Metina musiał byś pytać Schizofreniczka bo on studiował metinologie. Niestety w tym kierunku nie znalazł pracy, a tylko hobbistyczne zajęcie. Ciekawi mnie jedno. Postać która ma mniej abs dostaje mniej niż post…

• Cytat od ATakiGosc: „Na filmie gdzie bija ciebie 5 z irre, VIKING cie bil po 6k z duchowego z ochronka wiec wydaje mi sie ze 10k by wyszlo bez ochronki i dodatkowo miales buffa wiec mozliwe ze nawet 11k + ” Błogo działa tylko na hity. Viking bił 6k, a bez ochronki bił by tam o 33% więcej czyli 8k, ale jako że to metin to w tej grze nie zawsze 1% = 1% ale na pewno było by mniej niż 11k które łapie Igorek i jego 60 na dwurękę O więcej informacji na temat Metina musiał byś pytać Schizofreniczka bo …

• Cytat od Renz: „Cytat od ImNotPro: „To słabo bo u mnie na dwurękę jest mniej i VIKING bije mniej niż tobie ” Ja tam Mordetisa nie lubię, ale przypominam, że on nie gra bm'em, a Ty już tak. ” myślisz, że na zadymie mam ochronkę?

• Cytat od GrupaBraaaci: „Pamietaj herkulan ze jak ubierzesz sie pod Arixana to jest jeszcze cala gildia Irresistible efekt ten sam - gleba ” Pamiętaj Arixan. [ciach] Cytat od Mordetis: „Jakość jest mega słaba bo nigdy nie nagrywałem tego w celu wrzucania na youtube. Za duża rozdzielczość i tak wyszło ale nie lubię się bić na okienku 1280/720. ” Za duża rozdzielczość Chwali się sprzętem, a nie odróżnia dużej rozdzielczość od małej. Pamiętaj, że to tylko MSI. Wyprowadzę cię może z błędu, a więc: Ni…

• Cytat od Mordetis: „PlanB zawsze był na bakier z metinologią. Odkryłeś jak działa odp ninja? Myślałem, że tej wiedzy nie przyswoisz bo śmiałem się z Ciebie od pół roku. No ale może w końcu Ci się udało. ” No ja myślałem, że eq na wiatr działa na grad, aż do teraz

• Cytat od GrupaBraaaci: „nie mialem calego eq na Arixanie spokojnie dodam filmik z soboty tam widac ile bije i ile razy lezysz w ciagu 5 minut :d ” No a ja miałem eq na wiatr założone, ty już tak się nie tłumacz. Tak samo się tłumaczyłeś co miałeś założone gdy dostałeś 122k i do teraz ludzie mają z tego "beke" Tylko wrzucaj ten film z TS, bo chętnie naszego Metinowego Igorka posłucham. 13k to dużo dużo dużo mniej niż 122k. Ładnie zrób ten filmik, bo to pewnie ostatni w którym bijesz ponad 10k z g…

• Cytat od GrupaBraaaci: „skuteczne? skil konny minimum 13k +7 ognista gdy nie masz ochronki a czesto nie masz :d ” Zrób analize wczorajszego popisu w twoim wykonaniu. Tylko 8k z gradu jak nie miałem ochronki Igorek dzięki za przekazanie mi skutecznej wiedzy na temat skilla konnego u Archera. Nie wiedziałem, że twoje wskazówki zmienią dmg Arixana aż o 6k A zmiany jakie mi Igorek zaproponował wykonałem tylko częściowo

• Cytat od GrupaBraaaci: „to Ty nie dales 1 odp na moje pytanie z pokazem mixow ” Zanim zadałeś to pytanie to już zdążyłem napisać, że lepiej abyś nie wiedział ile moje itemy warte bo Ci psycha siądzie, co sugerowało Ci, że nie zobaczysz tych itemów. One są tak słabe, a tak skuteczne na ciebie, że aż sam się dziwie. No chyba, że to ty taki słaby jesteś

• Cytat od GrupaBraaaci: „to bedzie ten twoj pokaz eq ? ” Nie będzie pokazu mojego eq i nie unoś się tak. Nie przeczytałeś dokładnie mojego powyższego postu, a więc powtórzę: To tylko gra PAMIĘTAJ

• Cytat od GrupaBraaaci: „jasne pochwal sie tymi mixami ” u Igorka schizofrenia będzie w zaawansowanym stopniu, a ty Alanku wyłysiejesz i może już nie będą do ciebie mówili: Rudy Rudy Rydz ale niestety takiej dogodnej sytuacji nie doświadczysz. Chłopacy tylko nie traktujcie moim postów kierowanych w waszą stronę jako "psychiczny terror" Z psychologicznego punktu widzenia zauważyłem, że u was obecnie panuje napięta sytuacja przez naszą konwersacje. Pamiętajcie to tylko gra

• Cytat od GrupaBraaaci: „twoim zdaniem jestem slaby a lezysz Ty ” Jeżeli by porównać moje eq do twojego to tak, owszem jesteś słaby Może ci nie będę pisał ile moje itemy warte, bo psycha Ci siądzie, że bijesz 4k z ognistej w taką postać

• Cytat od GrupaBraaaci: „twoja sfera to skromne 2.5k ” Dodać amulet i kd ninji to by było więcej niż twoje marne 4k z ognistej. Pamiętaj ja mam matową ty wyborną alchemie Podsumowując wychodzi na to, że jesteś słaby

• Cytat od Mordetis: „No tak, tam mu zajelo 5 minut by dobiec do kola i poplakac sie ze jak z balansuja Ci deszcz to bez medalu bedziesz bil 4k ognistej. Gildia się biła a bohater poszedł afk. ” Jak on teraz bije 4k z ognistej na ochronce Igorek, nie deszcz a grad. Nie spinaj się tak.

• Cytat od Mordetis: „Przyszliscie do miasta bo bylem off. Po moim zalogowaniu zajęło nam 6 minut wykurzenie was do kola. Tego też nie rozumiesz? ” Też nie rozumiem Cytat od kayohardcore: „Przyszli do miasta bo ja byłem off I nawet nie musiałem logować a dali koło ” No i lepiej nie loguj, bo gdy się widzi jak kaleczysz tego mentala, to większy śmiech niż z Igorka i jego pasji. Na ciebie abs nie potrzebny bo i tak nie umiesz grać