Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 518.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cory dropią z metków/bosów? Bo mi z księcia ochoa własnie poleciał.

• Poważne pytanie, czy troll?

• Ten bug,to raczej wymówka. Do bota dodali opcje samoistnego układania puzzli, 300 botów na jednym serwie i otwarcie po 400k będzie.

• Item Shop - dyskusja

Extaza - - Porozmawiajmy o Metin2

To jednak nie malutki,skoro tyle czasu schodzi im naprawa go

• Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Lorint.: „Jak sprzedam wszystkie rybaki to jestem jak najbardziej za ” To Ty na bocie to łowiłeś czy co? ” Na Negrosie swego czasu otwarcie za 2kk szło kupić. Po zainwestowaniu powiedzmy 20w w te szkaty, zobacz ile zysku byś teraz miała. Sam 8w zainwestowałem skupując po 2kk otwarcie.

• Gdyby takie itemy były bardzo trudne do zdobycia,to takie pety by nie były pospolite. Właśnie podkreśliłem rolę zdobycia tutaj tych przedmiotów. Bez nich by było tak samo.

• Ja wymixowałem tymi zmiankami 15 blok nno 10 diably. I mimo to nadal uważam,że te zmianki są inne od zwykłych. Jak pisałem wcześniej, jest nawet filmik z bety,gdzie testowali zmianki i to nie po 10-50 sztuk, tylko po 400 każdych zmianek. Jeżeli mixujesz po 50 zmianek raz na rok to sorki, nie zobaczysz rożnicy. Eylis, on akurat pisał serio

• Cytat od Mein: „wy chyba smieszni jestescie ja zmianka z b mixnolem tarcze nno 5l 8 sila ” To są Twoim zdaniem dobre bony?

• A czy skille i lvl peta przepada gdy zdechnie? Nie... Jedyne co przepada to ilość dni,który jest ważny przy skokach. Ja bym raczej chciał podobny item co Eliksir Czasu, tylko że do ilości godzin/dni dla peta. I w sumie podzielić je na dwa itemy. Jeden przedłuża jego czas trwania. Dać np. jakiś próg, powiedzmy 50 dni żywotności dla petów. A drugi taki item,który zwiększa jego wiek. No bo po co mi np. kolejny razador perf, którego będę trzymał powiedzmy 300 dni i będzie miał porównywalnie tyle sam…

• Jakbym czytał opis dodatku do The Sims Powiększony magazyn już masz,więc wystarczy dodać jakąś misję, tak jak z Rozszerzeniami u dozo.

• Item Shop - dyskusja

Extaza - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od Ascoran: „ Pancerz Horroru+ (złoty) (m) - 69 SM Rogi Horroru+ (złote) (m) - 49 SM ” Jeszcze rok temu w tej samej cenie dostawaliśmy kostiumy na 30 dni.

• Wielu zagranicznych YTberów również straciło prawa do bety. Tutaj raczej nie widzę spisku przeciwko Polakom. Raczej chodzi oto,żeby ludziom nie pokazywali jak jest na prawdę. A team nam gada sprzeczne informacje.

• Cytat od Lorint.: „Cytat od Extaza: „Jeden YTber,który miał dostęp do jakieś bety, sprawdzał zmianki z B,a zwykłe. Łącznie po 400 obu wykorzystał. I z tego co pamiętam.tylko jakieś 60 mixów z B dawało przynajmniej jeden bon wymaxowany. Przy zwykłych była to ponad połowa Filmik chyba nadal jest na YT. Chyba nie muszę mówić,że koleś stracił dostęp do bety, po tym filmiku? xD Pewnie post skasowany również zostanie ” Chyba chodziło tutaj o Leonelle bo on nagrywał taki filmik z Ziarasem ” Nie pamięta…

• Jeden YTber,który miał dostęp do jakieś bety, sprawdzał zmianki z B,a zwykłe. Łącznie po 400 obu wykorzystał. I z tego co pamiętam.tylko jakieś 60 mixów z B dawało przynajmniej jeden bon wymaxowany. Przy zwykłych była to ponad połowa Filmik chyba nadal jest na YT. Chyba nie muszę mówić,że koleś stracił dostęp do bety, po tym filmiku? xD Pewnie post skasowany również zostanie

• Czekaj czekaj...Żebym zrozumiał...Dostaliście info przed zbiciem,że jeżeli wam się uda to dostaniecie blaski. Wiec zainwestowaliście dodatkową kase,aby to zrobić. I napisaliście ticket,żeby tą nagrodę usunęli? Dodam,że po zrobieniu tego Dunga, napisaliście "Jawa,dziękujcie za blaski". Hipokryzja i osobowość psa ogrodnika wyszła poza skalę. Nie macie nic poza tymi złotówkami,które włożyliście w IS.

• Gdyby gra była typowo Pay2Win, a póki co na szczęście jeszcze taka nie jest. Ale powoli do tego zmierzają...To rozumiałbym wasze rozczarowanie,że mimo wkładu finansowego,wasze nagrody nie są adekwatne do tych, co dostają ludzie tylko za robienie misji. Ale sprawa wygląda inaczej. I moim zdaniem: Poświęcony czas > Poświęcone złotówki Domyślam się dlaczego wam nie w smak,że będziecie mieli regularny drop blasków. Bo nie zrobicie z nich dodatkowej waluty,jak to ma miejsce na starych serwerach.Bo bę…

• No to na filmiku przejścia Hydry masz pokazane,że lecą z tej dużej skrzyni na ziemie roślinki do zielarstwa. Po 20 szt jak dobrze pamiętam. Ze skrzyni hydry,którą można 3 razy otworzyć,wątpię że leci coś tak shitowego. Ale pewna osoba, nie chce się podzielić dropem...No bo po co...I tak dzisiaj się dowiemy. Topka z innych serwerów pewnie z 20 razy dzisiaj to przejdzie.

• Pewnie widziała filmik tego niemieckiego YTbera,który przedstawiał hydrę i nowy event dzieci kwiaty... Tak, te roślinki to z eventu "dzieci kwiaty", Natalko.

• Mi po jednej z ostatnich aktualizacji,nie działał przez kilka godzin w ogóle ABS na wiatr w ochao, a w lesie już działał.

• Cytat od Orishas: „Suche fakty: W pierwotnej wersji było tak, że instancja zostanie odblokowana dla danego królestwa na wszystkich serwerach, po ukończeniu jej na Jawie. Czyli królestwo Jinno przejdzie tę instancję to na wszystkich serwerach Królestwo Jinno będzie mogło wejść. ” Te info to wyssane z palca? Chyba,że nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Hydra miała być odblokowana na pozostałych serwerach tylko wtedy, kiedy na nowym serwerze DANEGO KRAJU, czyli w naszym przypadku PL (Jawa) zos…