Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 147.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rekordy Etolin

Glabro - - Dyskusje Etolin

1. Nick postaci: FireyHeart 2. Lvl: 38lv 3. Nazwa skilla, itemu: Smoczy Skowyt 4. Screen: 04e11f4b17d0afa9.png

• 30abe6121af8f473gen.png to w końcu ma wizerunek czy nie ? xD zbugowali wizerunki czy kolege ? xD ( w tym samym czasie na jednym koncie wizerunek jest, a na drugim go nie ma )

• Gratki wygranej było co oglądać Mogli byście częściej takie wojny robić to by się trochę rynek ruszył z rybakami i blaskami xD

• podczas odbierania dzisiejszej tomboli antywirus wykrył u mnie próbę przejęcia kontroli przez "Trojan" który łączył się konkretnie z plikiem: 6d28c83bcbd260ec.png po zablokowaniu tego pliku potrzebne było przeinstalowanie całej aplikacji Niby darmowe kupony z tomboli a i tak próbują człowieka op....... .

• 04e6dcb5f833dc11.jpg już nawet na razadora pójść nie można bo 3 razy z rzędu musi się zablokować na tym samym moście ...

• Pięknie Kasiu ! tak myślałem że teraz to wy będziecie pierwsi

• Teraz już nie ma takich gildii jak kiedyś żeby można było konkurować czasy się zmieniają, ludzie znikają, a zostaje tylko wspomnienie o gildiach które były Pozdrawiam lider DOMINE :)

• Cytat od Voilie: „Hej Etolinczycy! Chciałabym Wam życzyć wygranych wojen i zadym, expa bez ksucia, albo tym co ksuć lubią to ksucia kilkugodzinnego... No i czasu z rodziną, a nie tylko z Metinem! A tak poważnie to spokojnych, a jednocześnie radosnych świąt! Dużo odpoczynku i relaksu, bo pewnie niejednemu z Was się to przyda! ” Wojen ? Wojny już dawno nie istnieją Zadym ? to już też nie ten serwer do tego ... Exp bez ksucia był, ale komuś się nie podobał styl jego wykonania. ale tobie również życ…

• Filmiki Etolin

youtube.com/watch?v=7zxo1YGWnZM //Poprawiłem link Chire

• Domine

Glabro - - Gildie

Nowe Filmy na kanale GlabroDOMINE Zapraszam do oglądania youtube.com/watch?v=IdJjd_Y0oLk&feature=youtu.be youtube.com/watch?v=KmsEycRaz6w&feature=youtu.be youtube.com/watch?v=jmQjzQVjwdo&feature=youtu.be Ostatni film zostanie wstawiony na kanał w godzinach wieczornych jestem pewien że każdego on zainteresuje zapraszam do śledzenia kanału, a napewno każdy znajdzie coś dla siebie Pozdrawiam Bersu

• Filmiki Etolin

Nowe Filmy na kanale GlabroDOMINE smile.png Zapraszam do oglądania youtube.com/watch?v=IdJjd_Y0oLk&feature=youtu.be youtube.com/watch?v=KmsEycRaz6w&feature=youtu.be youtube.com/watch?v=jmQjzQVjwdo&feature=youtu.be Ostatni film zostanie wstawiony na kanał w godzinach wieczornych smile.png jestem pewien że każdego on zainteresuje wink.png zapraszam do śledzenia kanału, a napewno każdy znajdzie coś dla siebie Pozdrawiam Bersu

• Filmy i SSy

Glabro - - Klasy Postaci

Nowe Filmy na kanale GlabroDOMINE smile.png Zapraszam do oglądania youtube.com/watch?v=IdJjd_Y0oLk&feature=youtu.be youtube.com/watch?v=KmsEycRaz6w&feature=youtu.be youtube.com/watch?v=jmQjzQVjwdo&feature=youtu.be Ostatni film zostanie wstawiony na kanał w godzinach wieczornych smile.png jestem pewien że każdego on zainteresuje wink.png zapraszam do śledzenia kanału, a napewno każdy znajdzie coś dla siebie Pozdrawiam Bersu

• youtube.com/watch?v=12c8Uwbb8pE youtube.com/watch?v=aHqhMqiKF7Q

• Filmy i SSy

Glabro - - Klasy Postaci

Kilka filmów z Glabrusia youtube.com/watch?v=KMFdkqCm6W8 youtube.com/watch?v=FxIYTPTkroE youtube.com/watch?v=ZHxyZB3aAY4 youtube.com/watch?v=MKfZ2gBEbMg youtube.com/watch?v=_NxPjEwTd6o youtube.com/watch?v=bMgWwggezd4

• Filmy i SS'y z szamanami

Glabro - - Klasy Postaci

youtube.com/watch?v=DLemjdN9RX8

• no twój poziom wiedzy jest zbyt niski żeby tak dyskutować w końcu tobie " matura i studia są niepotrzene" bo i tak wolisz piec bułki za granicą

• Byłeś jedną z trzech osób które to pisały a zaraz po tym jak gildią zdisowaliśmy dudusia na wołaczu to ktoś postawił bota spamującego który wypisywał jakieś bzdury przez kilka godzin. Więc już nie zgrywaj niewiniątka.

• Nic szczególnego nie masz ale wyśmiewasz go na wołaczu, a na to sobie akurat nie zasłużył. Nie oszukuj sam siebie bo powyższe ssy pokazują co innego Zanim zaczniesz się czepiać kogoś to najpierw popatrz na siebie bo, od innych możesz dowiedzieć się o sobie więcej niż Ci się wydaje.

• Cytat od MmeMegan: „Nasza gildia.....moim zdaniem.......ja sam......, chyba mam jakieś deja vu. Nie wiem czy pamiętacie...jeszcze na Twierdzy była taka gildia Shadows. Mam dziwne wrażenie, że cofnęłam się w czasie. Tamta gildia równie mocno awanturowała się o swoje przywództwo jak również jej szef miał o sobie tak wielkie mniemanie jak obecny szef DOMINE. Może bym się wcale nie odezwała w tym temacie, ale o wartości gildii nie świadczą tylko statystki. Nie lubię jak ktokolwiek bruździ w moje gni…

• chyba tylko nasza gildia wie o co w nich chodzi lecz, moim zdaniem są one nie dostosowane do postaci 90+, zbijanie filarów metinów itp celów jest zbyt proste, skoro ja sam calą wojne przeskakuje w ciągu max 2-3minut to co dopiero jak było by tam 10 -20 osób