Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 449.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• A ja rozumiem gracza który zglosił gildyjnych bociarzy. Wszedzie płacz o boty w grze ale dla swoich panuje ciche przyzwolenie. Bo co tam zmieni te kilka osób "swoich", i tak pomyślało 100 osób...

• deszcz super metinów, o ile się nie mylę był już 2 lub 3 soboty z rzędu. Bez info na forum, bez ogłoszenia w owych cyklicznych eventach? Co Wy na to?

• są super metiny? Czy one są jakieś cyklicznie zrzucane?

• Wyłączanie klienta

Tronk1 - - Problemy Techniczne

śmiem twierdzić, iż rezygnacja z firewalla i antywirusa w zamian za odrobine stabilniejszego Metina to słaby "dill"

• Wybór EQ - item vs. item

Tronk1 - - Klasy Postaci

Potrzebna fachowa porada! Które Quliny będą lepsze dla Likana/WPeka do Red Lasu i na Mapki 90lv. Nr1. Qiliny+5 -5% szybkośc ataku -10% odp. na strzały -1k HP -10 Kryt -8% spowolnienie Nr2.Qiliny+5 -1,5k HP -5% omdlenie -5%kryt -10% odp. na strzały -10% szans na unik strzały Buty chce wybrać pod metiny i słabsze bossy na mapkach.

• Czym grać Panie i Panowie pomocy

Tronk1 - - Archiwum

Bodziak jest zdecydowanie łatwiejszy przy rozgrywce ze słabym EQ. Jednak ceną KU bym się nie sugerował. Dropiac sobie nawet godzinke w M2 czy na Dolinie, same wydropione odłamki to juz ładych pare yang, nie mówiąc że jest spora szansa że sam je wydropisz;)

• Jeśli fasolki lecą od 17 do 19 to na wiki metina jest błąd!

• Zainwestowali ogrom czasu i pieniędzy to i mają korzyści

• ja też! tylko tym razem dajcie jakies info wczesniej. Bo załapałem sie na resztki

• Mogli by jednak o nich uprzedzić. Do której godziny się respiły mniej więcej?

• Też spotkaliście przed przerwą w grze metiny zestackowane po 4-5szt? To było planowane?

• Granie od zera

Tronk1 - - Archiwum

Ja CI polecam Negros. Stabilny rynek, dobre ceny ulepów/odłamków więc jest jak zarobić !

• Wyłączanie klienta

Tronk1 - - Problemy Techniczne

Z jakim skutkiem? ktoś jeszcze próbował tej metody?

• Powrót - warto?

Tronk1 - - Archiwum

Zależy co rozumiesz przez słowo 'warto'? Jeśli chcesz miło spędzić troche wolnego czasu, to myśle że warto wrócić, zwłaszcza jeśli znajdziesz jakąś ekipe/gildie do wspólnych rozmów itp. Jeśli jednak chcesz od razu wystrzelić od zera, i być kozakiem to przygotuj się albo na ogrom czasu spędzonego w grze bądź inwestycje złotówek. Ja tam znalazłem po powrocie sposób na spędzenie paru wolnych chwil i bez ciśnienia gram sobie w przyjemnej atmosferze

• Boże. Jacy wy jesteście roszczeniowi. Najlepiej by chcieli byście dostać całe EQ, alchemie, skille i biologa na start. Ponadto pretensje o przewagę ludzi którzy pakują w ISa. A kto Wam broni? Idźcie do pracy, zaróbcie uczciwie i też władujcie. Nikt tego nie broni. Ileż razy to już był płacz na forum "łooo bo ja chodze do szkoły i nie mam tyle pieniążków" itp. Tylko dorośli ludzie, którzy co chyba oczywiste pakują najwięcej złotówek nie mają tyle czasu na gre co wy. Mają też inne sprawy na głowie…

• Mam poważny dylemat co do Sury. Noszę się z zamiarem zrobienia dropa na mapki 90. Posiadam WP 80 3xP ze skończonym biologiem, przyzwoitym EQ, bez żadnej alchemii. Jak myślicie, lepiej robić nową postać ( Body, Likan) które wyciągną większy DMG i nie są tak pobugowane jak sura, czy pozostać na tym surze i w niego inwestować. Martwie się czy nie okaże się po zainwestowaniu w Alchemie i lepsze EQ nie okaże się, iż mimo swej wytrzymałości WP w endgamie ( 105 lv+ ) nie okaże się bardzo odstawać od in…

• Co do wbijania berka na P, od zawsze byłem przeciwnikiem Jednak mam pytanie. Jak wiadomo Metin2 bugami stoi. I Wojownik gubi hity o ile dobrze pamiętam przy prędkości ataku 175-180. Więc po co wbijać berka na P, skoro nie dość że dostaniemy większe obrażenia to jeszcze postać będzie gubić hity. Proszę o wypowiedź kogoś kto ma styczność na codzień.

• Nie wiem jak wyglądał obecnie drop egzo na nowym serwerze. Ale gdy np. Dropiły Rady zimą/wiosną to drop był całkiem przyzwoity, powiedział bym nawet zbyt obfity. Ja przez godzinkę luźnego bicia metinów 45 oraz 95/100 z rękawiczką z lasu wyciągałem ok. 5 rad na godzine

• Dokładnie tak gra jest coraz łatwiejsza, eventy (np. wielkanocny) bardzo obfite. Dzięki nim gracze mogą wrócić i bawić się od zera ( np. Ja ) i po paru tygodniach mieć całe EQ 5b. Doceńmy też np, kupony SM ( wiadomo GF kosi na tym kasiore aczkolwiek nie trzeba kombinować jak wcześniej z doładowywaniem komuś SM). Cały czas coś się dzieje, może nawet za często. Już dziś widać w mieście jakieś gorsze itemy 5b za kilkadziesiąt KK. Troche strach, że dzięki tym wszystkim wydarzeniom niebawem ludzie it…

• Na wiele obecnie można w grze narzekać ale na pewno nie na eventy. "Stara gwardia" na pewno przyzna mi racje. Nie można wszystkiego w grze dostać podanego na tacy. Wiele osób wspomina "łoooj, kiedyś to było" a tak na prawde albo nie pamiętają albo w cale nie grali w czasach świetności Metina2! Obecnie wiele razy w roku są wydarzenia gdzie można zgarnąć super nagrody, dodania, zmianki itp. Wcześniej jak chciałeś mieć EQ 5b to miałeś jedną droge. IS !!! Natomiast do narzekających na pozajmowane sp…