Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 475.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• latham zebys ty wygladala tak jak na zdjeciu xD mialas bys łatwiej wżyciu;)

• miecio uzurpator , kibicuje

• nie ma żadnych zabezpieczen w metku, gdyby chcieli to by je zrobili, to co jest to male dziecko moze obejsc, gdyby wogole ich obchodzily boty to by sobie z tym poradzili bo trudne to nie jest , w tym temacie sie nic nie zmieni poki nie stwierdzą że przez to tracą kase. Tak naprawde nie tracą, wiec nic sie tu nie zmieni .Ludzie odchodza z tej gry przez inne rzeczy niż boty

• BOTY

Jazzy.tbd - - Archiwum

Jedyne wytłumaczenie, że to sama administracja stawia te boty, dlatego nic z tym nie robi

• pójdą tak samo jak na tasmanie, już się pakują, jutubera nie obchodzi kto tam bedzie grał tylko żeby sie zgadzały wyświetlenia i yangi, a skoro jest nowy dung to na pewno pójdą żeby to pierwsi pokazać Santonia, polskiemu metinowi nawet wsparcie jutuberów by nie pomogło, bo jakby sie starali nie potrafili by zachęcić ludzi do odejścia z privów i powrót na pl

• nic nie słuchają graczy, gdy tyle razy sie im mówi że główny problem jest meley, boty to ogarniają tylko autołowy, powinni wyłaczyć drop yang z meley, wylaczyć przypisywanie itemów ze starych serwów i co może wyda się niektórym śmieszne wprowadziłbym limit sm do wydania na koncie w ciagu miesiaca(co wiadomo że w tej grze jest niemozliwe ;p) może wtedy ten serw byłby w miare normalny ale z drugiej strony handlarze by tam nie przyszli wiec malo kto by tam grał. A tak poza tym to zapraszam na tasma…

• tasmania to problem przejsciowy i niedługo sie skończy, przeciez tam nie boci nikt nowy. to bociarze i handlarze ze starych serwów, poszli na tasmanie bo wiadomo, nowy serw - najdroższe yangi. teraz gdy cena jest tam już najniższa to powoli się bedą przenosić z powrotem na stare serwy a tasmanie za pół roku czy w momencie biletów już napewno bedzie można zamknąć. Ludzie którzy trzepią yangi z meley też stamtąd uciekną z czasem, choć nie jest to dla nich proste bo muszą tam sprzedać eq/postacie i…

• każdy coś by chciał;)

• Witam wszystkich piwniczanów, złodziei i innych metinczyków, kto to jest mój fan bratjazzy i kociepomruki ? xd słysze że piszą do mnie na samosie choć mnie tam wogóle nie ma

• Cytat od nindian: „Cytat od Jazzy.tbd: „(Ukryta treść) ” ” żałosne xd , pokazujesz jak bijesz w mentala którego miałem może 2 tygodnie xd, a nie pokażesz jak bijesz się z moim wilkiem bo tu by nie było co pokazać, wygladało to zawsze tak youtube.com/watch?v=RKrU6k5Sc_w&t=16s gdzie twój helere leci an skila a i tak szło mu lepiej niż ninji, oczywiscie pewnie juz przeszukujesz swoje archwiwum jednych skili, bo normalnego filmu jak ten na mnie nie znajdziesz, zreszta jak na nikogo, twój archer był …

• Cytat od Renz: „Nie chcę nic mówić, ale ten słaby mental trzymał na sobie po 5 postaci z Twojej gildii, więc może najpierw zacznij od siebie, a dokładniej od swoich ziomeczków, bo to ich nieświadomie obraziłeś. xd Poza tym już chyba wszyscy słyszeli o Twoich top postaciach. Gdzie nie poszedłeś, tam byłeś w topce, dzik, kocur i sołtys, szczególnie po wojaku. ” trzymałeś xd łapałes po 15-20 ze skila i ile setek szło to tylko ty wiesz xd jak się skończyło to skonczyłeś gre, a nindianek to szkoda ko…

• kupilem sobie zabawke, bo takie są czasy, ty miales słabego mentala, bo próbowaleś go robic sam a to nie jest takie proste, poza tym wczesniej zrobiłem już sam od zera kilka topowych postaci na starych serwach ale tego nie skomentujesz bo sie nie ma do czego przyczepić

• przeciez sam nagrałeś

• tak, wszystkim oprócz mnie dziwne pytanie zadajesz

• dlatego masz sie nie udzielac;)

• kiler robi swoje, chodź go nikt nie lubi ale od lat wie co ma zrobic i to robi, a trzoda nie ma pojecia co chce i jak coś fajnego stworzyć, tu jest ta różnica, przerobili juz wszystkie postacie i każda dla nich była słaba, gdzie przeciez postac nie ma znaczenia, każdą można coś pokazać jeśli ma się pomysł i wytrwałość

• mozna wprowadzać nowe postacie, czemu nie ale poki co powinny się opierac na tych samych broniach, aby nie dochodziły nowe absy, bo co by nam przeszkadzała nowa klasa która operowałaby np szponami i sztyletami ? jeśli dodadza 6 i 7 bon, gdyby dało sie je dodac osobno do istniejących juz itemów i mieszać je też osobno, to dałoby sie to pogodzić, chodź wiadomo, portfel by bolał Moderator Bayek:Połączyłem posty

• a ja myśle, że jednak chodziło mu o to co pisałem

• Jeszcze zaraz napisz, że metin upadł bo disty skończyły xD ,Jakby to miało jakikolwiek zwiazek z czymkolwiek, pomijam też, że większość z nich cały czas gra w metina. Dobrze że już dislajków nie ma bo by ci sie nie zmieściły. Gdyby disty grały to pewnie samos zamieniłby sie miejscem z etolinem, bo tam by się nikt stąd nie przeniósł, a gdyby nie gracze z etolinu na samosie to pewnie tamci gracze dawno by zmienili serw lub skończyli gre bo tez upadłaby tam rywalizacja. Jak widać i tam przyszedł kr…

• wiadomo, że metin postoi jeszcze sporo, fuzja moze bedzie w tym roku to potem z 3 lata do kolejnej i z 2-3 lata do zamkniecia , wiec minimum 5 lat metkowi polskiemu daje ale konczy sie w tym sensie, że nie bedzie już powiedzmy rozrywki na najwyższym poziomie choć jesli bedzie dobrze zrobiona fuzja z odpowiednimi serwerami to może to na jakis rok przyciągnąć dobrych graczy , Napewno nie odejdą cebulaki i handlarze, poki yangi schodza to statystycznie bedzie pełno graczy