Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 511.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• ja to mam wrażenie ze zwiekszyli drop... główek i przepustek xd

• Dziwna moda panuje na tym serwerze ostatnio xd

• Cytat od matel: „Niebil sie z toba bo w rodeo niech udzialu brac i patrzyc jak spadasz z konia heheh ” co to znaczy ? zrozumiałem tylko z konia hehehe Cytat od matel: „Pokazywalem jak bylem maly terwaz jestem wiekszy i jakbym ci pokazal oczy bym ci wybil hehehe ” ciepły jesteś ? wiedziałem że ty lubisz z kozami ...xd ale że do chlopaków ... to tłumacz czemu tak bardzo naciskasz nas że "ciepłe" chłopaki xd nie licz na nic ...

• Cytat od DemonWolf: „Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „Ares to co jak wroce z wakacji zrobimy sobie festiwal pvp? ” Z tego co mi wiadomo dziś Die wyzywałeś na pvp a jak on pojechał i czekał na Cb w m2 przy arenie to Ty nawet z groty nie wyszedłeś, wyzywać i chować łepek w piach to się chyba nie przystoi, co będzie jak ktoś od nas Cię wyzwie na pvp i nie przyjdzie ? Pisania na forum nie było by końca ale jak Ty wyzywasz na pvp i nie przychodzisz to jest ok ? ” XDDDD Ale nie opowia…

• to ciekawe po co mnie pytałes na pw jak sie sm doładowuje xd koniec tematu sm itd xd starczy na dziś wrażeń elo

• chyba nie okłamałeś widzów xd ?

• uuulala szok xd ps fajna bransoletka xd

• pecha widać masz jak nawet runo masz +4 xd eq jak na fb wystawiłes to hurtem bym tego nie chciał kupic za 150gruchó bo nie wiem czy chociaz 20 bym na tym zarobił . Szczycisz się że masz cyjanitke +? 4 ? xd nauczyłeś się ładować w gre nacz się korzystac z is . co ty za sm kupujesz ? odżywki ? a za sz bodzie na ulepszanie ? po tym co widziałem na aukcjach w twoim eq stwierdzić mogę ża albo zmyślasz że ładujesz w is albo na prawde nie potrafisz z niego korzystać xd Zapomniałem że dla ciebie osiągię…

• zawiało bogatością xd

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „xD AreS dobrze wiesz ze gram w grę 4fun i nie inwestuje w nią. ” youtube.com/watch?v=3R9AgVX8r6Q A to skad xd ? sam sobie odpowiedziałem xd prntscr.com/k8c1nm ja tez nie ładuje w is xd raz w roku an hh 40% 10 zł mms Cytat od matel: „A co do aresa co to jest 100k sz jak ja 3x wiecej w tombole wydawlame ” to gratulacje wydawania 300k sz na ogony weża z + xd małże i sukna

• Cytat od akwarysta93: „apropo pierścieni na 7 dni otworzyłem 60 pod rząd i nie trafiłem ” ja otworzyłem 30 xd kupiłem nazara i z 31 poleciał :d

• pet na stale na 30dni w cenie 180sm nawet byl by ok. Ale szczeniaki kumulują tyle zyskow ze raczej czegos takiego nie będzie nigdy =p

• Hajs na pety wczorajsze i te z kola juz wydany to zeby dobic slupek przychodu moze beda na dniach w is szczeniaki

• ebo szkatki beda chorwacja wygrala 2:1

• Tak jak wczoraj dyskusja ktora nie ma sensu . Ty masz swoje zdanie ja mam swoje i tyle =D odpuszczam dalsza dyskusje . Elo

• gra archerem polega na puszczaniu gradu z konia ? A mowa w tym poscie byla o tym jak jedrzej zapinal ludzi na wierzchowcu pod sciana ? Nie widzialem zeby biegal za kims z truta i bil hitami pod sciana przypalem. Niby taki ogar team xd a nie wiecie ze tak bije kazdy lucznik ktory potrafi grac swoja postacia A propo jazdy na manu xd ostatnio w pracy ogladalem 55min material z ciekawosci stoper odpalalem w momencie kiedy jedrzej stal na nogach nie na manu . Zgadnij ile minut mi wyszlo

• Drop jest podany na stole do okey w m1 kazdy kto gra w metina wie ze jak szkata ma yang w sobie to na nie jest 70% szansy.

• @DemonWolf kiedy i komu takie cos mowilem ? Mylisz osoby albo cos źle zrozumiałeś Zaczynajac od tego dobre eq ciężko kupić jest za wony xd widząc postrach jaki trzęsiecie na fb xd chyba o tym wiesz

• jak płacisz 70 won za item to cudów tam nie bedzie biorąc pod uwagę wartość yanga dziwisz się że długo ubieram postać . Mam wymagania co do eq i nie kupie kolczyków 2x15 10 bo mnie nie satysfakcjonują . Co nie co udało sie już skupić część dalej w robocie ale nie uważam żeby postać szła w kierunku dropu a wręcz przeciwnie . Niestety z nieba nie spada xd trzeba orać żeby mieć za co kupic czy przerobić i ulepszyć dodaj do tego braki eq na rynku i czasu na szukanie i wiesz czemu w tydzień dobrze po…

• czytaj post wyżej nie bede sie z tobą bił z matową alchemia jak chcesz przyspieszyć pvp możesz składać ofiare z krwi owcy u alchemika żeby na dniach nie robił mi 5 diaxa bez bonów dropkiem bym siebie nie nazwał bo dropy dropią non stop a ja poprostu mało gram. Jak mam uzbierać kase na kamyki do przepału stojąc w m1 ( nie lubie handlować na zasadzie kupić taniej sell drogo)? od stycznia nie kupiłem ani 1 itemu do dropu no zodiaka coś tam podkułem i troche pomieszałem bo po powrocie nie miałem naw…