Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 272.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Tak jak obiecałam, tak i uczyniłam. Robicie piramidy spamu z cytatów! Więc powędrowały do kosza. Myślałam, że obejdzie się bez nagród, ale niestety...

• Niet. @Ascoran?

• Wyjaśnione. Zamykam.

• @Viktory?

• Morderca #33

Nathiel - - Hydepark

Nie zmieniłam zdania... Moje podejrzenia padły na Ciebie @Aszti ponieważ główny podejrzany z mojego kręgu został bestialsko zamordowany Byłeś naszym światłem, Byłeś naszą ostoją, Kiedy odszedłeś to światło zgasło. Pozostał ból i cierpienie Śmierć przychodzi nagle, I bez zapowiedzi, A w naszych sercach pozostawia rozpacz i spustoszenie. Pozostaje nam jedno. Czekać , aż śmierć znów nas połączy. To światło znów rozbłyśnie. I nic nas już wtedy nie rozłączy... Na zawsze w moim sercu @Bobcat oraz @Wir…

• Morderca #33

Nathiel - - Hydepark

Mój ród ma pochodzenie szlacheckie. Mój ojciec, zanim rozwinął firmę, odebrał wykształcenie z archeologii i antropologii w Orleanie. Dużo podróżował po świecie. Mając do dyspozycji znaczny majątek rodziny Ingolfów, spędził swoją młodość na organizowaniu ekspedycji na rozsiane po świecie tereny wykopalisk. Chciał w ten sposób udowodnić, że istniała kiedyś pierwotna cywilizacja, starsza od znanej nam z historii. W naszej posiadłości znajduje się obszerna biblioteka obok gabinetu mojego ojca, kiedy…

• Morderca #33

Nathiel - - Hydepark

Owszem... może i patrzyłam na @Bobcat podejrzliwie, ale nie życzyłam mu śmierci... Jestem tak samo przerażona i załamana jak wy. Przypomniała mi się pewna legenda. Może uznacie, że jestem szalona ale te kły na jego szyi... Wiosną 1788 roku do małej społeczności nie daleko Orleanu, przybyła rodzina o nazwisku Gameforge, o której chodziły słuchy, że jest powiązana z rodziną królewską. Zakupili ziemię w okolicy rzeki i wybudowali bardzo ładny, duży dom w stylu kolonialnym. Pan Gameforge otworzył ga…

• pudło @Misiaczek?

• Przeczyściłam temat... Może was to trochę ostudzi. Naprawdę czy chce wam się pisać w kółko jedno i to samo? Dziwię się, że oceniacie graczy pod względem eq. Czytając wasze wypowiedzi jestem zawiedziona Ci, co się nie biją albo mają słabsze eq czy przegrywają w bitwie, nie są nic warci w waszych oczach. To smutne. To tylko gra, rozrywka nie zapominajcie o tym. Ten upał widzę, chyba nie tylko ja źle znoszę...

• Kobieta vs. Mężczyzna - vol.7

Nathiel - - Archiwum

+2 429

• Nic z tego @GrupaBraaaci?

• Morderca #33

Nathiel - - Hydepark

Drogi @Bobcat cie. Nasz honor, nieposzlakowana opinia oraz reputacja składa się na nasze dobre imię. Każdy z nas o nie dba. Jest to nasze dobro osobiste, którego skazy trudno jest naprawić. Niestety wiem, że krążą o mnie legendy, jakoby to otrułam swego ojca dla materialnych celów. Mimo iż udowadniałam całemu Orleanowi, że mój majątek był efektem ciężkiej pracy to jednak i tak padłam ofiarą plotek. Moje starania zawsze będą szły na marne, a moje dobre imię będzie obiektem nieuprawnionego ataku z…

• Nie @Ingolf? mrrau

• Niet @Misiaczek?

• Morderca #33

Nathiel - - Hydepark

Ja również zostaje i nigdzie się nie wybieram! Zresztą ta świątynia to chyba najbezpieczniejsze miejsce, jakie znam. Jednak... Jeden szczegół spędza sen z mych powiek... Mimo zmęczenia wałkuje w głowie ciągle ten sam motyw, mianowicie kto był na tyle sprytny i wykorzystał naszą nieuwagę, by dobrać się do torebki @Aszti? Może to ktoś z nas? Może jest to zamierzony cel, by podnieść i tak już przerażającą atmosferę? Tylko kto by był na tyle szalony? Najbliżej @Aszti był w tym czasie @Bobcat może to…

• Kobieta vs. Mężczyzna - vol.7

Nathiel - - Archiwum

+2 590

• Złapałeś/aś mnie @Aszti?

• Pudło @Ardiey?

• Wiadomo @marcinP?

• Morderca #33

Nathiel - - Hydepark

1. Malenka 2. Bobcat 3. Canhide 4. Ligeja 5. visonix 6. Fyne 7. Manera 8. Ardiey 9. Nathiel