Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od H00LIG4N: „albo poproszę grzecznie moderatora aby zabrali Ci możliwość tutaj pisania ” Sorki ale raził ten ort w oczy^^ Niestety to raczej nie przejdzie ale co do Funkiego to mógłby się stąd zmyć. Gdyż iż ponieważ tylko dyskusje Etolinu zaśmieca... bleach.

• MemoriesTeam

NowyZielony - - Gildie

Istnieje i ma się dobrze:) Gorąco polecam;) Atmosfera cudowna i baardzo pozytywni ludzie;)

• Cytat od DARKRIDER: „Loszki zawsze mógłby Pozdrawiam ” DARK nie zapominaj o mnie

• Ja wiem ze jest od tego inny temat. Sam go w końcu zakładałem. Ale specjalnie dla Szczafiowej: Ładna dziś mamy pogodę. Lekki przymrozek ale wieczór jak najbardziej przyjemny

• Cytat od JedenUczciwy: „Cytat od NowyZielony: „Przeczytałem wszystko!!!  ” wyjdz stąd Bardzo Cie proszę ” Dopiero przyszedłem i już masz mnie dosyć? Rudy no nie mów że nie tęskniłeś bo mi złamiesz

• Przeczytałem wszystko!!! I nawet nie chce mi się komentować A starcie Kriszna vs Killer jest najbardziej kozackie Killer Ty wiesz że pyskuje Ci koleś który jak sięgnąć pamięcią wstecz. Czy to o kilka miesięcy czy to o kilka lat. Na zadymach robił jedynie za rozpro o ile odważył się z kola wyjść?

• Cytat od nindian: „Składam wniosek o przesunięcie tego widowiska, gdyż wieczorem wychodzę spożywać napoje wyskokowe, a z chęcią bym obejrzał na żywo ” Nin specjalnie dla Ciebie pobawię się w komentatora

• Cytat od Lexio: „Uri, Muzha, wracajcie ” Ja tam bym był za powrotem Lakszmi

• Dożyłem czasów w których osoby skaczące sobie niegdyś do gardeł rozmawiają jak ludzie na TSie? oO Boże jak ja się staro teraz czuję

• Póóóójdą w boczki wyżerki po nocach^^ Oj pójdą:D

• Cytat od KilerNo0bs: „Z tego co pamiętam nindian cie pocisnął w pvp a ty mi tu piszesz że jesteś mocny a on był z Etolina. ” Pewien mental z Etolina też Arixana wyjaśnił raz jak sobie dobrze przypominam 122k to było?;p

• Co nie zmienia faktu że za czasów Disturbed organizacja była epicka. W przeciągu kilkudziesięciu minut potrafiliśmy się zebrać na wyjazd do redów:D I nie tylko jedną gildią Salvame też często się bawili razem z nami;)

• No i graty dla Kamila:) Pokazał że potrafi;)

• Cytat od SkrooOmny: „PS. co do Mieczysławy to chodzi o tą która od tygodnia wyzywa nas w M1? ” On/Ona/Ono. Nie wiem jak to określić. Pod kiecę nie zaglądałem. Wyzywa każdego^^ Lata z 1rwszym lvlem i tylko spamuje.

• No to mamy trudne sprawy, kradzieże, morderstwa. A i wątek miłosny też się znalazł. Jeszcze coś ciekawego wprowadźcie i można się brać za pisanie scenariusza. Na podstawie przeżyć na metku. Całkiem niezły serial by z tego wyszedł. Zbuntowany Anioł z Natalią O. by przy tym wymiękł. Moda na sukces wypadałaby blado. Także dajecie!!! A ja już zaczynam robić castingi do serialu

• TURNIEJ 3 KROLESTW !

NowyZielony - - Dyskusje Etolin

A ja się zabawię chętnie na takim low lvlku;p

• Cytat od xXCalatorXx_Top1: „Cytat od R-R-R: „Jesli ktoś się uważą za topke to mysle ze stać go by gildyjnie zlozyc sie na te 1 czy 2k sm i gdy by tak kilka gildii sie zebralo to nagroda byla by już ciekawa i cos by sie dzialo ale niestety wiele osob mocnych jest tylko w gebie ” u nas na samos Mordetis pisał z 10 razy posta,że jak sie ktos podejmie z nami wojny daje 10k sm wygranemu i On to sponsoruje.Nikt sie nie odezwał a kozaków na forum nadal było duzo a wiem,że dałby te 10k sm jezeli by wygr…

• Cytat od xXCalatorXx_Top1: „Cytat od Szczepcio1: „Zgadzam się w 100%, niestety mało osób potrafi przyznać komuś wyższość. Co nie oznacza od razu wchodzenia sobie w pupcie. Btw przypomniało mi się jak to na etolinie było pięknie po skończeniu gry, zakazy nagrywania filmów, wzajemny szacunek itp. Tym wszystkim chwalił się wtedy Magik który tutaj jest aktualnie jednym z głównych aktorów przedstawienia xD ” Driverowi przyznali racje bo nikogo nie wyzywał Ci co robią patole i sie wyzywają czyt ( Ja,N…

• Ja nawet pamiętam smoka po za komnata. Gdzieś na forum srceen byl taki spacerek sobie smokus zrobił po grocie

• Hmm. Kocha to poczeka A bardziej poważnie to pomęcz modelatora żeby Ci zezwolił na edycję. W końcu dział z rekordami jest pod czyjąś opieką.