Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 418.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Renz polubił, czyli wyszło szydło z worka [ciach] Moderator Ascoran:Nie obrażaj!

• A kto lamentował na Tsie o razadora ?? Pewnie mogę się pochwalić że smoka w 2 osoby zbijałem jako jeden z pierwszych, na swoim wczesnym serwerze Feniks jak pierwsi zbiliśmy większość Bosów na czele ze smokiem i wróżka, dawne czasu nie muszę o tym przypominać nie to co wy, jak już mogłem to biłem na postaci Jezusa co zrozumiałe, że wygodniej, bez bufa razador padał, ale jak pożyczył bufa szczepan i nie mógł zbić razadora, a przecież ''mocniejszy'' od Jezusa bo miał znaczek distów xd Tak wiem niep…

• Cytat od Szczepcio1: „Cytat od Jazzy.tbd: „a ja myśle, że jednak chodziło mu o to co pisałem ” w myśleniu nigdy asem nie byłeś przynajmniej rudy ogarnął o co chodzi xd Prawda jest że ofiara zawsze pamięta swojego kata. Z tego też strachu jazzy wszędzie wyczuwa distow ” Opowiada to osoba, która nie dawała rade w zbiciu razadora z bufem, a taki ''pro'' byłeś dr. inż metinologi, a na widok lykana Jazzzego że strachu KingOfEtolin wołał gildie z TS. Żenada . Pewnie za 5 lat, będziesz pisał dalej że k…

• Rudy i Kuśka życie dla was to metin ? Możecie się bić między sobą i tyle w temacie, płaczecie na forum że nie macie przeciwników, śmieszy mnie to bardzo, tym bardziej że wszyscy mają na was wywalone ...

• Grają w ukryciu żeby nie było wstydu, że są tylko dropami biegającymi na Hacksach :), a i pamiętam jak płakali na widok Twojego likana ( O.o wspominki ) hehe a żeby nie było nie podlizuje się nikomu, bo niby po co ....

• Najlepsi są ci co wspomina grę pomimo że już dawno nie grają, brawo dobrze że mam ciekawsze zajęcia, od czasu wejdę zobaczę co się dzieje, wszyscy spinacze jesteście siebie warci.

• Nie obrażaj liści, też maja uczucia

• Co to jest ta CzarnaArmia, czyżby to Ci sławni imigranci z czarnej ziemie poszukujący dobrobytu na naszych ziemiach... Ich to pewnie PlanB nawet by pocisną z lekkka buhaha

• Cytat od Jazzy.tbd: „Mhymmxd cos tam aka onim [ciach] tu masz temat to swoich żali jeśli się zgubiłeś na forum to cie za reka przyprowadzam do przedszkola na samos ” Stare powiedzenie mówi: Kto z kim przystaje, takim się staje, a wiadomo że z calatorem razem ziomki Moderator Ascoran:Wyciąłem nieregulaminowe treści z cytatu.

• ciekawe ile zarobili tacy sprzedawcy yangów na znanym portalu xD dzięki bugu.... W sumie opinia GameForge się nie zmieni, gorzej być już nie może , w poczytnych forach o MMO ma już swoją ''wysoką''renomę i raczej nic się nie zmieni.

• Cytat od Renz: „Własną postać najpierw załatw. ” Jak ja [ciach] nie gram w metka :), z mapetów zawsze mogę się pośmiać. Cytat od GrupaBraaaci: „z kontem na forum też bym się zastanowił ” youtube.com/watch?v=mqdzK_iBwxs Moderator Ascoran:Wyciąłem zabronione treści.

• Dymy na forum można załatwić, ale po co to komu potrzebne.

• Lejcie się wszędzie, żeby się układać z wrogiem ale cieniasy z was.

• Dobra nie chce mi się pisać, jak wy wszyscy w realu trole jesteście na strzała.

• Odbiór na miejscu tylko nie popuść w spodnie.

• Są i fani jak zawsze :)autografy potem rozdam ustawcie się grzecznie w kolejce.

• Ładna tu patola ale się uśmiałem, dawajcie więcej, jutro też się uśmieje co ta gra zrobiła z niektórymi ludźmi. [CIACH] Pasuje do waszego podejścia Bogacze , strzała nie marnujcie swojego życia na kłótnie o parę pikseli, to już powinno się leczyć w specjalnych ośrodkach... Moderator Ascoran:Niestety musiałem wyciąć utwór, który był reklamą innej gry.

• Zacznijmy od tego, że byli chętni, a co do czego doszło to nikogo nie było :), po za tym piszą tutaj jakieś nieznane osoby:)

• Filmy - Samos

SummaImperii - - Dyskusje Samos

youtube.com/watch?v=ly7hMSFeTps&feature=youtu.be

• No comment. Calator na temat wojny, można podyskutować na Ts, oczywiście Caliente, jeżeli masz odwagę podam namiary. Co do postaci ''Lepkie rączki'' ty akurat nie masz nic do gadania z kim gram