Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 513.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

matel - - Dyskusje Diumar

(Ukryta treść) wczoraj xron rafy i jeszcze 1 dropa moje niemogli ubic w blu to gdzie to do pvp hehe surka drop bez petkow do pvp szafir wyborny pod jutuna tylko a oni ubic niemogli heheh Moderator Nathiel:Wstawiłam cytaty w spoiler. Proszę nie robić piramid z cytatów!.

Mamy kochana administracjie co takie zbedne posty jak twoje wywala 1 dnia heheh

Hm a naco mam liczyc rozjechane dziurki ? sory nie gey

Niebil sie z toba bo w rodeo niech udzialu brac i patrzyc jak spadasz z konia heheh

Pokazywalem jak bylem maly terwaz jestem wiekszy i jakbym ci pokazal oczy bym ci wybil hehehe Hm mowisz ze za kabelki pociagasz w mopsie i dlatego masz 100k sz hehehe

Zulerka to pod biedronke lub tesko hehehe

To sory ja liczyc niepotrafie :} 0ed87a75493f.jpg

To ze laduje is to lubie a widac bidoku musisz siedziec i zulic cale dnie na itemy lub pozyczac z gildii te 3x 60 strzaly dz3wony wahcalrze hehe

Nie moja wina ze mnie stac na to :}

Jungera dom pomalowany akwarelami e8a191f8d1d0.jpg A co do aresa co to jest 100k sz jak ja 3x wiecej w tombole wydawlame :}

No wiesz dla aresa wszystko toc to krol groty i filmow z rodeoo moze jej sie podobaja filmy z rodeo itp heheh

Ten admin nas kocha poprostu szuka chyba milosci i kto pierwszy ja wyrwie na jakis lepszy temat he

koksy tylko dropy ubijaja a z reszta ciezko maja bo na ........... sie nadaja tylko na konia i ........ jak pisalem juz kiedys wspolne eq to nie eq bo jeden stoii reszta pada jak ........ moze ja i mixem jestem bo all do mixa mam ale sadze ze te eq co posiadam do mixa to 3x wiecej warte niz jungera i aresa xd

• Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od DemonWolf: „Cytat od WujekDiumar: „gra archerem polega na puszczaniu gradu z konia ? A mowa w tym poscie byla o tym jak jedrzej zapinal ludzi na wierzchowcu pod sciana ? Nie widzialem zeby biegal za kims z truta i bil hitami pod sciana przypalem. Niby taki ogar team xd a nie wiecie ze tak bije kazdy lucznik ktory potrafi grac swoja postacia A propo jazdy na manu xd ostatnio w pracy ogladalem 55min material z ciekawosci stoper odpalalem w momencie kiedy jedrzej stal…

Podziwiam ze choc 1 szamanka z CA nie uzywa KONIA hehehehehe co do samego filmiki ares nie osmieszaj sie wraz z bufka bo moge sie zalozyc ze jak i ciebie tak ja jakis archer wali na skila na wojnach a niby takie topki. Nauczyliscie sie od jedrka bic dzwonkiem bo tak nawet pojecia otym nie mnieliscie nawet ze takie hity ida :}

• Taki Koks Na diumar :}}}} Tylko tyle co potrafi :} i ktos tu zazdrosci cyjanitki :} niestac moge jakos wspomoc hehe a85a2316d386.jpg A tu przedstawiam Najwiekszego KOKSA Metin2 :} 32c2e09ba6ba.jpg

• No cyjanit dobrze powiedzaine na 100 szkat 1 lub 2 to hmm naserio ma cene i drop perfekt ale co gadac znawcy wiedza lepiej bo im na 10 kszkat leci 20 cyjantow

• Hm chodzi o wejscie ze co 4 h chyba zadowolony byś nie był jak wchodzisz na nemere idziesz 3 pietra a potem brak potworków i czekania 4 h znowu aby wejść ?

• Cytat od Xiomix: „jak Ci połączą będziesz płakał że masz boty... najpierw zabezpieczenia.. bo to już się robi błędne koło. ” Hm kolego nie chce być nie miły ale od kiedy GF zrobiło coś dobrze tym bardziej zabezpieczenie przed botami ????? Jedynie co potrafią to zrobić przerwę techniczną w której i tak coś będzie nie tak. Dodali mapy już 2 które są bez użyteczne zapał na początku a teraz kto chodzi na azraela,zodiaka ? Zodiak od poziomu 20 hmm znalazł ktoś filmik jak zrobiły to 20 lv?? bo na 100+…

toc ares to TOP1 postac ful abs kryta pz omdlenia a najwiecej blogosow i setek :} smieje sie z kogos a sam syf w eq totalny