Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 477.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Moim zdaniem zarówno Portugalia, jak Argentyna (oni szczególnie) do mocnych ekip nie należą, sam atak meczu nie wygra. Co do meczu Belgii, to warto podkreślić grę głową (włosami) Fellainiego, który często stwarzał sobie okazje.

• Cytat od Forfa: „Tak się chwalili technologią i co mają? ” A propos tej technologii, skoro są już te cudowne kamery, to dlaczego sędziowie nie mogą ich użyć również do sprawdzenia słuszności podyktowanego rzutu karnego?

• Wszystko się okaże, fakt przegrali, ale może to tylko zły dzień. W końcu Hiszpania wygrała ostatnie 2 mistrzostwa Europy i ostatni mundial. PS:Nie lubię Hiszpanii, ale nie chcę ich skreślać.

• Cytat od Antonin: „Cytat od SpontanicznyS2: „No no , Holandia ładnie zdeklasowała Hiszpanie. Pamiętajcie ,że głosowaliśmy na nią w ankiecie :)” Właśnie też głosowałem na nią i to może być strzał w dziesiątkę :)” Chyba nie do końca zrozumiałeś, twój głos na Holandię nic nie znaczy, ponieważ najwięcej użytkowników (43%) zagłosowało na Hiszpanię. Oznacza to, że gdy Hiszpania wygrywa, dostajemy bonusy. board.pl.metin2.gameforge.com/…C5%82ce-no%C5%BCnej-2014/

• Cytat od TheDominik: „Cytat od Spiros: „Tak, 1 wlasciciel konta Piterman10, gdy jeszcze był w Chunjo na 75lv i gdy istniała gildia Furious :D” byłem u ciebie w gildi co jeszcze reco byl vivin ja soulles wlasciciel nr 3? moze 4” Pamiętam Odezwij się na TBD to coś może pogramy. Cytat od SpontanicznyS2: „No no , Holandia ładnie zdeklasowała Hiszpanie. Pamiętajcie ,że głosowaliśmy na nią w ankiecie :)” Sprawili niespodziankę, szkoda mi trochę Casillasa, ale co zrobisz, nic nie zrobisz. Btw: 1szy gol…

• Tak, 1 wlasciciel konta Piterman10, gdy jeszcze był w Chunjo na 75lv i gdy istniała gildia Furious

• Ja żyję, jeśli mnie ktoś jeszcze pamięta

• zlota pilka

Spiros - - Archiwum

"kilka cennych przedmiotów"

• Dzięki za wiadomość, właśnie stworzyłem drużynę. Nick Spiros, nazwa drużyny Furious Team.

• Luźne pogawędki

Spiros - - Gry i zabawy

Jam jest.

• Nos świni zawsze spoko Niezłe trolle z tych gm'ów.

• Szkoda

• Pamięta tu ktoś jeszcze takiego człowieka, jak ja? Grałem na s13 jakieś sto lat temu, z tego co widzę Gabriel123, Shaera jeszcze grają. Boss17 też kojarzę . Jak tam sobie nowy Piterman10 radzi?

• Gratuluję wszystkim zwycięzcom! troll1a.jpg

• Witam! Ze starego konta, Piterman10, którego niedawno się pozbyłem, zostało mi 20 kamieni duchowych. Każdy, kto poda mi swój nick i odpowiedź na pytanie: "Czy metin bitwy ma 15lvl?" na pw na forum , otrzyma 2 sztuki!!!

• Rozmowy konTROLLowane Exandros

Spiros - - Exandros

Cytat od TheCobra: „Przegoniliśmy was w postach Orion rządzi :mkay:” O wszystkim i o niczym ;) Jesteś pewien? Cześć japko, czemu nowe konto?

• Wasza ulubiona gra - dyskusja.

Spiros - - Archiwum

Widzę, że Keyn grasz w to samo, co ja (fifa 13 i z tego, co kojarzę, to też wot :D). Ale mi się fifa nie chcę połączyć z originem po formacie kompa... Pisałem do supportu i czekam na odp.

Spiros - - Exandros

Ciężkie jest życie emerytowanego GM'a U mnie ferie były i się zmyły

Spiros - - Exandros

Cytat od CiachostekKruchostek: „iteCytat od Spiros: „Test zakończony powodzeniem. Twój komputer wykonał test w czasie: 17,95 s. Test zrobiony na starym kompie, jak naprawię swojego, to zobaczymy cwaniaki :D” Pit a ty co ? Nowego kompa kupiłeś? Bo jak pamiętam jak chodzilismy na dt to ja zawsze musialem bufa brac bo niedawałeś rady?:d” Nie, chyba spaliła się karta dzwiekowa i trzeba będzie wymienić Chwilowo korzystam więc ze starego. A pozatym to mnie chyba z kimś mylisz, przecież mi na 4 konta s…

Spiros - - Exandros

Test zakończony powodzeniem. Twój komputer wykonał test w czasie: 17,95 s. Test zrobiony na starym kompie, jak naprawię swojego, to zobaczymy cwaniaki