Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 378.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od DariuszIII: „Siemka. Nad czym Samosy tak pilnie dyskutują ZNOWU ^^” Ty bardziej pasujesz na byłego prezydenta, on też był analfabetą Pamiętam Twoje początki na tym forum- płakałem ze śmiechu nad Twoją ortografią przy każdym nowym poście hahaha Ale chyba posłuchałeś moich rad i przerzuciłeś się na firefoxa, który podkreśla błędy Nie wiem kto Ci przyznał taki tytuł na forum ale pozostaje mu tylko współczuć braku kompetencji

• Jako, że jutro są walentynki a na ostatnich stronach dużo można przeczytać o moim ulubionym a zarazem najbardziej zabawnym graczu znanym potocznie jako FunkyTrup, TOJAWA, struś, bocian i kilka innych nicków/pseudonimów (Nie pamiętam bo już trochę nie gram) to postanowiłem napisać mu walentynkowy wierszyk (Albo rymowankę jak ktoś woli ). Tylko proszę się nie śmiać, zmarnowałem na to całe 12 minut życia 69690742086024626658.jpg

• Drop na 63 lvl

Wredota. - - Archiwum

61 lvl i DT. Zanim ograniczyli drop (robili to już 4 razy) to dropiłem co noc (od północy do 4-8 w zależności ile mi się chciało) 30-40 kd Teraz w kilka godzin można wytargać max 15kd+ mase książek. Lepszego zarobku na tym lvl nie ma. Jeśli masz woja/sure/likana to dt na tym 61lvl to pikuś, wystarczy dobra broń, z 20% na trupy i jakieś absy na strzały.

• Cytat od bolokolo13: „Świnta Świnta i po Świntach :))” Pasterka na moście i wóda z gwinta? Hahahaha, nie ma to jak pozytywna świąteczna piosenka Aż sobie zaraz posłucham tą "kolędę"

• Widzę, że tutaj wszystko po staremu NW szczeka a karawana jedzie dalej

• Nie warto wracać do tej gry Jedyne co jest warte uwagi w grze to ludzie, których się poznało Sam bym pewnie skończył grać jakieś 2-3 lata temu, jeszcze na obsydianie gdyby nie to, że poznałem Madzie, z którą najpierw zacząłem grać, a później spotykać się poza grą Teraz na dobrą sprawę są tylko 2 sposoby na grę: 1. Wydawać więcej pieniędzy niż inni 2. Poświęcić dużo czasu, odkryć coś czego jeszcze nikt nie odkrył i wzbogacić się na tym zanim zrobią to inni Mi akurat udał się punkt nr. 2 wzbogacił…

• Cytat od IdeNaZywiol: „Też chcę zobaczyć ten pojedynek! Odważnie @SummaImperii, teraz te BMy to bijOoOoo xD (bo to chyba BM tak? )” Co z tego, że bmy biją jak Funkytrup ma 13,4k hp w eq, w którym się bije? No chyba, że zainwestował naprawdę grubą kasę w ciągu ostatniego miesiąca

• Cytat od BadBoyACAB: „DMX tak nawijasz na mnie i innych ze sie z Berkiem w dyskusje wdaje itd.... Robisz to samo POZDRAWIAM” Wyśmiewanie kogoś a dyskusja z nim to 2 różne sprawy

• Czy Ty myślisz, że ja nie mam czym ksuć? To, że sprzedałem dmxa nic nie zmienia Mam jeszcze 6 postaci 90-105 lvl A to, że przez jeszcze kilka dni będę mieć sporo pracy nie znaczy, że nie będę Ci ksuć Poza tym jakoś nie widzę żeby lvle leciały Ci jak szalone

• Mistrzowie expa z NW i SHIELD Szkoda, że nigdy żadnego 105 lvl od was nie widziałem Od 50 stron na forum ciągle wstawiacie 5-10 tych samych ssów Widziałem każdego z nich już po kilka razy Tylko pogratulować rozgarnięcia Expić, expić chłopaczki bo wakacje wam się kończą

• Cytat od bilinm: „wie ktos ile teraz stoja szkatki blasku? bo troche tego mam i jadelit 2x pz matowy?:D jakies grosze za to mozna wyrwac teraz?:P” Blaski 4,5 a jadeit miliard. Berserc, szacun za lvl Hahahah Mamy niezły ubaw z Ciebie jaki to kozak z expem jesteś Bo widzisz... U nas w gildii mamy prawie same 105 a od was nie widziałem nikogo Więc jak wbijesz 105 lvl to wtedy możesz pisać, że my nie potrafimy ksuć Powodzenia!

• Widzę, że nic się tu nie zmieniło Berserc nadal buduje swoje piramidki tekstu, które mało kto czyta A 2-3 osoby twardo mu odpisują Buahahhahaah Tylko zakazanej mordki analnego tu brakuje

• Cytat od Goldber: „Tak se paczę i czytam i nie wiem ... ten nasz ts to chyba jakiś Bar jest albo kafejka 8o” AVE PAPA GOLD! Paulinka, ja chętnie posłucham jak romansujecie Hahaha

• Cytat od BersercNW: „Widzę, że po rozmowie NW - NOT4YOU pora na PlebsB - NOT4YOU Powodzenia w rozmowach :P” Akurat my zawsze byliśmy bardzo gościnni i rozmowni więc nie przypisuj sobie jakichś zasług A z Paulinką i Przemusiem gadaliśmy duuuużo wcześniej niż z wami

• Paulinka mi też smutno

• A zapomniało mi się, ale tutaj napisałem

• Czemu nie przybyłaś wczoraj na tsa z Przemusiem? Ja czekałem na Ciebie a tu nic Szymonek też nie chciał Smutno mi... Zamiast tego przyszedł zioło z jakimś pedziem od was, wolę nawet nie wiedzieć kto to był Usunięto cytat do postu Feyrah

• Cytat od BersercNW: „A jak napisze coś zbyt długiego, żebyś dał rade sam odczytać, to wchodzisz do notatkika/worda i kopiujesz 1 ze 100 dissów na Berka Rozumiem rozumiem” Te Twoje dłuższe wypowiedzi mama mi czyta jako bajkę na dobranoc

• Cytat od BersercNW: „Cytat od Wredota.: „Pewnie tak samo jak i mi naszej moderatorce nie chciało się czytać spamu tych dwóch spam botów co tu piszą co 10minut :phatgrin:” To wesołe masz życie jak komentujesz coś na mnie, a nie czytasz :phatgrin:” Jak coś krótkiego napiszesz to przeczytam żeby się pośmiać Edit: A i owszem Moje życie jest bardzo wesołe

• Pożegnania na Samosie

Wredota. - - Dyskusje Samos

Zakończyłem grę na postaci DMX Szczególnie dziękuję za wspólną grę: - Madzi (Heroinn) - Insanityemu - jedyna osoba, która nigdy nie zadawała zbędnych pytań i zawsze mogłem na niego liczyć - Wyczarowanej - Najlepszej gildii na serwerze- NOT4YOU - Całej reszcie znajomych, nie będę wymieniać po nickach bo za dużo by tego było Nie martwcie się, expić i tak wam nie dam i do groty będę zaglądać Bo Natalka mi nie da spokoju Hahaha