Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Zgadnij, kto napisze następny?

Aszti - - Gry i zabawy

Nie Manera?

• błąd torrent

Aszti - - Problemy Techniczne

Więc zamykam

• Morderca #33

Aszti - - Hydepark

Oj @Nathiel zgubne jest Twoje zachowanie oj zgubne. Jeszcze przedwczoraj oskarażałaś Bobcata, ze moze mieć coś wspólnego z głową szczura w mojej torebce a dzisiaj twierdzisz, ze się w nim podkochwilas. Jak można Ci ufać skoro z dnia na dzień zmieniasz zdanie? Czy możemy przy Tobie czuć się bezpieczni? Ja sobie odpowiedziałam już na to pytanie i jest mi przykro

• Jakiej muzy słuchacie?

Aszti - - Hydepark

youtube.com/watch?v=XHtLDpu76ko

• Morderca #33

Aszti - - Hydepark

Chciałabym się mylić ale wszystko wskazuje, że jednak możesz mieć rację @visonix. Niby wczoraj byłyśmy blisko siebie ale żadna nie wie co działo się jak zasnęłyśmy. @Nathiel dużo wiedziała od samego początku; wiedziała, że w podziemiach są szczury, które towarzyszą każdej zbrodni, wiedziała o legendzie, która dawno przestała być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nie chcę pochopnie nikogo oskarżać chciałabym, żeby nam wyjaśniła skąd ma tyle informacji?! Teraz kiedy katakumby zostały otwarte,…

• Prezentacja gildii QrNick :)

Aszti - - Gildie

Usunęłam spam, proszę dyskutować i oceniać gildię a nie urządzać sobie wycieczki personalne. Jak wyżej zostało wspomniane autor ma dbać o porządek w prezentacji a nie bronić się atakiem.

• Mundial jest fajny i zaskakujący ale nie odbiegajcie od tematu

• Morderca #33

Aszti - - Hydepark

Czy to nie na tym samym miejscu wybudowano ten kościół w którym się teraz ukrywamy? Zaczynam się zastanawiać czy w podziemiach nie odnajdziemy przypadkiem pozostałości po rodzinie lekarza? A co jeśli okaże się, że nie wszyscy zostali wtedy powieszeni i czai się na nas przodek Gameforga szukając zemsty za jego rodzinę? Może ta notatka sugeruję nam otwarcie zapieczetowanych wrót prowadzących do katakumb w których leżą przodkowie tego wariata i dzięki nam będzie mógł ich wskrzesić? Wybaczcie może t…

• Morderca #33

Aszti - - Hydepark

Ale wiecie, że tam jest pełno szczurów, @Nathiel o tym wspominała a ja się strasznie boję szczurów! Czy nie możemy znaleźć jakiejś krypty bliżej nas, żeby tam złożyć ciało @Bobcata tak na początek?

• Morderca #33

Aszti - - Hydepark

Szokuje mnie fakt, że ktoś był tak zuchwały żeby zaatakować w naszą pierwszą noc w świątyni, która powinna być naszym azylem. Swoją drogą @Ardiey możesz mieć trochę racji w tym o czym piszesz. Między @Nathiel a @Bobcatem podczas ostatnich wydarzeń wywiązała się wzajemna sprzeczka i wzajemne oskarżenia. Teraz @Bobcat nie żyje czyżby ktoś się go pozbył w obawie przed rozszyfrowaniem?

• Moderator Aszti:Proszę zakończyć dyskusję na temat botów.

• Jakiej muzy słuchacie?

Aszti - - Hydepark

youtu.be/v0POSswM8wI

• Morderca #33

Aszti - - Hydepark

Nie popadajmy w paranoję i nie oskarżajmy sie wzajemnie teraz powinniśmy trzymać się razem. Niestety nie jestem w stanie domyślić się kto zostawił w mojej torebce to paskudztwo a mógł to być każdy. Żebym wiedziała, że jakiś zwyrodnialec wybierze sobie moja torebkę za cel to na pewno brałabym ja nawet pod prysznic.

• Rustam?

• +2 637

• Morderca #33

Aszti - - Hydepark

1. Malenka 2. Bobcat 3. Canhide 4. Ligeja 5. visonix 6. Fyne 7. Manera 8. Ardiey 9. Nathiel 10. Wiron 11. Aszti

• Jakiej muzy słuchacie?

Aszti - - Hydepark

Hinol - Potrzebujemy zmian, youtube.com/watch?v=uJ9M_7zSa3s

• Tak Orestes?

• Nie Reverse?

• Tak Orestes?