Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 86.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• WP vs BM pvp/wojny

lwan. - - Archiwum

Czy ja wiem czy BM na 103 kosił? zobacz filmik SQRCZYBYKA bm 105 klinga +9 bez odpalonego isu tylko i wyłącznie z full magią bije go po 500 sferą a wpkiem na 103 masz juz wszystkie skile więc jest pro :)), moim zdaniem Wp jest dobrą postacią zarówno do pvp jak i pvm na wojny tez nie czekasz na skile tak jak u wojownika na aure .Sam grałem sura WP tylko zupełnie z innym buildem Ostrze,zbroja,wirek palec,rozpro P bez strachu i nie widzialem roznicy w expie strach na 5pkt pozdro

• Postać lwan z dniem dzisiejszym zmienia właściciela , 19wojownik95 również nie w moim posiadaniu nie odpowiadam za czyny nowych właścicieli postaci ™

• 1.) Mój Nick: Getout-Stary wlasciciel 2.) SYTUACJA: Handel na ponad 3kkk 3.) NICK GRACZA POLECANEGO:Sebastian94 nowy Thorgalus

• Pożegnania na Etolinie

BlackMenWP - - Dyskusje Etolin

Thorgalus Sprzedany polecam nowego wlasciciela =D Godny zaufania :), Przecietny również sprzedany-Również Polecam Nowego wlasciciela:)

• Pożegnania na Etolinie

Od dnia dzisiejszego tj 19.03.14 postać Getout zmienia wlasciciela :)), postacie s4/Kog3lMog3l dnia 14.03.14 zmieniły właściciela myśle,że trafiły w dobre ręce :),koniec z metinem( pojawiał się będę sporadycznie na postaci Przecietny) chciałbym pozdrowić cały Etolin oraz gildie : Rev3nge,ChunjoPower,Disturbed,WeAreLegend oraz jej członków Eithne- Najlepszy lider gildi jakiego poznałem oraz człowiek godny zaufania MegaSzua5000- Za te wyzywanie na tsie oraz wstawanie na nasze "smoki" Smerfunia- Ro…

• A co z lvl 35-55? dla nich nie ma takich rozgrywek?

• Oddaje głos na pracę nr 2.

• [] Top 10 gildii ETOLIN ♥

BlackMenWP - - Archiwum

1.Disturbed 2.WeAreLegend 3.Rev3nge 4.UnitedDevils 5.FightOrDie

• Rev3nge

BlackMenWP - - Archiwum

polecam ;> za dużo by pisać , lider złoty człowiek i zawsze pomocny a rada ... , osoby w gildi pomocne i na ts również miła atmosfera można sie pośmiać i porozmawiać na poważne tematy

• Pożegnania na Etolinie

postać BlackMenWP dnia 14.02.14 zmienia własciciela od dzisiaj nie odpowiadam za tą postać// postać o nicku s4 w moim posiadaniu nie odpowiadam za czyny poprzednika

• a później jak ktoś nagra to i tak napisze że to "podrobione"i on może zrobić to samo xD

• postać Qinn z dniem 01.02.14 zmienia właściciela nie odpowiadam za czyny nowego posiadacze

• Turniej PvP " 2 vs 2 "

BlackMenWP - - Archiwum

Przedział;45-60 Nazwa:EkipaBaoBao 1 zawodnik:ToooPaczz 2 zawodnik:4LI3N1OOO Nicki z forum: 1:BlackMenWP 2:UnknownPlayer

• Miszcz Painta #1 - GŁOSOWANIE

BlackMenWP - - Konkursy

Oddaję głos na pracę nr 2.

• Cytat od Vdoos: „Siemka. Po ile % na grote i strzalki zrobic zeby ogarnac spota w av2 , dochodzi do tego buff po 30%+ i Skile WP P ( Ostrze strach wir palec ) ??” tak jak napisał UP minimum 70-90 na grote ja osobiście miałem 90 na grote i 15 strzały i 16 unik presube 3 bez problemu lurałem i wybijałem Buf minimum 40% blogo i pomoc

• Build wp.

halo2112 - - Archiwum

Ostrze ->Strach->Palec->Wir i do PvP i do PvM dobry staty rozdawaj jak napisał UP Int,wit siła/zr ja osobiście dałem w zr i nie żałuje wyboru .Zbroja nie jest potrzebna na P daje chyba 150+ obrony czyli wierzchowiec. Ja gram bez Zbroi i b.dobrze sobie radze

• Body 90 vs Generał Solo

halo2112 - - Archiwum

pewnie , że się da ubić masz tu mały dowód co prawda lvl 92 ale nie miałem biologa 92 zrobionego [video]c4oh_xrgFqM[/video]

• Pożegnania na Etolinie

halo2112 - - Dyskusje Etolin

DrooperSura 13.11.13 zmienia własciciela nie odpowiadam za czyny nowego własciciela.

• Cytat od Joffre: „działa wam stronka?” wyskakuję jakiś błąd?

• Cytat od TheBody1: „Powitać wszystkich ładnie pięknie każdy miły , każdy uprzejmy . Ja tam czekam na pierwsze ścięcia i zatargi między graczami / gildiami wtedy kupie sobie popcorn i zacznę to oglądać a kto wie może i wrócę do gry :P” hahaah przyłącze sie