Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 470.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Czasami zastanawiam się dlaczego poszedłem na emeryturę.. Wtedy wchodzę na forum, patrzę post Bolka. Ryba. No i fajnie no i dobranoc

• Nein! Boss17?

• Wiedziałem, że prędzej odejdę na emeryturę niż tutaj zapanuje spokój

• Cytat od NieLubieHadronaBOLEK: „Ide na plaze, na plaze ide na plaze, na plaze” Z Forumami w ręce ? Podeślij no parę zdjęć morza, bo aż zazdrość zjada

• Jestem zaszczycony, że jako jedyny w tej grze zostałem zabity przez SGSa ;x.

• Chyba czas iść po popcorn

• Swoją kulturą wypowiedzi i bardzo dobrymi argumentami przekonałeś mnie do zaniechania dyskusji z Tobą. Witamy Panią po urlopach

• Czasami zakłada się tymczasowe blokady w celu powyjaśniania poniektórych sytuacji. O decyzjach hmm wewnątrzzespołowych decyduje góra. Jeżeli oni uznają, że użytkownik ma prawo pracy na określonym stanowisku - to dopiero zostaje dopuszczony do rekrutacji.

• Cytat od Szatan3M: „Widocznie dla Reznova ciach jest "komendą " używaną tylko i wyłącznie przez administratorów...nieeee to nie admini, więc przez małych moderatorków forum :puke:” Nieważne kto tam napisze, zawsze jest Edytowano przez (np.) Reznov. Zademonstruje na Twoim poście. I teraz powiedz - jak dać warna za taki post, gdy ja go edytowałem. Nie da się, bo zawsze możesz się odwołać tym, że dopisałem to co było wykroczeniem Co do Besariona: nie wiem, nie znam sprawy i nie jestem jego opiekune…

• Nie ma możliwości zwarnowania wyciachanego posta. Pod wyciachanym postem jest dopisek "Edytowano przez: xxx" Jeżeli moderator ciachnął i jest taki dopisek - nie może zwarnować ponieważ możliwe jest, że to on dopisał. Jeżeli ktoś taki jest, to niech to udowodni. Panowie UP. Przecież widoczne jest za co który dostał warna. Jesteście zainteresowani postami, za które macie warny - zapraszam na PW.

• Ależ w Tobie naradza się mesjanizm, zbawcy całego społeczeństwa. Nie Ves, dziś na bank nie pójdę za Twoim głosem. Nie jesteś dzisiaj sobą, przemawia przez Ciebie zawiść. W takim stopniu, że przekraczasz wszelakie granice i... TY ATAKUJESZ KRÓLA! Czy wiesz, że to bardzo poważne wykroczenie? Ostatnio w 1678r taka sprawa nie skończyła się bez echa, echa, które wywołała tocząca się głowa atakującego po holu pałacu.

• Nie rozumiem Vesuvius, dlaczego tak targa Cię nienawiść do Ingolfa. Również nie rozumie dlaczego wszyscy się atakują gdy... SGS nic nie robi w międzyczasie. Wybacz Ves, ale coraz bardziej śmiem stwierdzić, że wskazałeś Athende z czystego przypadku. Twoja mania legendą "Illuminati" zaślepia Twoją trzeźwość myślenia. W starych Księgach Prawd jest napisane: "Mylisz niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu. " ~A.Yuchwanovsky Pomyśl tylko, dlaczego SGS nie atakuje? Bo szykuje się na coś w…

• Cytat od sokqn: „Reznov nie wiem o co toczysz pianę. Przetopek ma rację. Słowo Ciach jest wulgaryzmem chyba tylko w twoim słowniku. Próbujesz kłócić się ze słownikiem i definicją danego słowa? Skąd oni was biorą na moderatorów? Łapankę w podstawówce robią?” Tu nie chodzi o samo to słowo, a całość zdania, z którego można się domyśleć słowa ukrytego pod owym [ciachem]. Wyjaśnij mi kwestię używania [ciach], gdy za tym nie kryje się nic nieregulaminowego

• Cytat od xxBoBeKxx123: „Co tu gadać administracja się nie komunikuje i nie ma żadnego porozumienia ze sobą, każdy robi co chce. Neka się z "auto ciachu" śmiała ty Reznov masz problem którego nikt nie chce słuchać, bo tak jak kolega niżej powiedział nie łamie to zasad, a twoje przemyślenia są warte tyle co Ciach :D. Wymyśl se sam co.” Wybacz, ale pokaż mi w którym miejscu moje "przemyślenia" nie są uargumentowane w odpowiedni sposób. Jeżeli uważasz, że są nieprawidłowe - zgłoś je do Administrator…

• Wszystko ok w Twojej wypowiedzi ale...Jeżeli coś nie łamie regulaminu to po co to ciachać Tutaj się pojawia prowokacja do negatywnych słów

• Bathsheb, wybacz.. Jińskie służby tak każą to sprzeciwu nie mogę okazać. Książki mi popalą!

• Jakiej muzy słuchacie?

Reznov - - Hydepark

[video]https://www.youtube.com/watch?v=NU9JoFKlaZ0[/video] ciągle aktualne

• Vesevius! Mimo, że nie możesz nikogo dziś wskazać, to Twoje słowa spisane i umieszczone w Kronice Królewskiej mówią jednoznacznie: Cytat od Vesuvius: „combatarms, z Ciebie taki rzecznik jak ze mnie Cristiano Ronaldo. Jesteś maszyną tego chorego systemu, kolejny człowiek który mówi o wszystkim, tylko nie o sobie. Co myślałeś, że jak pogadasz o osobach, które zaangażowały się w dyskusję to umkniesz uwadze zarówno mojej, jak i reszty mieszkańców? Trochę się przeliczyłeś. Tych urzędów oraz posad urz…

• Prosiłbym o zaniechanie tego autociachania. Samo [ciach] jest dobrą wolą modka, kiedy to jakieś słowo pod wpływem emocji zostało napisane, a jednocześnie nie zaburza i nie jest kwintesencją całej wypowiedzi. Jeżeli ze zdania można będzie wywnioskować, że w tym miejscu w sposób jednoznaczny chciano urazić innego użytkownika, to będzie to traktowane jako Pseudocenzura. Pozdrawiam

• Powodzenia na maturze ;D

Reznov - - Archiwum

Ci co pisali to wiedzą, że jest to znacznie bardziej lajtowe niż się wydaje. Nie znam człowieka, który by nie miał więcej na normalnej niż na próbnej procent. Będzie dobrze