Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 61.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Poznajmy się Etolin :)

SwiatloCien - - Archiwum

Imię: Maciek Nick: SwiatloCien Klasa postaci: Szaman Healer Wiek: 27 Królestwo: Chunjo Serwer przed fuzją: Grymuar Zainteresowania: wszechstronne. Dodatkowe informacje: skryty jestem od malenkosci

• Znajac zycie screeny sa na innym niz imageshack serwisie, przez co z automatu laduja w koszu. Poczytaj regulamin, pewnie znajdziesz rozwiazanie.

• Cytat od KanonierrroS: „Ale żeby amorki dropiły tylko 1 dzień... To przesada. Ciekawy jestem tylko jakby olimpiady nie było i same walentyniki miały być to czy tez 1 dzień by tylko zrobili? No i jak one będą dropić ciekawe, bo jak tam samo jak w dzień wirtualnej miłości to naprawdę dziekuję.” Coz, Walentynki z tego co wiem sa tylko 14, wiec nie wiem skad propozycje rozciagania tego eventu na wiecej. A co do dropu przez te wszystkie lata zauwazam pewna prawidlowosc - gorszy drop, wrecz zalosny, c…

• Cytat od Yamie: „Załuje że zapomniałem z eq napisac więc tak : Narazie 1 Jesionek um16 kd+4 Woja i Powtórki (bede kupywac nastepne klasowe o ile znajde ) :phatgrin: Masz juz Jesionka ktory bedzie Ci najczesciej sluzyc. Skoro chcesz miec Jesionka na kazda klase oddzielnie to kupuj +9 i miksuj do tych umek 15%+. Raczej innych zestawow prozno szykac, gdyz wszyscy wrzuca Wojownika i Powtorke z racji popularnosci tej klasy a pozniej przesiada sie na zbawke, stad moga byc klopoty z kupieniem innych ze…

• Cytat od BelvedereVodka: „Cytat od Yamie: „52 lv Leczenie,przywolanie,Rzut piorunem m1 (swiezo wyexpiona) :w00t: 45wit 90int 30 zrecznosc 13k pz 438 dmg magicznego brak konia jakiegokolwiek (postac tylko i wyłacznie do PVP) :phatgrin: ” To jeszcze przed toba duzo pracy bo skile na szamanie leczeniu to podstawa z m1 nie masz co stawac do pvp chyba ze z bodziakami skile m1 i tak moze byc ciezko .Dobry jesionek z um najlepiej to komplet na kazda klase, nno obowiazkowo ,nie napisałas(es) jakie masz …

• Swój przedział poziomowy

SwiatloCien - - Archiwum

Male sprostowanko: -10/+ile dasz rade. Drop z potworow o lvlu wyzszym zawsze jest, jednak nie dziala to w druga strone.

• Galeria Perki

SwiatloCien - - Galerie

Wielkosc jak najbardziej OK. Chyba tylko osadzenie troche za nisko, ale moge sie mylic Prace piekne. Masz dryg

• Cytat od Dombaszow: „Cytat od Sanzune: „Nick: Sanzune Server: Etolin ( dawniej Astral ) Level: 105 Statystyki: Skille: Burzowy szpon - P Rzut piorunem - P Przywołanie błyskawicy - P Leczenie - P Zwinność - P Zwiększenie ataku - P EQ: Kapelusz duszy +9 10 ludzi i inne bony Kapelusz kardynała +9 było 10 magia i 3 ludzie ale zamieszałam i obecnie czapka do mixa Szata smoka +5 2k pż + 2x abs + 10% do pż Buty feniksa +8 1k pż + 3x abs Skórzane kozaki +9 5x bon Kolczyki z nieb. łez +8 3x abs Naszyjnik…

• Cytat od PRoDMG: „Jak bedzie im sie hajs zgadzał za tą cała akcje z fuzjami i innymi "nowościami" to moze wezmą sie za naprawianie a na razie trzeba sie pogodzić z tym co jest. Ta gra nie jest nastawiona pod gracza tylko pod GF takze nie spodziewałbym sie jakiejs wielkoduszności z Ich strony. Hajs MUSI sie zgadzac.” Narzekasz, a mimo to grasz. Nie masz pojecia ile pracy trzeba wlozyc w to wszystko, a mimo to mienisz sie specjalista od marketingu. Moze czas przerzucic sie na Simsy, tam jest spoko…

• Wiecej was w Jinno matka nie miala? Sklepy trzeba ogladac z daleka, tak was napadało //Wycięto pseudocenzurę:) Reznov

• Poznajmy się Etolin :)

SwiatloCien - - Archiwum

Imię: Maciek Nick: SwiatloCien Klasa postaci: Healer Wiek: (ewentualnie) Zacny Królestwo: Chunjo Serwer przed fuzją: Grymuar Zainteresowania: posypia sie hejty od Gimbazy, ale: chemia, mikrobiologia, dietetyka, analityka. Dodatkowe informacje: Leń Genetyczny

• Jaraja was takie piramidki z cytatow? Jutro bedzie zdziwko ze warny sie posypaly.

• Cytat od Janczu: „wbijcie pl.metin2.gameforge.com/ Poczujcie sie jak admin xD” Haha, chcialem byc "HakerĘ" i wbic jak Anonymousi na strony ministerstwa, ale Team ma bardziej skomplikowane hasla. Nomen omen trudniejsze niz te ministerialne... jaaaaa

• Cytat od WymiataczTwierdza: „Hmm to chyba sie zgramy bo tez lubie czasami pospamowac:D Lecz na tym forum nie miałem wczesniej czasu i checi:P” Levelek sam sie nie wbije, czyz nie?

• Nie piszcie o tym, bo trolle sie ciesza, ze ktos sie nimi interesuje. A trolle niech nie pisza takich rzeczy bo gimnazja trzeba bedzie zamknac jak dzieci masowo zaczna schodzic na zawal serca. Rzeklem

• Juz pyskuja. 15 stron milych i cieplych przywitan a tu masz. Natury nie oszukasz

• Cytat od CR4CK: „spam się skończy jak znowu będzie masowe kończenie gry” Wtedy dopiero sie zacznie ujadanie na forum jak to zle bylo, jakie to szczescie ze ktos juz nie gra i tego typu brednie "Wojuff w mnjisiej+9 z kade spida+4". Oni nie odchodza po cichu. Zawsze towarzyszy temu ostra biegunka

• Cytat od JNJT: „Ty i podobno jeszcze 3 :)” Haha moj mistrz Cytat od xJumperBodyx: „ hehe ale spam, stare dobre czasy wracają ” Cos mi sie zdaje ze temat troche przyschnie jak otworza serwer

• Cytat od Neyomii: „"Oj, problemy techniczne, pare serwerów się niechcący skasowało ale to nie szkodzi dostaniecie na nowy start UWAGA UWAGA... kupon na poty, co by się wam łatwiej expiło!"” Cytat od ...XHIMENX...: „i tarcze bojową na start +5” Pesymisci. Zgina itemki, ktorych nigdy nie bylo, taka juz mentalnosc wiekszosci Polakow- ugrac cos czyims kosztem.

• Cytat od Czas.Pokarać.Plebs: „Cytat od Drakan1990: „ciekawe czy naprawia ten bug z niewidocznymi postaciami :w00t:” po co maja naprawiać mi tam pasuje jak kogoś nie widać można z łapki ładnie dojechać.” Gorzej jak Ciebie beda "jechac" wykorzystujac ten blad. Bedzie placz i lament na czacie