Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Exandros

Stir - - Exandros

Cytat od Defondros: „Ide do wrożki niech mi powiem kiedy b. perelki spadna z cen ” Abra kadabra avada kedavra: nigdy

Stir - - Exandros

Cytat od upadlyzbawiciel: „a jak juz zrobili event to wszystkiego bylo "grubo" ... doslownie grubo” A no to prawda. Jak były takie piękne czasy, że SGM mógł nawrzucać mobków do oporu na evencie, to ja się dopiero uczyłam obracać kamerą w grze . Aż łezka się w oku kręci na samo wspomnienie. Witek a ja Ci czasem bana nie dałam ani razu? Piękna pogoda, kto na grilla się wybiera?

Stir - - Exandros

Cytat od upadlyzbawiciel: „poza McDementorem oraz Rukkarem niepamietam by ktorys sie jakos bardziej przykladal” Nie no chlip... nie pamiętają mnieeeeee Cios w samo serce Hassimus Ty lepiej uważaj bo tu są niezłe ziółka gotowe zniszczyć Ci GM-ową psychikę. Ale za to jak przetrwasz, to zapamiętasz i polubisz ich do końca życia I

Stir - - Exandros

A mniejszość nie zda Ciekawe czy jest tu ktoś, kto zdawał maturę na starych zasadach, jeszcze zanim powstały gimnazja

Stir - - Exandros

Cytat od Wittuś: „no no. Matura, później filologia/filozofia/socjologia i żulić.” I tak nie zdacie. A później McDonald's Ale trzymam kciuki

Stir - - Exandros

Cytat od True: „Stirko, winny sie zawsze tlumaczy” Nigdy nie twierdziłam, że jestem niewinna

Stir - - Exandros

Cytat od Defondros: „Zapisujecie sie, na podroz na Marsa? :-)” Ciężko nieraz tyłek od komputera ruszyć a co dopiero na Marsa Cytat od True: „Sadystka I się nie tłumacz, że robisz dziury w zakrętce” Robię dziury w zakrętce

Stir - - Exandros

Cytat od Wittuś: „czemu już masz 67 lat +” Nie mam jeszcze 67. Przeszłam wcześniej na świadczenia przedemerytalne żeby biegać po łące i łapać motyle do słoika

Stir - - Exandros

Czasem mam wrażenie, że Lewemu płacą za to, żeby w reprezentacji grał jak łamaga Na Y to była Yasumi Cytat od MediumGraal: „Stir jak bedziesz w okolicach wro to moge zaprosić Cie na grila studenckiego ;>” Ostatnio w tamtych rejonach byłam jakieś.. 8, w porywach do 10 lat temu Cytat od True: „Ale pewnie jako GM, to nie oderwanie, pełno obowiązków, no i te min. 3h dziennie poświęcić na opiekę nad serwem” Taka prawda, a jak człowiek się uzależnił to i 6h było mało Teraz jednak ten czas wolę przezna…

Stir - - Exandros

Ach, pamiętam piękne czasy kiedy do mnie pisały podróbki GM i groziły banem. Robiliście już grilla w tym roku?

Stir - - Exandros

Cytat od True: „Nie myslalas , by powrocic w nasze strony ? Byloby ciekawiej, i pewnie znalalzyby sie nowe pytania, ktore moglbym Ci zadac” Myślałam - i wymyśliłam, że życie w świecie rzeczywistym jest o wiele bardziej ciekawe

Stir - - Exandros

Cytat od True: „Stiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrkaaaaa Jedna z najlepszych Gm-ow jacy byli Mila, sympatyczna, chętna do pogaduszki.” Hrhrhr tak mi mów tak mi dobrze Cytat od True: „Co u Ciebie slychowac? Myslalem, ze juz Cie tu nie zobaczymy” Stara bida ale wiosna przynajmniej i słonko świeci i ptaszki śpiewają, a to już coś I jak to mnie nie zobaczymy... przecież ja tu cały czas jestem i patrzę i widzę co się robi. Cytat od Wittuś: „kawa niezdrowa. ale może być koktajl ” I tym miłym sposobem narob…

Stir - - Exandros

Albo usiąść w kącie i płakać. Też mi gifa ukradli z profilu Kto się napije ze mną popołudniowej wirtualnej kawki?

Stir - - Exandros

Wygrywasz Już biegnę Tylko ma być z cukrem

Stir - - Exandros

To ja robię evencik pt.: kto pierwszy zrobi kawę dla Stir, ten dostanie buzi GO!

Stir - - Exandros

Cytat od NieTakSzybko: „390 postow to amatorszczyzna” Ale od amatora do profesora.. czy jakoś tak

Stir - - Exandros

Cytat od natunia1313: „Toydy wiesz, że czekam na zdjęcie po tych siłowniach. Obowiązkowo ma być musculus gluteus maximus” Przyłączam się do petycji i oczekiwania

Stir - - Exandros

Aż się boję pomyśleć co robiłeś, że aż bark wyskoczył?!

Stir - - Exandros

Poprzedni bardziej mi się podobał

Stir - - Exandros

Witek bije metki na mapie OX