Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 424.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Boty - ta plaga ma jeszcze usprawiedliwienie, GF pożałował "Ełrasków" na zabezpieczenia a liczba członków teamu i zasady banowania nie pozwalają skutecznie walczyć z botami. Jednak bugi które są w grze już nie od miesięcy, a od LAT, dobijają. Wprowadzenie nowych systemów do gry takich jak alchemie, system petów czy energii - Super. Ale czy nie rozsądniej było by pierw zająć się hm... odbugowaniem poliformii ?! Która jest chyba najgorzej działającym systemem w grze? Bądź też, wchodzimy do gry prz…

• Jest mi ktoś w stanie przybliżyć kurs rubinu mat. perfekt na Negrosie?

• Ja natomiast po restarcie nie mam opcji odebrania medalu bohatera na 3dni darmowego. Bo odebralem wcześniej gdy serwer ruszył. Gratulacje!

• Tak jak w temacie, po restarcie serwera straciłem medal bohatera, nie ma go ani w IS, ani w magazynie IS, ani też na postaci gdyż zostały usunięte.

• Zobaczymy czy te kody są unikalne, zdążyłem zdobyć jeden

• Podwójny drop na serwerze Jawa!

Tronk1 - - Archiwum

Witam, mam pytanko. Skoro przez pierwsze tygodnie wszyscy na serwerze Jawa mają mieć podwójny drop, to czy jeśli wykupie rękawiczke z IS drop będzie x4?

• Czyżby krok ku lepszemu ? :O Brawo GF, Teraz dylemat dla graczy, startować na nowym serwerze czy też pozostać na obecnym....

• Halo, Negros, potrzebuje pomocy. Z racji tego iż utraciłem główną postać, nie jestem w stanie sam dropnąć sobie rękawicy w Red Lesie. Wiem natomiast z autopsji że nie każdy je zbiera, prosił bym taką osobe o kontakt Z góry dziękuje

• pomysł ulepszania przetopów na duży Plus! Alternatywa dla dropu odłamków była by miłą odmianą Aczkolwiek poprawa stabilności clienta i odbugowanie Poli powinno być na pierwszym miejscu

• 75lv czy 90?

Tronk1 - - Archiwum

To porządne podwaliny są, teraz pomyślał bym na twoim miejscu nad jedeitem lub odkładał na jakiegoś razadorka z 12% berka

• 75lv czy 90?

Tronk1 - - Archiwum

Na 90lvl będziesz miał lepszy zarobek zdecydowanie, metki ciągle stoją a i Bossa nie trudno znaleźć. Jednak jeśli chcesz bodziakiem 90lvl biegać po mapkach bez buffa to albo musisz mieć konkretną alchemie włożoną, albo Talizmany na konkretną mape, pet jakiś z +10% HP i berkiem, oraz peta z IS. Bodziak szybciutko zbija te metiny ale używając berka bez buffa będziesz raczej papierowy;/ Jak stoisz z alchemią i biologiem, to najważniejsze pytania?

• Rękawica ze szkat ucznia i z ISa sumują się, dla tego miałeś taki dobry drop. A z samą rękawicą z IS nigdy nie miałem problemów, bugów itp.

• Cytat od SamosShelly: „Cytat od Mein: „ludzie na forum sa w goracej wodzie kompani juz chyba z 10000 razy padło pytanie kiedy event kwiatowy, lepiej poczekac i dostac dopracowany event niz dostac jakies pobugowane CIACH!! Nie wszyscy wiedza ale metin to nie jest ich jedyna gra ktora wydaja a i tak robia duzo dla nas, na kazda okazje coraz to inny kostium robia, nowe nakladki pety itp. a wy placzecie!! Gf wie co robi, spokojnie, potrzebuja tylko czasu!! [md=Bayek]Ciachłem nieodpowiedni wyraz[/md]…

• 55 a 61 lvl

Tronk1 - - Archiwum

Ja bym został na 55, rękawiczka ze skrzyni ucznia się skończy a ty zostaniesz odcięty np od Trudnego Lochu, a drop w V3 znacznie się utrudni przez tony śmieci typu tarcze/dzwonki itp.

• Co dalej

Tronk1 - - Archiwum

Na razie zrób Buffa 2xM i biegaj po dolinie/DT parter. Systematycznie grając po 1-2h na prawde szybko zarobisz na przyzwoite EQ, a później albo zostajesz na 42 i dropisz np w Trudnym Lochu ( 40% na zwierzaki i mental stoi jak skała) bądź expisz do 55 lvl i na 6/7 piętro DT, aczkolwiek Mentalem będziesz baaardzo wolno wybijał. Ja bym radził zostać na 42 i ewentualnie zrobić kolejnego woja bodziaka na 55 lvl.

• FANTASTYKA: - Pieśń Lodu i Ognia - ukochana seria, intrygi, zdrady, wojna i miłość. G.R.R.Martin w pełnej klasie - Trylogia Czarnego Maga - lekka fantastyka, która potrafi pozytywnie zaskoczyć ( pozostałe serie Trudi Canavan również dobre aczkolwiek bardzo podobne) - Cykl Inkwizytorski - Jacek Piekara, świetnie zarysowany i rzeczywisty świat w którym stosy z czarownicami nadal płoną, jednak nie każdemu przypadnie do gustu, w końcu "Jezus Chrystus nie umarł i nie zmartwychwstał, lecz zstąpił z kr…

• Brakujący DMG na WP

Tronk1 - - Archiwum

Witam:) Posiadam WP 92 lvl+ buffa, i dropiąc na mapkach 90lv często mam zbyt niskie DMG by zbić jakiegoś bossa bądź bije go długo i nie jest to opłacalne. Za klejnoty na 92lv planuje wybrać wartość. Używam kryształów energii (5/7), potek na 50 wartości, 10 kryta, 10 szycia. Mam Khana i podstawową alchemie matową( rubin,jedeit,granat,diament). Bije z dzika, trutą+9 śr 36. Uzbierałem troche grosza, ok 25w i nie wiem co w pierwszej kolejności powinienem zmienić by jak najbardziej odczuć wzrost zada…

• Dawno nie grałem... co robić?

Tronk1 - - Archiwum

Pierwsze co zrób sobie dropka ( ja polecam 42 lvl wp/body/likan i zapoznaj się na wiki z systemem alchemii, na nim najszybciej coś zarobisz na start). Co do EQ to gdy już zgromadzisz troche funduszy pierwsze co bym zrobił to zakup tarczy NNO+ coś tam. Następnie poszukaj jakiejś szarfy a później rubinu

• WP do dropu rękawic 55 czy 75

Tronk1 - - Archiwum

75! Rękawiczki/PD/Pele lecą w red lesie całkiem dobrze i na 86 lvl Do tego 75 lvl tak jak mówisz, możesz postawić na DC

• Czym grać?

Tronk1 - - Archiwum

Ja bym teraz chyba wygrał likana. Nerf nie osłabił go aż tak bardzo, a KU są w śmiesznie niskich cenach