Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 398.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Od dawna bylo wiadome ze to jego wiec jakos nowosci to nie ma

• Cytat od Ritchie: „ Dalej jestem zdania, że powinieneś osobom odpowiedzialnym za tą grę przedstawić, jak dokładnie wygląda sytuacja w kraju, w którym mają najwięcej graczy, czyli: ” Najwiecej graczy???? Turcja niemcy maja o wiele wiecej graczy niz polska Tak wgl w turcji tez sa yangsellerzy w niemczech tez jak widac po ilosci u nich ludzi na serwerach to jest tego wiecej

• Troche smieszne ze nowy serwer dostal tylko 4ch xD

• Diabelskie Katakumby: poziom 69 do 86 Grota Wygnańców: poziom 72 do 97 Twierdza Czerwonego Smoka: poziom 87 do 107 Czy to oznacza ze DC i grota juz nie bedzie dostepne od 75lvlu i razador od 100? na jawie? mam nadzieje ze to bedzie tylko na jawie i to przez jakis okres czasu..

• @Art A kiedy poprawki bledow?? marmurki... co z schronieniami?

• Cytat od Art: „Cytat od Wiwek: „A wydawca na Singapur ” To nie jest oficjalny wydawca. ” TEC Interactive Nie jest oficjalnym wydawca metina na rynek singapurski? serio? Pozwole sobie zacytowac wikipedie "TEC Interactive wydaje grę w Singapurze. Tu również dostępny jest jeden serwer. Ta wersja dostępna jest w języku angielskim."

• Cytat od Art: „Cytat od Ritchie: „Zacznijmy od tego, że serwer innej, dużo mniejszej firmy (również globalny) jakimś cudem poradził sobie całkowicie z botami - do tego stopnia, że odpalenie większości programów jest tam niemożliwe, a jeśli komuś się uda obejść to na własną rękę, to nie wyjdzie nawet z m1. ” Czy to oficjalny wydawca, czy kolejny 'domorosły' priv, który może sobie pozwolić na grzebanie w kodzie bez wiedzy producenta? ” A wydawca na Singapur tez ma z tego co kiedys widzialem nwm ja…

• Mam nadzieje ze zmienia autolowy i jak beda aktywne to nie bedzie mozna zdobyc yangow z tego.. a tak naprawde to rynek na tasmani zniszczony byl tylko i wylacznie przez autolowy w DC.. gdzie postacie lataja 24/7.. no i wiadomo yangi ida na pomaranczowy portal a yangi z meley wiekszosc idzie w rynek i na mixowanie kostiumow.. ale nie ma takiego przebicia jak yangi z DC

• A kiedy beda poprawione bugi?? Np bugi z marmurkami bugi na instancjach?.. Bo jak narazie to tylko nowosci a zadnych poprawek? A tak ze czy wiadomo cos nowego odnosnie nowych schronien kiedy mozna sie ich spodziewac?

• Cytat od KwiatSuri: „Dziś podeszłam do stołu, czytam jakie nagrody są ze brązowej i patrzę 290 pkt, od razu sprawdzam srebrną 290-399 pkt. A wczoraj jeszcze było 250-399. Coś mi się zdaję że już od dziś będą z każdej srebrnej pierścienie, nie ważne czy stara czy nowa szkata. ” Raczej nie, te szkaty maja rozne ID takze raczej nie bedzie tak ze z starych bedzie leciec nowy drop

• Item Shop - dyskusja

Wiwek - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od SamosShelly: „Po czwarte. Na PLu są ludzie co mają Tureckie lub inne IP i kupują przez to x razy taniej. Co z tymi ludźmi? Banujecie to czy olewacie jak boty? Boty coś pięknego jedziesz do biologa a tam po 6 botów na jednym spocie. ” Powiedz mi.. jak udowodnisz to ze kazdy ktory laduje z Tureckiego IP.. ma zmiane IP? moze faktycznie ktorys z owych graczy jest w danym momencie w tym kraju.. badz ma jakiegos znajomego ktory moze jemu zaladowac.. takie przypadki byly juz nie raz

• @Art Moze wkoncu sie wypowiesz czy wiadomo cos nowego odnosnie bugow na marmurku oraz nowych schronieniach?

• Mi sie wydaje ze na bilety na tasmanie bedzie trzeba sobie jeszcze poczekac z pol roku jak nie wiecej

• @Art Kiedy bedzie wiadomo co GF planuje na rok 2018??? juz mamy kwiecien halo jeszcze zadnego info?.. Wiadomo cos o nowych schronieniach Alastor/Teriel? Wiadomo kiedy beda naprawione marmurki?

• Zablokowane Metiny Wielkanocne

Wiwek - - Archiwum

Warto tez poinformowac o tym team ze poprzez IRC gracze tez moga zglaszac owe metiny a nie ze Yukio stwierdzil ze takie zgloszenia to tylko i wylacznie poprzez ticket

• Cytat od MocWpNaSpota: „A z czego mialy by byc? To logiczne nowy event nowe rzeczy. ” Oczywiscie nowy event.. ale event wielkanocny to nie jest nowy event.. a dzieci kwiaty jeszcze przed nami bo testuja ten event nadal

• Cytat od Fusia: „co do zmianek.... okolo 50 jajek u mnie to okolo 10 zmianek + 2 dodania przerwa byla zapowiedziana, 10 minut wczesniej, poniewaz to przerwa we wszystkich krajach i nagle im sie przypomialo ze piatek jest wolny to przeniesli na dzis ” Powiedz mi co ma piątek do czwartkowej przerwy technicznej?

• Mi sie zrespil 2x Polifem i 2x Silny Goryl Ochao

• Czemu sugerujesz sie postem opublikowanym 4 kwietnia 2014 gdzie bylo napisane ze beda dodane bilety 9kwietnia 2014roku?

• Troche szkoda ze bugi z marmurkiem nadal nie sa naprawione..