Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-7 z 7.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy serwera Jawa

Reiko - - Dyskusje Jawa

Cytat od Fusia: „Cytat od Asterixon: „jakiś gm zacznie płakać; przecież GM ma tyle roboty, tyle jest botów na serwerze, itd itd itd... jak wiadomo nic im się nie chce robić (a nie no sorka, event OX dla 10-15 może mniej typa w pierwszym dniu serwera! XD) a jedyny ich argument: "złóż podanie na mistrza gry" no po prostu XD, wiadomo, że nikogo nie przyjmą Bierzmy przykład z gry Tibia: boty poszły out (choć nie całkowicie, ale caveboty tak), graczy podobna ilość a zarobki firmy z roku na rok wzrast…

• Rozmowy serwera Jawa

Reiko - - Dyskusje Jawa

Wyjaśni mi ktoś czy tak trudno ruszyć się i pobanować te boty które są właściwie na każdym kroku? Przykre. Opuszczam ten serwer jeśli tak będzie.

• Kiedy szykuje się jakiś event z dropem?

• Wydaje mi się że na chwilę obecną w metina opłaca się grać tylko wtedy gdy są jakieś eventy... Kolejne z dropem na wielkanoc? Czy czasami nawet w zwykłe dni są włączone jakieś blaski?

• Tym świadectwem co jutro dropi da się handlować?

• Mnie nie irytuje drop ale to, że nie można tym handlować. Niby dlaczego? Jaki jest w tym sens? Przy takim dropie to jeżeli wprowadzenie zdobytych rad z metinów na rynek zrobiłoby jakąkolwiek różnicę to szybko zostałoby to zniwelowane. Chciałem podropić na koncie 15 lvl w m1, ale to mija się z celem skoro nie da się tym handlować.

• (Ukryta treść) Drop z około 20 amorów. Jeśli ktoś chętny kupnem czegokolwiek- PW. Słyszałem również, że ludzie robią postacie 10/15 lvl, wbijają dosyć dobre eq i jeżdzą po m1, bardzo mało osób.