Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 89.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• A w jaki sposób agresywne moby mają przeszkadzać botom skoro taki bot , to on sobie teleport zrobi odluruje albo ustawi taki atak speed że potwór się nie ruszy a on go ubije? Totalnie to z czapy jest... Jedyna skuteczna rzecz na boty porządny antycheat i banowanie po IP za powiązania konta główne. Jeśli to nie zostanie egzekwowane i wprowadzone to nic się NIGDY ale to NIGDY nie zmieni

• Cytat od Extaza: „Po przerwie technicznej wybrałem się do lasu, także wbijam do świątyni. Moby biją mnie po 400-600, mimo że mam 79% na wiatr w EQ. Książe ochoa 1x ledwo mogę ustać, mimo że przed przerwą potrafiłem bez straty HP utrzymać 3x. "Zwykła przerwa techniczna,restart serwerów" No cóż, zwykła przerwa...Czyli pewnie ABS na żywioły to był bug. Mnie się bardziej rozchodzi,że nie dodali info,że osłabili absy na żywioły,albo w ogóle one nie działają. ” ktoś się może ustosunkuje do tej wypowie…

• Cytat od Viktory: „Cytat od slolm: „Cytat od Manera: „Cytat od k2lesiek: „Nowy serwer jak najbardziej na plus, w końcu coś nowego Ale z drugiej strony śmieszy hipokryzja manery, ktoś pyta o start nowego serwera, on mówi że nic nie jest planowane a po trzech godzinach nowy post o serwerze Dobra komunikacja w teamie to podstawa ” Czy wy naprawdę nie rozumiecie,że mody gm nie mają takich informacji? Dowiadujemy się w tym samym momencie co wy.. O Serwerach decyduje GF a nie team metin2.pl.Więc najpi…

• Czyli teraz już wiadomo czemu ludzie masowo sprzedają postacie i eq za złotówki z tasmanki... żenujące posunięcie ze strony gf

• Cytat od MocWpNaSpota: „1 dzien na + 7h w v3 i jakos 900kk na ++++ ” A ja 4h w v3 i na oko tak kolo 15w także również na plus

• Ma ktoś może linki do relacji z eventu na yt. Bo chętnie bym obejrzał co tam się działo

• Cytat od waldi580: „Cytat od Shirt: „Ciekawe czy po łączeniu przez rok będą lagi jak poprzednio ” Jeśli zostały wyciągnięte wnioski po pierwszym łączeniu tj.- zmiana serwerowni - usunięcie błędów, które powodowały olbrzymie lagi - zapewnienie bezpieczeństwa, aby serwery nie wybuchły Po pierwszych dniach fuzji, góra do miesiąca mogą być ale nie muszą występować lagi. Kto ma słabsze komputery/laptopy to będzie efekt ten bardzo odczuwalny. Technologia idzie do przodu to takie osoby, powinny już myś…

• Item Shop - dyskusja

slolm - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od CzasNaMnie: „Ja napisałem z rana post o biletach podróżnika i dojeniu krowy, nie minęły dwie godziny i post zniknął. Więc tak ten tego ten wątek jest chyba niewygodny dla administracji ” Jak większość postów w jakiś sposób negatywnych bądź narzekających na politykę firmy. Taka trochę propaganda Nie wie czemu ale bardzo podobne do polityki PiSu. Mówmy wszystkim, że jest ok, a wszystko co niewygodne zamiatajmy pod dywan. Mimo wszystko... Kiedy Manu w ISie!!!!! Chcemy bardzo bardzo

• Cytat od Puurpurowy: „A po co dawać plan ,jeśli w planach pewnie nic nowego nie ma, jak zwykle. xD ” Dokładnie. Lepiej nie obiecywać nic, niż obiecywać a potem się z tego nie wywiązywać tak jak z fuzją

• ja 24 jajka i na całe szczęście 4 perfy z tego , więc jestem zarobiony

• Ja wróciłem do metina po 4 latach przerwy. I jedynymi nowościami jaki dla mnie były to szarfy, pety, meley, zaklęty las i autołowy... więc jak na 4 lata naprawdę ogrom zmian. Ogarnąłem je w dosłownie dwa dni. Osobiście uważam, że jak na 4 lata zmian to bardzo mało zostało wprowadzone. Bugi które jeszcze pamiętam z obsydianu i samosa nadal są, do tego doszły oczywiście nowe i jakoś nie widzę szans na ich naprawienie. To smuci bardzo... No a jedno co zostało niezmienione przez ten czas i co mnie w…

• Żenada. Oni nawet nie wiedzą co dodają...

• Pamiętacie takiego Metina? :) 2008

slolm - - Hydepark

Ahhh te czasy kiedy topka to rzeczywiście była topka. GoToSleep, midio itd... Legendy metina

• Item Shop - dyskusja

Jak dla mnie system płatności na polskim serwerze nie powinien przyjmować innej formy płatności jak złotówki. A, że system jak to bywa od gf nie działa prawidłowo to i mamy nadużycia w formie tureckich IP itd. Oni powinni widzieć ten proceder od samego początku. Gracze tak samo rozpowszechnili to już dawno. Kwesta czasu aż gf coś z tym zrobi. Tylko że jak zrobią to już będzie za późno, bo ci co chcieli to zdążą się nachapać.

• Item Shop - dyskusja

Cytat od Art: „Cytat od slolm: „Dlaczego nie są karani gracze którzy dopuszczają się tych oszustw? Wiem, że nic nie jesteś w stanie z tym zrobić jedynie informację przekazać dalej no ale naprawdę ręce opadają ” Problemem tutaj jest sytuacja, gdzie dokonujesz zakupu Kuponów, wyprowadzasz je z konta i rozprzestrzeniasz na rynku. Wtedy na reakcję ze strony systemu płatności jest już za późno. Owszem, zablokujemy konto, które zakupiło Kupony ale jaki to da efekt? Żaden. Stąd też trzeba było sięgnąć …

• Cytat od Kamil_xXx: „Dziwne jest to jaka mała liczma Okeyek jest na sklepach ” Mało? Na tasmani gościu miał 45 paczek po 10 szkat na sklepie już w wczoraj rano. Poza tym większość pewnie je zostawi z myślą późniejszego zarobku bo po evencie cena szkat pójdzie w gore

• Item Shop - dyskusja

Powiem w skrócie tak. Topka z wszystkich serwerów znowu miała sposób na szybki zarobek. Ale to topka wiec lądują hajs no to nie możemy ich ruszać. Ukaramy wszystkich i sobie to zrekompensujmy. Sry Art ale tak to niestety widzę. I pewnie nie tylko ja. Dlaczego nie są karani gracze którzy dopuszczają się tych oszustw? Wiem, że nic nie jesteś w stanie z tym zrobić jedynie informację przekazać dalej no ale naprawdę ręce opadają

• Item Shop - dyskusja

Na tasmani wczoraj przez 2h wołałem o kupony sm. Ani jedna osoba nawet nie napisała. Na sklepach jeden kupon 500sm za kosmiczna cenę 10w. To tylko pokazuje, że dla ludzi którzy robili z tego biznes na pomarańczowym portalu stało się to nieopłacalne i tych kuponów nie ma praktycznie wcale. Koniec końców , chcieli ukarać handlarzy a ukarali wszystkich graczy. Głównie mam na myśli tych co chcieli sobie trochę sm kupić za yang w grze. To nie tędy droga. Jeśli chcecie zapobiegać oszustwom to może by …

• Bardzo chciałem pogratulować pomysłu GMowi z Tasmani który wczoraj zrzucił bossy i metiny. Bardzo popieram pomysł , było to super posuniecie za niespodziewany ewent zou. Myślę , że takie inicjatywy powinny się pojawiać częściej. Raz w tygodniu o losowych godzinach. Bardzo fajnie z pozycji gracza jest korzystać z tego typu niespodzianek. Nie daje to jakiegoś super mega zarobku ale zabawa przednia i pozwala uwolnić się od masowego klepania metinów na jednej mapce. Inicjatywa jak najbardziej an tak…

• Ja również jestem jak najbardziej zawiedziony poziomem tego eventu. Kiedyś taka formuła miała sens. W dzisiejszych czasach nie jesteś w stanie ubić jajka. Przykład z mojego serwera. Giganty na której są jajka 70 oraz 80. Wszystkie respy wybijane przez WP 55 lvl, a wraz z nim do ochrony dwie postacie 105+. Nie ma szans żeby nawet podejść pod metka ponieważ odrazu jesteś zabijany. Jaki ma sens event z którego na wybranych mapach korzysta jedna osoba? Żaden. Co do metków poziomu metinów to też troc…