Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 976.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Morderca #31

Shae - - Archiwum

Nie zdążyłam napisać więcej

• Morderca #31

Shae - - Archiwum

Nie wybaczę wam tego, że uśmierciliście mnie na samym wstępie! A tak byłam napalona na przygody w Hogwarcie!

• Morderca #31

Shae - - Archiwum

Zabicie jednorożca jest potworną zbrodnią. Zdolny jest do niej tylko ktoś, kto nie ma nic do stracenia, a wszystko do zyskania. Krew jednorożca zapewnia życie każdemu, kto ją wypije, nawet jeśli będzie o cal od śmierci, ale za straszliwą cenę. Jeśli zabije coś niewinnego i bezbronnego, zostanie na zawsze przeklęty i będzie wiódł nędzne życie, a właściwie pół-życie. Czy na prawdę Vesuviusie uważasz, że to że ktoś zabił to magiczne stworzenie, to nic takiego? Założę się, że ten kto zabił jednorożc…

• Morderca #31

Shae - - Archiwum

Harry Potter! 1.Beldwik 2.Voilie 3. Orestes 4. Hederath. 5. xKarou 6. Astria 7. Shae

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Kiedy można się spodziewać kolejnej edycji?

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

W następnej edycji z miła chęcią znowu przeniosłabym się do tego psychiatryka, co to był wcześniej.

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Eee już koniec? Nawet szybko poszło xKarou ranga jak najbardziej zasłużona! CZekam na kolejne edycje, chociaż w tej mało co się wypowiadałam, to w następnej będzie lepiej o ile nie zapomnę

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Orestes! :C Beldwik najpierw mówisz, że nie chcesz głosować, a chwile później już oskarżasz Manere. Chcesz nas zaciągnąć do jakiejś ciemnej jaskini gdzie łatwiej będzie Ci nas wykończyć?

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Cytat od Aedian: „- Zazdrosna jesteś? Stawałem, bo nie bylem na 100% pewien! Miałem nadzieje, ze jednak sie mylę! Zabij mnie! Dawaj! Pokaż jak bardzo nie masz w sobie za grosz serca! Ciekawe co inni powiedzą na to, że maja w obozie kobietę, która jest niezrównoważona i jest rządna krwi! Aedian spojrzał Shae prosto w oczy i przez zaciśnięte zęby powiedział: - A może Ty też jesteś jedna z nich i zdradziłaś swoich, żeby zostać niezauważoną? Zaufajcie jej, a w nocy, kiedy zaśniecie, może być to wasz…

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Cytat od Beldwik: „She,za bardzo sie cieszysz... hmmm....... Czy to moze nie masz czegos wspolnego z tymi zabojstwami? Nie ma u Ciebie grosze empatii, tylko wykonczyc i zabic! Ja nie podejme teraz decyzji,zobaczymy, co pozostali powiedza... ” Że niby ja mam coś wspólnego z tymi zabójstwami?! Bo co? Bo udało mi się rozszyfrować jednego z wilkołaków? Aedian za każdym razem stawałeś po stronie xKarou, albo Cię omotała albo z nią współpracowałeś, a teraz chcesz się wykręcić, że niby też ją podejrzew…

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Widzicie jak jest?! Wiedziałam, że coś z nią nie tak. Słowa Vesuviusa pozostaną mi na długo w pamięci i dzięki nim nie poddam się, i nie dam się zabić!

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

.. już wcześniej mówiłam, to xKarou jest najbardziej podejrzana.. każde jej słowo jest przemyślane, a kto normalny tak dokładnie skupia się na tym co mówi?

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Chyba już nigdy nie zasnę, gdy tylko zamykam oczy mam przed sobą twarz Vesuviusa.. Któż mógł się dopuścić tak okropnej zbrodni?! *westchnęła i dodała szeptem* Wszyscy zginiemy..

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Cytat od xKarou: „Shae, gdybyś słuchała uważnie naszych rozmów, zauważyłabyś, że mówiłam, że nie mówię, że mam 100% racji. Zauważyłabyś, że zadawałam pytania żeby mieć jasność, pytania na które odpowiedź została udzielona "po fakcie". Zauważyłabyś, że sprowadzenie broni do naszego obozu bez wiedzy kogokolwiek i w niewyjaśnionych okolicznościach, stworzyło zagrożenie. I w końcu, zauważyłabyś, że nie narzucałam innym mojego zdania i nie zagłosowałam za nich. Według Ciebie mam wpaść w depresję i iś…

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

Nie jestem osobą skorą do rozmów, nie wiem dlaczego się tutaj znalazłam, ale widocznie los mnie tak pokierował. To miał być spokojny wypad na łono natury, a przeradza się w istny horror niczym z filmów, mogłam zostać w domu i oglądać seriale. ;c Cytat od xKarou: „Cytat od Vesuvius: „xKarou, Twoją reakcję pozostawię bez komentarza. Dlaczego Pamster? Ani słowa na temat Bobcata? Żadnej skruchy? Nie rozumiem. ” Szczerze? Owszem, pomyliliśmy się, ale nic by się nie stało, gdyby chłopcy mogli spokojni…

• Morderca #30

Shae - - Archiwum

1. Aedian 2. Voilie 3. Mamcia Aediana - Astria 4. Aszti 5. Manera 6. Pamster 7. marcinP 8. Hederath. 9. Bobcat 10.Tatuś Beldwik 11. Shae !

• Morderca #29

Shae - - Archiwum

Zdecydowanie pociągająca Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać kolejnej edycji

• Morderca #29

Shae - - Archiwum

Mi to ogólnie motyw ze szpitalem psychiatrycznym się bardzo podobał

• Morderca #29

Shae - - Archiwum

"wezmą udział w kolejnej, która planuje rozpocząć po Nowym Roku" poczekamy

• Morderca #29

Shae - - Archiwum

Fartem już pierwszej nocy trafiłam w Aszti hah Fajnie się grało, ale szkoda że jednak nie każdy się udzielał. Do następnego! Aszti manipulantko