Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 166.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Renz: „PRZEŚLICZNA WIO WIOLO WIOLONCZELIIIIISTKA LALALALAAAAA ” Ty to potrafisz ....

• Cytat od Mordetis: „Wiking a Viking to różnica. Ta postać była na Obsydianie. PzMdyS8.png To jest ta wasza hipokryzja. Gościu spędził 2 lata w PlanieB. Przynosił dla całej gildii eq z różnych serverów bo jako jedyny wtedy handlował między serverami a Ty go oczerniasz, że jest złodziejem? Presion z tego co mi wiadomo to Ty przehulałeś eq kumpla. Kolejny pokroju Gardy. ” Nie kop się z koniem bo przegrasz,Pression na obsydianie zna wszystkich WIKINGOW, buhahahah

• wzIDxi9.png Fantazje Pressiona,co Ty bierzesz gosciu? Do Planu B znowu [ciach] przyjęli Moderator Ascoran:Wyciąłem nieregulaminowe treści. Nie obrażaj innych graczy!

• Proponuje niedzielny wieczór

• Cytat od ImNotPro: „Cytat od Mordetis: „Przyszliscie do miasta bo bylem off. Po moim zalogowaniu zajęło nam 6 minut wykurzenie was do kola. Tego też nie rozumiesz? ” Też nie rozumiem Cytat od kayohardcore: „Przyszli do miasta bo ja byłem off I nawet nie musiałem logować a dali koło ” No i lepiej nie loguj, bo gdy się widzi jak kaleczysz tego mentala, to większy śmiech niż z Igorka i jego pasji. Na ciebie abs nie potrzebny bo i tak nie umiesz grać ” Wiem,nie umiem i wcale nie przeszkadza mi to w …

• Przyszli do miasta bo ja byłem off I nawet nie musiałem logować a dali koło

• Po piwko byłem i na innej postaci. Może gdyby nagrał film na zadymie to zrobiłby jakieś wrażenie ale z tego co wiem jego film z zadymy byłby cięty co 25 sekund xd.

• Cytat od ATakiGosc: „A chcesz miec takie 2? ” Ja,ja,ja mu sklonuje

• Gango w lesie rośnie, trzeba tylko umieć zbierac

• Cytat od Lexio: „Caryca Katarzyna- kojarzy sie przede wszystkim z komisja do spraw ambergold i najwybitniejszym ze wszystkich poslow- Markiem Suskim (#marekmusisz!) Aleksander Wielki- wodz macedonski, ktory najechal Persje Biblia- z grubsza historyjki o Egipcie i innych cudach + przygody Jezusa Jezeli to jest to samo co „2g1c“ albo „robienie l..a“, to pozdrawiam i nie dziwie sie, ze z tego kraju nigdy nic nie bedzie ” Gdzie napisałem,że to to samo? Naucz się czytać ze zrozumieniem bo nigdy tego …

• Cytat od Lorint.: „Pozwolę sobie jeszcze raz zajrzeć na regulamin. [spoiler = 'regulamin'] Cytat od Lorint.: „Cytat od [Koe-Pung]: „§2 NIEDOZWOLONE TREŚCI Forum METIN2.PL przeznaczone jest dla osób w różnym wieku i trzeba to mieć na względzie. Zabronione jest zamieszczanie na nim treści niedozwolonych przez ten regulamin oraz regulaminy szczegółowe. I. Ogólne Na forum (tzn. w postach, tytułach, nickach, awatarach, sygnaturach, screenach, polach profilu, itd.) niedozwolone jest umieszczanie treśc…

• Jakiej muzy słuchacie?

kayohardcore - - Hydepark

youtube.com/watch?v=WhBM9xxkiFA

• Cytat od FvnkyTrIp: „Cytat od Kimusiek: „Cytat od FvnkyTrIp: „Te asco - czy jakoś Ci tam . Następne ostrzeżenie bezpodstawne widzę prawda Cie ugryzła bardzo Jaki Ty bez silny jesteś i słaby aż wstyd że taka osoba jest w tej administra...... Za to też będzie ostrzeżenie ??? ” Funky Ty też jesteś słaby i dostajecie po 20k ze skilli na m, a piszesz jaki Ty mocarz xD ” Chłopczyku skoro tyle bijesz zapraszam na PvP Już JacPro cwaniaka zgrywał i nie poszło mu Tak więc zamiast pisać zapraszam do M1 ust…

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=1cFzJUX99Ck

• Cytat od Renz: „Bo-dziem je! Bo-dziem je! ” Na Samosie bodzie nie działają przynajmniej te moje

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=Vhi3DgWQ6ik youtube.com/watch?v=YAOyR2y4VKc youtube.com/watch?v=uwSdY2Mwhmc

• Cytat od Renz: „Żebyś Ty wiedział jak ja wyję za moimi... ” +8 i nie wyj mi tu proszę

• Manera sio,nie podglądaj xd

• Na Samosie podobny numer ktos zrobil,wszedl na ts podal sie za Onimka a kolo uwierzyl i dal fanty a potem placz,ze Onim go obrobil.

• Jakiej muzy słuchacie?

youtube.com/watch?v=60mE2vsvTK4