Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 47.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• True @Malenka?

• Wiki Metin2.pl

Miechu - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od Mein: „co to jest sztylet na 40lv do kupna u handlarza czy wy jestescie normalni?!?!?! Prosze to natychmiast usunac i nie wprowadzac ludzi w blad ! ! ! ! 1 slot na kamien duszy wtf kogo wy dopuszczacie do moderowania wiki ! ?!?!?!?!?!? wiki.metin2.pl/index.php/Twarz_Diab%C5%82a ” Poprawione. Dziękuje za wskazanie błędu i jak Aszti napisała. My też jesteśmy ludźmi, na wiki aktualnie znajduje się 12 771 różnych artykułów. W obsłudze wiki pracują 4 osoby, przy czym Ingolf oraz Nathiel doda…

• Cytat od Orestes: „Hejka 1. Wolisz, radio, tv, telefon czy spokój i ciszę? A ten przecinek po wolisz to po co? A wole spokój i cieszę, wygłuszenie się w przyrodzie. 2. Mając bon na nielimitowane zakupy, do jakiego sklepu byś się udał? Każdego 3. Znasz jakąś ciekawą stronę internetową którą często odwiedzasz? board.pl.metin2.gameforge.com oraz wiki.metin2.pl/index.php/Strona_g%C5%82%C3%B3wna pa No hej ”

• Jaki jasnowidz @Orestes

• oo zna mnie Ciekawe czy arta ktos kiedys zgadnie xd @Ascoran

• nie ale ponawiam @Ingolf

• SKRZYNIA DUŻA DLA WOJOWNIKA

Miechu - - Archiwum

Witam, Z Skrzyni Wojownika (D) handlować można jedynie instrukcjami, które otrzymujemy z otworzenia Encyklopedii danej klasy. Pozdrawiam, Miechu.

• Tak @Razr

• Nie @Manera

• Cytat od Oxytocyna: „Siemka No hej spryciarzu 1. Skoro Warszawa to może SGSP ? Połączył kropki 2. A wiesz,że do luceum niedaleko SGSP chodzili Ci dwaj co ukradli księżyc ? O kurde chyba pójdę odwiedzić 3. Bieganie z wężem i robienie sik sik, wysokościówka, chemiczne czy może jeszcze coś innego ? Technika pożarnicza, systemy ppoż oraz komputerysyka w systemach chemiczno-termicznych 4. "Bogu na chwałę,bliźniemu na ratunek", czy Boga raczej w to nie mieszamy ? To zależy czy wychodzimy z założenia ż…

• Cytat od Roemello: „Witaj, Miechu ! Witaj, Roemello! 1. Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia ? Piątek, piąteczek, piątuuuniooo ! Kolorek żeś mi ukradł Ale piątek piąteczek, piątunio xd 2. Ulubiony zwierz? Dzik ! Nie zgadłeś xd Bo nie jest nim dzik a wszytko co futrzate i puchate! 3. Medycyna konwencjonalna, czy też może medycyna niekonwencjonalna (znachorstwo itp.) ? Medycyna konwencjonalna, jestem zwolennikiem nauki a nie duchów przodków i magii 4. Lubisz risotto? - Jeśli tak, to mi ugotuj. P…

• Cytat od Orestes: „Cześć Hejoo 1. Co dziś zjesz na obiad? Jeżeli moje plany nie ulegną zmianie to kotlet z piersi kurczaka z serem i pieczarkami 2. Gotujesz trochę? Nawet często i gęsto :D 3. Jak byś zmienił wystrój wnętrz w domu mając nieograniczony budżet? Zapewne bym urządził swój pokój w stylu gamingowym a reszte domu w zależności od tego z kim bym mieszkał. 4. Czy słyszysz czasem na swój temat jakieś komplementy? Zazwyczaj to taki że jestem dziwny Wrócę Czekam, czekam ”

• Tak :DD @Bobcat

• Badanie Seona-Pyeonga, 92 lvl

Miechu - - Archiwum

Cytat od marek732: „Coś się zmieniło z oddawaniem klejnotów zawiści u Seona-Pyeonga? Na Wiki i na forum doszukałem się informacji że można je oddawać co 6 godz. Oddałem dziś pierwszego o 7:50 i do tej pory nie mogę oddać następnego (minęło 10 godzin) czyżby co 12 h ? ” Kamienie rzeczywiście można oddawać co 12 godzin. Błąd na wiki wynikał ze starości artykułu. Przed wersją 17.1 można było oddawać co 6 godzin. Błąd został poprawiony. Dziękuję za pomoc w rozwoju wiki oraz w razie dopatrzenia się d…

• Cytat od Colore: „Cześć! No elo! Jakie jest Twoje ulubione polskie miasto? Na dzień dzisiejszy powiem że Warszawa Miasto czy wieś? Pracować w mieście, a mieszkać na wsi. Potrafisz gotować? Potrafię i bardzo lubię. Jak ide do kuchni to na długo. Chciałbyś zostać prezydentem Państwa na 7 dni? W polsce w 7 dni nawet jednej ustawy nie uchwalisz ale z systemem amerykańskim to ojjj by sie działo ”

• Nie Mein

• Cytat od Voilie: „Elo Mieszku śmieszku No heja Co tam u Ciebie w wielkim świecie?! Pada kurde, pada :/ Stęskniłeś się co niee? Można odczuć twój brak :D Co kreatywnego zrobiłeś od naszej ostatniej rozmowy? xD Kreatywnego to chyba nic XD A może zmieniłeś coś w swoim życiu?! Poczyniłem kroki do dluzeszego życia :D Albo chciałbyś zmienić Jest taka jedna rzecz ale jak na razie brak odwagi chyba XD Adios ;> Amigos! ”

• Cytat od Fusia: „hej Miechu Hejaa I sorrka ale gdzieś mi to w powiadomieniach uciekło dlaczego wiki ma błędy w artykułach? Bo ja je pisze xd dlaczego poprawiasz je dopiero po roku:)? W teamie jestem 5 miesiecy 5<12 kiedy respy poprawisz? Tam na górze jest przycisk edytuj, ew skrót Alt+Shift+E. ruszysz sie do roboty?:D Jak Ingolf zada pytania to ruszę się do roboty xd ” Cytat od Orestes: „Hejka No hejaa Najgorsza potrawa jaką jadłeś w życiu? Ser pleśniowy Jakieś ciekawe plany ten weekend? Zabezpi…

• Wiki Metin2.pl

Miechu - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od KosmoKaczor: „Mnie zastanawia, który ubogi w mózg człowiek to akceptował : wiki.metin2.pl/index.php/J%C4%99zyk_%C5%BBaby Jak język żaby może lecieć z best. człowieka skorpiona? Co ma skorpion do żab? ” Drop zostanie poprawiony, dziękujemy za pomoc w poprawieniu wiki. A co do akceptacji, jest to stary artykuł i nie był poprawiany.

• Nie @Nathiel