Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Wersja 18.3a

Art - - Ogłoszenia

Drodzy gracze! Rozpocznijcie Waszą przygodę z aktualizacją 18.3a na nowym serwerze z wyjątkowymi ustawieniami. Wypłyńcie na otwarte morze i pokonajcie w epickiej bitwie mityczną Hydrę oraz jej obślizgłe potwory morskie. Sprawdźcie naszą listę zmian, by dowiedzieć się więcej: - Nowa instancja: Obrona statku - Brońcie pokład Waszego statku przed atakami potworów morskich i gigantycznej, trójgłowej Hydry. - W nagrodę za jej pokonanie otrzymacie Skrzynię Hydry z cennymi nagrodami (np. Jajo Zwierzaka…

• Cytat od KwiatSuri: „Wczoraj odbicie przy braku pt (nie wiem jak działa gdy jest pt) działało, czyli buff otrzymał dropek a postać buffająca nie a dziś dropek nie a postać która wykonuje buff już tak....a potem stoi, na co jej to odbicie, nie wiem. Pytanie co tu jest błędem. Brak buffa na postaci buffanej czy to że postać buffująca go otrzymała ? ” 21.06.2018 Cytat od waldi580: „Kolejny błąd po patchu: Odbicia nie można rzucić bez pt na sojusznika. W pt działa normalnie. Ile jeszcze niespodziane…

• 21.06.2018

Art - - Ogłoszenia

Szanowni Gracze, wraz z ostatnią aktualizacją została wprowadzona zmiana, która nie została odpowiednio przekazana: - Umiejętność Szamana "Odbicie" działa teraz tylko dla całej grupy, a nie pojedynczo wybranych celów

• Serwer Jawa wystartował!

Art - - Ogłoszenia

Other_metin2_pl_2017_04561a8667d24a12c53c028680b8b214.pngDrodzy Gracze! Nowy, specjalny serwer Jawa właśnie wystartował! Informacje dotyczące nowego serwera: - Wyjątkowy serwer o ekskluzywnej zawartości! - Instancja 'Obrona Statku' – wyłącznie na nowym serwerze Jawa!

• Cytat od racuszek94: „chcialbym sie zapytac arta co bedzie jezeli ktos kupil Power Booster Pack ktory jest tylko na konto co w takim wypadku jezeli smy nie zostana zwrocone, wyglada na to ze po ponownym starcie nie bedzie sie dalo tego peta ponownie kupic co rownoznaczne jest z tym ze konto jest zaprzeproszeniem to wyjeb.. bo ten pet na starcie daje zbyt duzo aby go nie miec a zapewne oczekiwanie na odzyskanie itemow z support zajmie przy tej ilosci zgloszen obstawiam kilka jak nie kilkanascie d…

• Szanowni Gracze! Z powodu problemów technicznych związanych z uruchomieniem serwera i tymczasową dostępnością depozytu, pragniemy poinformować co następuje: - Wszystkie utworzone postaci na nowym serwerze zostaną skasowane - Przedmioty wyciągnięte z depozytu zostaną automatycznie zrekompensowane - Gracze, którzy zdążyli dokonać zakupów w Sklepie także zostaną zrekompensowani (informacje o procedurze zostaną podane jak tylko je otrzymamy) - Spodziewamy się opóźnienia przy ponownym otwarciu serwer…

• Cytat od GeeNo-Tasmania: „Jaka jest przybliżona godzina startu Jawy? ” 10-11 - taką obstawiam. Aczkolwiek proszę tę informację traktować jako nieoficjalną

• Cytat od Extaza: „Cytat od Art: „PS. Zerknijcie na akcję marketingową w serwisie Miasto Gier => miastogier.pl/wiadomosc,40926.html ” No ok,wiadomo,że z tej okazji rozdadzą kody,tylko że nic więcej tam nie ma.W jaki sposób będą rozdawać? ” To już zależy od partnera. Trzeba wyczekiwać informacji w serwisie Miasto Gier. Cytat od BiggBud: „@Art napisz coś więcej o tych kodach bo dobrze by było jakby wszyscy się dowiedzieli, że taka akcja jest a nie, że znowu na ostatni gwizdek. ” Jak tylko uzyskam z…

• Cytat od SXxLordxSC: „Event króla zakończył się. Straciłem 60 talii, pozdrowienia ” Data zakończenia eventu została przekazana, drop kart spadł praktycznie do 0 już wczoraj. To powinno zaświecić lampkę ostrzegawczą PS. Zerknijcie na akcję marketingową w serwisie Miasto Gier => miastogier.pl/wiadomosc,40926.html

• [url]https://www.youtube.com/watch?v=0PpgCnLD9_A[/url] Nowa instancja po jej ukończeniu będzie dostępna na pozostałych serwerach w następnym dniu roboczym po jego ukończeniu.

• Sytuację będzie można ocenić w przyszłym tygodniu. Zobaczymy czy nasze mechanizmy będą w stanie coś zdziałać.

• Cytat od Extaza: „W żadnej innej grze nie widziałem,żeby Admin przed zbanowaniem cheatera musiał nagrywać wideo...To jest kolejny absurd GF. Gdzieś,gdzie dostaniesz bana,nie piszesz odwołania,bo po prostu masz napisane, cheatowałeś - spadaj. A tutaj haxior jeszcze odwołania może pisać, wielka analiza wideo,niczym Macierewicz w komisji Smoleńskiej i ocenianie czy faktycznie cheatował. ” A pracowałeś kiedyś w takiej firmie, która musi reagować na wezwania prawne w sprawie zablokowanego konta, np. …

• Cytat od Dmx: „Art ty im zglaszasz juz od 3 lat i nigdy nic nie zrobili wiec nie wiem po co dalej zglaszasz i piszesz nam ze zglosiles jak wiesz ze i tak nic nie zrobia lepiej napisz nam wprost ze bledy bugi zostana i nie maja zamiaru naprawiac a fuzji nie planuja u nas bo za malo wydajemy na is i zrobia fuzje jak przychody beda sie zgadzac xD ” Taka moja praca A fuzję planują to nie żadna ściema

• Cytat od ATV: „@Art, nie rozumiem dlaczego przedstawiasz "grzebanie w kodzie" jako coś negatywnego, właściwie, jest to dowód, że skoro jakieś "domorosłe privy" oraz wydawcy typu TEC są sobie w stanie poradzić z privami, to gf powinien naciskać jeszcze bardziej na firmę która jest odpowiedzialna za kod - w końcu jak sobie jakiś laik poradzi to profesjonalna firma nie da rady? Druga sprawa, ostatnio wprowadzono mnóstwo zmian, a nie było żadnego beta serwera otwartego dla zwykłego gracza, wiesz cos…

• Cytat od Ritchie: „Dzięki za odniesienie się do tematu. Nie można było tak od razu? Zdaję sobie sprawę z tego, że Ty tylko możesz zgłaszać problemy wydawcy gry, ale może warto jednak przedstawić im skalę problemu? ” Cytat od Ritchie: „Tak, TEC Interactive ma oficjalną licencję. To serwer globalny. ” Posta napisałeś w niedzielę, nie miałem okazji się do niego odnieść. Nie tylko ja zgłaszam problemy, mamy system zgłoszeń technicznych obsługiwany też przez Ingolfa i innych adminów. Problemy natury …

• Cytat od Wiwek: „A wydawca na Singapur ” To nie jest oficjalny wydawca.

• Cytat od KUFEL: „Art a czy autołowy zostaną rownież skasowane na starych serwerach czy dalej będą bocić yangi w katakumbach ” Nie, autołowy zostają. Cytat od AyeT: „To chociaz powiedz czy po jakimś czasie będzie można przypisywać itemy ze starego konta ” Nie ma ostatecznej decyzji kiedy to będzie możliwe. Cytat od Ritchie: „A ja się zapytam po raz kolejny, czemu został zdjęty mój post, gdzie poruszam kwestię zniszczenia rynku Tasmanii przez boty, katakumby i Meley, mimo że w żaden sposób nie łam…

• Prace nad zabezpieczeniami wciąż trwają i część z nich już działa. Nic więcej powiedzieć w tej kwestii nie mogę.

• Cytat od Dmx: „Art sie nic nie wypowiada jak inni coma w innych krajach. Art chyba od 2011 r nie wie co sie dzieje xD ” Wypowiadam się tam gdzie mogę Na chwilę obecną chyba nie ma żadnych niejasności? Otwarcie serwera planowane jest przed południem. Nie mam dokładniejszych informacji.

• Cytat od kupieEQ123: „wydaje mi się ze do 24 będzie można wymieniac a w srode przy restarcie usuna ” Cytat od DrJoinT0693: „Właśnie dajcie jakieś info bo niewiadomo co z nimi robić ” Przed nami kolejny event z piłkami, okres między nimi jest bardzo krótki, zatem piłki nie będą kasowane