Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Tarcza do polimorfii

szalonyszymn - - Archiwum

Skille do P i tak musisz wbić więc czytaj bo kamole taniutkie tarcza to warno nno + 12 sila jakas byle jaka Chyba 2 kd się wsadza ? I zbrojka do polimorfi ?

• [ciach] W Polsce ktoś tak bije ? (Ukryta treść) Balans postaci dawno zapowiadano , jednak same itemki Um go nie wprowadzają Moderator Voilie :Wycięłam cytaty z usuniętych postów.

• Nie przesadzajcie że nikt się nie zaloguje na ch1 z powodu nowych sklepików . Zaciekawił mnie filmik zapowiedzi uptade. Jednak teraz najważniejsze pytanie . Te mounty i ostatnia mapka zwiastuje jakiegoś nowego bossa czy tylko doładuj 50000 SM i kup sobie ładny wygląd ... Co do pvp to mam wrażenie że dodają coś takiego ( to tylko przemyślenia ) . Że już 120 lvl nie walnie 300k z duchowego w 1 lvl ( ten z TUR GF ) tylko 50% mniej. Bo nie zmniejszą dmg skilli ale mogą zmniejszyć że lvl będzie decyd…

• Zmiana serwera

jeżeli masz wydać 200 zł by przenieś eq i postać wartą 100 zł to nie warto Jednak jeżeli masz eq warte 1000 zł + to wtedy warto

• Ja się nigdy nie obrażam Jednak dziwi mnie , że również własnie filmy z ICH serwerów blokują

• Rzadko wchodzę tu na forum , ale tego tematu nie mogłem puścić płazem Od miesiąca Gameroge zaczyna blokować serie na YT z privów w DE . OK rozumiem to. Jednak przy okazji blokuje filmiki z serwera DE ( swojego ) a również już zaczał w Plu , blkować filmy Youtuberów co nagrywają Let's Playe z Pla . Więc mam pytanie raczej do teamu lub do kogoś kto czytał regulamin Na jakiej podstawie Gf niszczy sobie darmową reklamę ? I kto będzie grać w grę która nie ma reklamy od strony Youtuberów ? P.S Tak chc…

• ART Gra jest darmowa , a sam napisałeś , że aby podropić trzeba wpłacić drobne Obecnie nie gram na Plu , gdyż ( a nie będe pisać , ale za droga ta gra ) , jednak nie które zmiany są tylko po to by zniechęcić graczy coraz bardziej . Przykładowy exp bot . Poddaliście się bez walki. Wielkie firmy z grami MMORPG mają takie systemy znajdywania botów , że mało kto unika kary , a wam się nawet nie chce ( wiem wiem , mało ludzi , ale chyba po to ludzie wpłacają w IS , by były kolejne lepsze aktualizacje…

• Szarfa

Witam, Wiem , że takich wątków było pełno , jednak nie potrafię nigdzie teraz ich odnaleść Szarfa 17 i 19 % Kruk +9 sr 46 Jakie będą wartości w tych szarfach ? I czy odczuję różnicę między 17 a 19% ? ( nie będę robić 20% + , na ten moment )

• Cytat od cieniu: „Witam, mam nadzieje ze nikt sie nie nabiera juz na takie numery. Mi wmawial ze runika niewywale 8)” I wywaliłeś ? Dałeś radę

• Ktoś mi wchodzi na konto ?

Cytat od krisoo7: „Do up-ów piszących wyżej! Co wprowadzacie go w błąd jak nikomu nie dawał pasów to raczeni nic złego nie powinno się dziać z kontem czy tez z eq. Co do zmiany miejsca postaci z kółka na inna lokalizacje odpowiedz jest prosta - ktoś Ciebie wypchnął z miejsca bezpiecznego używając bota czyli nielegalnego oprogramowania.” Co ty mowisz za głupoty Można i to spokojnie sam się o tym przekonałem . Wystarczy , że nie ma akcpetacji logowania na emaila przez SMS i już jesteśmy w ... . Sa…

• Dzięki temu bonusowi z 4 lata temu droplem 2 ku z metka

• Cytat od Nothingness: „Cytat od szalonyszymn: „Od kiedy dropią bronie powyżej sr 56 ? ” Dropią od zawsze, strasznie malutką masz wiedzę. Screen jeszcze z mojego ukochanego Serwandesu :love:” Najwyższe jakie widziałem to sr 57 ale nie w broni 75 lvl dlatego te pytanie

• Nie wypowiem się co zmian bo szkoda słów na bota itd Od kiedy dropią bronie powyżej sr 56 ? 36778268341546667208.jpg P.S KIEDY NOWY SERWER ?

• Wiadomo bot od GF spowoduje że znów dobrzy gracze odejdą z metina i to jest fakt i to się już dzieje. Jednak ja mam obawy co do zmian w pvp i gildiach Ciekawe co tam wymyślą skoro tak bardzo ZAPOWIADALI POLOWANIE a tu BOT

• Cytat od skupsie1: „Witam,mam pytanie jakie trzeba mieć EQ żeby zbić cienką Posiadamy bufa bufy 45% rubin mat perf i jadeit do pz pz,szarfe 4sr 32 sr trute +9 dzika i WP bym ubijał i pytanie czy z taką truta i innymi zbił bym gienka nie chodzi ni o ustanie bo nie problem tylko zbocie mu HP a zapomnialrm dodać ze mam 80 na grote” Bez alchemi w minimalnie lepszej trucie z szarfą słabą zbijałem gienka lajtowo . Jednak trucie to podstawa Lepiej zbić go w 60 sec niecałe( 2 form )( z alchemią ) niż w …

• Cytat od Forfa: „ Chopie gdzie ty żyjesz? Wystarczy że cię zabije inny gracz i nici z twojej bajki Poza tym jasno jest napisane ze dropu i yang nie podnosi.” [/quote] TAK , ALE nic nie pisze co się dzieje jak masz kupioną 3 ręke :D przecież to jakby Pd z isu itp Co do zabicia to racja , ale na niektórych serwerach można przez cały dzień spotkaćz 4 graczy w danym miejscu

• Cytat od iFlaming: „Na co komu taki pseudo nieudolny exp bot? Kompletnie nie rozumiem tego dodatku, jeśli tak ma wyglądać walka z botami, to ja dziękuję.- Pakiet dla klasy - 8 nowych pakietów dla każdej z klas, podobnych do Startowego pakietu dla Lycana - Wszystkie pakiety można zakupić tylko w naszym ItemShop za Smocze Monety - Wszystkie pakiety są dostępne w dwóch wersjach, oznaczonych jako (M) dla małego i (D) dla dużego. - Można kupić pakiet w IS tylko dla własnej klasy, inne pakiety będą ni…

• Dowód na mniejsze PD w filmiku w moim opisie Co do eq Chakry +9 śr 46 KD potwora, śmierci, penetry +4 OK Epik +2 1,5k hp 10 strzały, KD uchyłki, speeda i uniku +4 OK Sokół +9 nno, 6 blok, 6 grota / Okrągła +8 nno 10 grota 10 mistyki Sokół Kozaki +7 2k hp NIe żartuj se qiliny + 4 5 6 1.5kpz + 10/15 strzałki + omdlenie najlepiej Złoty +9 1,5k hp 20 reg PŻ z przetopami ujdzie ale słaby Srebrna +9 20 diabły z przetopami 10% do pz i 20 grota Stalowa Maska +5 20 diabły maska na 60 lvl + 7 8 9 20 grota…

• Solo smok?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=PdswqbxtYUA[/video] Jak on dał rade to ty też

• Pergamin Więzi

Cytat od Shirt: „Tak jeśli masz range na- i przywiązane przedmioty to one nie wypadną.” NIEPRAWDA !!!!! Wypadają , Na tortudze wypadło już kilka takich itemków Jak jest przywiązany i ktoś go podniesie to ten co go podniosl ma go sobie przywiązanego Ebo +9 5b tak polecialy i bodajze zlodziej +9 5b