Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ktoś w to jeszcze gra i ten temat moderują jeszcze? Czy już dorośli?

• Cytat od gural1992: „Polaczki i tak od razu lecą robić przelew... ” Nie polaczki. Dla niektórych po prostu metin jest istotą ich życia i ładują w niego dużo pieniędzy i czasu. Cóż, ich pieniądze, to ich sprawa. Ta gra już od dobrych 4 czy 5 lat jest tylko dla wyciągnięcia największej ilości pieniędzy jaką jeszcze można wyciągnąć. Nikt z tym nic nie zrobi, nie ma co płakać, nie ma co spamować. Szkoda jednak takiej pięknej gry, jaką kiedyś był metin2.

• Cytat od WybornyDiament: „Pytanie do administracji, kiedy zostanie naprawiony problem wywalania z gry? ” Nie wiem kolego jaki jest Twój staż w tej grze, ale to pytanie pojawia się od dobrych kilku lat, o ile nie od samego początku jej powstania.

• Cytat od DARKRIDER: „endgame wiekszosci gier polega na: - wojnach gildii - mass pvp - 1vs1 pvp - 6vs6 pvp ” Niestety muszę się nie zgodzić. Większość gier, które odniosły sukces, a nie upadły, lub właśnie upadają, próbując wyciągnąć jeszcze jak najwięcej hajsiwa, polega na pracy zespołowej. Gra, która dostała świat i fabułę, gra MMORPG polega na eksplorowaniu świata i używaniu tego, co świat im oferuje. Nawet jeżeli już osiągniesz wszystko, to nadal możesz ze znajomymi dalej chodzić z nimi na du…

• Elo, elo, widzę, że chyba jestem nie w porę xD Lexio nadal tu spamuje? XD

• Cytat od Vesuvius: „Bardzo fajnie się tu gra z chęcią poznam nowych ludzi ” Też bym chętnie poznał kogoś na forum, tylko te bany ciągle A w metina to w ogóle bym pograł, jeszcze jak, ale no odpaliłem betę i mi dysk popsuło i musiałem 50zł zapłacić za naprawę i kto mi odda? A już myślałem, że wydam sobie na IS bo zawsze chciałęm takiego mamuta wielbłąd kupić i taki garnitur kostium, bo w rzeczywistości jestem za gruby i nie ma rozmiarów i popatrz pan.

• Cytat od Alvane: „Nigdzie nawet nie wymienili informacji, że spoty będą ograniczone. ” Kiedyś już nastąpiła taka zmiana, chyba przed "auto łowami", mieszali spoty w m1 i m2. Zmiana ta zapewne ma zmniejszenie zdobywania expa przez graczy, co spowolni wzrost lvla, a co za tym idzie, "zachęci" do kupowania PD z IS.

• "Kreatywne" memy

RShamane1637 - - Gry i zabawy

Złota myśl RShamana silownia_zpslqhlzdij.png

• [ciach] Cytat od Ascoran: „Jak masz bekę, to świetnie. Nic nowego. Jestem ja (inni pewnie też) przyzwyczajeni do hejtu za dosłownie wszystko z waszej strony, więc nie robi on już na nas wrażenia tak jak kiedyś ” No nie mów, że nie robi. Tylko weź mi powiedz jak Ci zwykli użytkownicy mogą wywierać wpływ na tą komisję z etapu 1, skoro mówisz, że już Was to nie rusza jak kiedyś. Cóż mogę powiedzieć, pomyłki są rzeczą ludzką, każdemu zdarzają się większe lub mniejsze, jednak wypadałoby się do nich p…

• Cytat od Voilie: „Nie rozumiem co ma akurat ten konkurs do SPG. ” Cytat od Voilie: „Chodzi mi o skalę obu konkursów, różnice w ocenianiu jak i w ich zadaniach ” Tak jak już mówiłem, odpowiedź blizzarda została zamieszczona w temacie, który dotyczy eventów na forum, jednak mój post został usunięty, a w Twoim pojawił się spoiler. Nie rozumiem tylko o co w nim chodzi. Zacytowałaś fragment wypowiedzi, autor użył przecinka, a wiec stworzył zdanie złożone, z którego można wywnioskować, że ta część wyp…

• Cytat od IdeNaZywiol: „Zdecydowanie, nie rozumiem, jak miejsce w pierwszej dziesiątce zajmuje prezentacja w formie jednego zdjęcia bez efektu przejrzystości xDDD ” Za to prezentacja, gdzie główną czcionką jest Comic Sans, z wycinkami screenshotów o różnych rozmiarach, ozdobionych cieniami od wewnątrz, plus ściągnięcie jednej czcionki i zrobienie z niej obrazków, jest tak przejrzysta, jak to nieumiejętnie wypełnione w paintcie logo, w którym zostały pozostałości po cieniowaniu. [ciach] Usunelam z…

• Widzę, że kolejny konkurs i kolejny ustawiony, albo kolejny zrobiony przez ludzi, którzy się na niczym nie znają xD Tak patrzyłem na te prezentacje i 90% to kopiuj wklej, nawalone tekstu comic sansem aż razi po oczach, jakieś ściany historii, które nikogo nie interesują, chaotycznie powstawiane zdjęcia. Śmiać mi się zachciało, gdy zobaczyłem, że gildie, które miały fajny pomysł na prezentacje, typu Kamasutra, AnT czy OurDestiny przegrały z czymś takim jak ArmiaCzarnA czy DevilSouls. Co takiego m…

• Nie, Rshamane xD @Santonia?

• A Ty tony nadal tu spamisz, a to nadal nie Twój serwer.

• Cytat od Synthia: „Mysle, ze wiele gildii, chce po prostu porywalizowac i sprawdzic sie na tle wszystkich serwerow. ” To źle myślisz xD Gdyby nie nagrody, m.in. Hwang do lansu to nikt by nie brał udziału. Zresztą, takie zaprezentowanie się, gdzie wszędzie jest nawalone tekstu i zdjęć, bez żadnej formy i przejrzystości, to prezentacja zrobiona na odwal się, byle zaliczyć konkurencję.

• Cytat od Synthia: „WEG wyglada troszke inaczej. ” Jeden pies, wszyscy i tak chcą hwanga.

• Którą gildię z Wetara obstawiacie w WEG?

• Cytat od DariuszIII: „Po co o polityce? Moze o Uchu? ” Jakiś tam nauczyciel udostępnił na swoim fejsie ucho i poleciał z pracy.

• Cytat od TonyANDROS: „Dusza towarzystwa się odezwała haha ” Po prostu wyjdź, bo jesteś nudny i się ośmieszasz. Cytat od Renz: „Nie wiem czy zauważyliście, ale nasze dyskusje ożyły, odkąd wzięła nas Manera. ” Po prostu już nie są na siłę blokowane Teraz tylko czekać aż zalegalizują znów memy, religię i politykę.

• Cytat od Vesuvius: „Nie miałem przyjemności przeczytania tych usuniętych postów no ale trudno, jakoś muszę z tym żyć... ” Oświadczam, że moich postów nie usunęli. To wiekopomna chwila, lećta po Uriela, niech doda to do pamiętnika. Cytat od Vesuvius: „Jeszcze mam tylko jedno pytanie, gdzie się podział mój ulubieniec RShamane? ” RShamane ma głęboko gdzieś, co tu się dzieje. Cytat od Ascoran: „Jeśli chcesz ujawniać swoją prywatność, to jest to twoja sprawa. Jesteś exem, więc nie interesuje mnie to.…