Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 119.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Jaki wynik tego wielkiego pvp Jędrzeja z Esmae bo nie bylo mnie wczoraj? opowiadajcie!

• 'wolny a zwolniony to różnica, nikt nie stał i nie powiedział:"ooo demon przyszedł, to my zmykamy na metki". Po prostu CA to tym się różni od "Bandy Jędrzeja", że ma trochę więcej latek i obowiązki takie jak praca. Myślisz ze Ares bedzie sie z tobą o genki ciągał jak ma iść do pracy zaraz??? Jak masz 16 lat i masz do wyboru iść na pszyrkę albo wejść na smoka bo nikogo nie ma to zazdro, korzystaj z dzieciństwa ^^.

• wbiłeś na smoka bo był wolny i uważasz, ze to wiąże się z twoją silną osobowością, ze każdy się boi przyjść? Jak jak jestem na grze to stoicie cały dzień z hunterem i patrzycie grzecznie jak wbijam na smoka Ale na wasze szczescie nie bede juz siedział na grze w ciągu dnia. Przechodzę na tryb niedzielnego gracza

• Ogolnie to po przyjściu na serwer też uczestniczyłem w tej "dyskusji". Od jakiegoś czasu żadnych postów nie dodaje bo forum to miejsce gdzie nie ma przegranych i wygranych danej dyskusji. Wśród uczestników dysputy nie istnieje moment w którym jedna strona odpuszcza temat bo nie ma racji. Myślę że taka "forumowa" wojna mogłaby trwać w nieskończoność. Zaproponowałem nawet swojej gildii aby wystosowała oświadczenie że CA zaprzestaje dyskusji na forum z "ruchem antyCA pod przywództwem jedrzeja". Wyt…

• Cytat od matel: „4 xPurpose ( szczka tak dlugo jak i jest dlugi ) Tak wiec prosze komentowac na top 1 blazna forum i gry :} ” To ja się jednak nie podejmę komentarza xDDDDDD troszke już jestem w CA ale nie wiedziałem że Adaś jest długi

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Twoje wypominanie jest dziecinne xD. Wypominaja tylko buce i buraki. ” i kobiety, najwięcej wypominają kobiety!

• xSprej to taki niedoinwestowany... widzisz... gdybym ja tez nagrywał filmiki to pewnie bym tu teraz wrzucił jak stoje obok Huntera swoim DROPKIEM, włączam wolny i patrze jak bije dowódce a gdy dowódca przemienia się w genka klikam "f3" wtedy wyskakuje mi takich dużo żółtych cyferek, potężny Hunter pada, ja zbijam genka a gdy hunter wstaje to tylko patrzy jak podnoszę swoje klucze A z moimi inwestycjami to mylisz się, Archera robie dla zabawy od zera, ot tak, bo chce. Mało wiesz Jędrzejku, twoje …

• zauwazyłem, co nie zmienia faktu ze mi by się nie chciało

• oj widze ze serio sie nudzisz warując pod smokiem skoro czytasz moje posty dodane rok temu xD

• widzisz, nawet i mi się może zdarzyć. To co, już poleciał ticket?

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „massacra kar8g Junger xWolfek Goku to faktycznie xd macie zarobki w tyle osób warujac pod smokiem xd a do tego po przeciwnej stronie ja Hunter Vezier i Soplica. Ciekawi mnie dlaczego tak dobrze udaje Ci się wchodzić....i zawsze ten komunikat pojawia się po kilkunastu sekundach od wejścia.:) ” Podejrzane... Ja to bym na IRC poszedł albo odrazu ticketa napisał, że Szprej ma jakieś niedozwolone sposoby na wchodzenie

• Widzę jędrek, że sie nudzisz warując pod smokiem. To musi być żenujące tak stać i czekać aż CA odpuści jakiegoś smoka. W rozmowie z Youngerem pisałeś ze zarabiasz 120kk w 2godziny, jeżeli mówisz o smoku to tak jakby prostytutka mówiła że zarabia 100 w 10min, ale że stoi przy drodze i marznie pół dnia zanim trafi się klient to już nie powie to też ty tak stoisz pod tym smokiem niczym ladacznica przy drodze

• oceniając obiektywnie ze jesteś pazerą i wrzodem na organiźmie metina to jest wyznacznikiem tego że to niesprawiedliwe ze internet jest dla wszystkich

• jak możesz oceniać ze ktoś jest słaby wchodząc w krycie i dedać kogoś jak przegląda sklepiki. Większość ludzi ma zdjęte eq (bo np. ciezko zdobyć przetopy turmalinu), wyłączoną alchemie, odwołane pety. A reszte eq ubrane takie jak bił np jotuna albo smoka. Lepszy tytuł dla tego filmu byłby "ninja bez EQ z partyzanta w ludzi oglądających sklepy"

• to na szamanke

• Cytat od matel: „jak tak możesz pisać o Aresie on jest wybitnie wykształcony ma pokończone szkoły na poziomie 1-3 bo tam się wyzywa rodzinę , kolejne co to ares jest KRÓLEM diumaru tak jak i jego gildia, więc jak możesz pisać tak o wybitnym człowieku o legendzie metin2 która przez cała karierę gry zbija smoki w grocie i gienki no i ucieka na koniku tak więc jak możesz pisać tak o takich graczach :} Już lepiej byś napisał żeby skończył grę i ośmieszanie się i jak to piszą poszedł do karynki ? bo …

• Cytat od Rafcio33: „Takim pacynku ze ja smoka bije na 2 postacie a na zadymy nie ide bo bylo by mi wstyd pasc na skila ale ty masz butki na potwory to myslisz ze masz eq ” "takim pacynku ze ja smoka bije na 2 postacie a na zadymy nie ide" Co to kurde jest za początek zdania, jesteśmy na polskim forum i piszmy po polsku WTF? :OOOOO Z tym wÓjkiem też niezle dowaliłeś. RAFAŁ jesteś jakimś zapyziałym analfabetą ze wsi to siedz sobie w tej swojej wsi i sie nie wychylaj z postami na forum ktorych nie …

• Wypij połówke Żubrówki i wysoluj smoka. wtedy bedziesz mógł sie przyrównywać do Jabola Jabol bije we dwojke bo widzi dwa smoki.

• pokazałeś jaką z niego robisz miazge przenosząc sie do niebieskich zeby Cie nie bił na genkach

• Cytat od Golus: „Kolego sprej nie pogrążaj sie bo serio jesteś na dnie ” Nie no, dzieki SERIO stary za rade