Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Lorintowi wyostrzyła się riposta xd Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtube.com/watch?v=-gHZXbhIWv4 Pozdrawiam

• Wstyd się ludziom przyznawać że się gra w metina MagKai [ciach] nie daj się tym szowinistycznym typom Pozdrawiam Moderator Ascoran:Wyciąłem obraźliwy zwrot.

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtube.com/watch?v=YtDhMzDkois Pozdrawiam

• mentalnie grubo ponizej 13 Pozdrawiam

• Cytat od MagKai: „Powinieneś się cieszyć, że Ci nic nie poginęło. Te kd kosztują tyle co nic, jedynie oczyszczenie spalonych kd jest coś więcej warte:) Choć sądzę, że w takiej sytuacji powinni Ci chociaż "podarować" nawet jedno czyszczenie kd no ale... to gf, czego się spodziewać XD ” A z jakiej racji team ma pomagać osobie Która sama nie potrafi zająć się swoim kontem Team to nie mama i tata żeby prowadzić za rączkę Przynajmniej tyle życiowego jest w metinie że nie warto ufać ludziom Nauka bezc…

• Dział market ogólnie jest bezsensowny Malo rzeczy tak na prawdę można tam sensownie sprzedać Ludzie na fb na grupach serwerowych wystawiają eq nie tylko za plny (żeby nie było że tam tylko nielegalny handel) ale też za yangi Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

Szpaku feat. Paluch "BORuto" prod. 2K & Loren "Opuszczałem świat trzy razy, żeby teraz dać prawdę" Pozdrawiam

• tez tak macie na samosie ze ping wynosi z 300-500ms jak na jakims beznadziejnym chinskim prywatnym serwerze? Pozdrawiam

• Samos - potworne lagi

DARKRIDER - - Archiwum

Witam serdecznie, dzisiaj expiac w metinqu na samosie doswiadczylem niesamowitych lagow w grze nie wiem jak inne serwery ale samos jest dramatem podczas gdy w CSie mam pingi w granicy 20-30ms w wowie okolo 30ms tak w metinie mam z 300-500ms jak na jakims beznadziejnym chinskim prywatnym serwerze lacze mam orange <<<------ ale to nie problem lacza jesli inne gry smigaja z normalnymi pingami oraz ping do stron internetowych jest spoko prosze o celowe kickanie serwera np co 30min zeby afkujacych wy…

• Masz irca IRC jest martwy a to dobiloby go totalnie Ale rzeczywiście lepszy jest szutboks Sam nie raz o tym wspominałem @Ascoran @Razr Pozdrawiam

• To samo się dzieje jak wejdziesz w licznik postów Kiedyś były najnowsze posty Teraz najstarsze Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

Cytat: „ Miuosh - Nie mamy skrzydeł” Chodź wypijemy za PRT wypijemy za Perwer Za prawdziwych przyjaciół i za inne brednie Za dziewczyny, które są nam wierne bo sami jesteśmy wierni I za to że jesteśmy tego tak ślepo pewni [machnij] za zasady te twarde jak skała Drugiego polej za całą resztę przekłamań Wal strzała, za każdy raz gdy jako ziom dałeś ciała Potem ja i będziemy tak pili do rana Po jednym za wszystkie kłamstwa małe i wielkie I skoro już tak to lepiej idź po następną butelkę Będę chlać,…

• mam nadzieje ze kiedys ludzie dorosna i w koncu sie uspokoja mam nadzieje ze to nie jest wysoka poprzeczka dla Was do osiagniecia #isimbajewa Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

Dlaczego tak jest, że to wszystko, co ważne odkrywam po latach? youtube.com/watch?v=YwfdKU9-TN0 Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtube.com/watch?v=FMIsGPRK1vs Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtube.com/watch?v=Z5TV1BQbJX0 youtube.com/watch?v=em6L15Pngn0 youtube.com/watch?v=kQ9ORnAWqfw youtube.com/watch?v=vwJSd0R_t84 Pozdrawiam

• nie macie powazniejszych problemow niz warny na forum za wstawianie cytatow z pw? jest warn i koniec elo nara i po co te dywagacje? Pozdrawiam

• A co Cie to boli? Chyba to Że są ludzie co jednym hitem zdejmują Twoją gildie Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtube.com/watch?v=PJGpsL_XYQI Pozdrawiam