Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 505.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od CzoskowyBob: „Wycofanie z oferty IS trzeciej ręki częściowo załatwiłoby problem. ” 3 ręka jest za bardzo użyteczna na mapach gdzie drop jest w 1 miejscu lub poprostu powoduje ogromne lagii (v3/Mapki na dt/trudny loch). Jak na moje lepiej wyłączyć możliwość odpalania autołowów w DC lub wyłączyć drop yang podczas odpalonych autołowów.

• Nikt nie wie, jak @Ingolf nie napisze posta to nikt nie będzie wiedzieć.

• W lochach pająków działa bon na insekty.

• Cytat od Kiivuhl: „To tak na oko przynajmniej m6/g1 będę potrzebował, żeby się zrównało... Chociaż mam wrażenie, że czarowane jest zbugowane, bo pokazuje inaczej niż jest w rzeczywistości. Przykładowo na dzikich psach i tak bił średnio o ok 30 mniej niż szaman. No nic. Dzięki wielkie! ” Nigdy nie patrz na wartości skilla, moja aura daja ~615 dodatkowego dmg, a w rzeczywistości po 3k, ostrze daje ~700, a w rzeczywistości 2.5k.

• Dropie bodziakiem (aura m8 0 na zwierzaki) na bernim(czyli te same bonusy co manu) z owiele gorszym eq(mam 280 defa) ale buff ma 46% blogo, wiec powinienes bic na manu, zeby wiecej bic.

• Cytat od Kogazu: „nie miałem na myśli Kuponów SM ” 5 lat temu kamole kosztowały po 30-40kk+, szczeniaki po 100kk+, a teraz widzisz jakie są ceny. W metinie nastała deflacja tylko kupony w miarę nie zmieniły ceny patrząc na to, że kosztują teraz 30% więcej w is i to może być głównym powodem.

• Żeby aukcje nie były sztucznie podbijane.

• Cytat od kingsoldiers: „Cytat od Simlas31: „W DC na pierwszych spotach, na prawo jest bardzo dużo mobów lub możesz w red lesie na żarówce dropić. ” A v3? Nie powinno być dużo lepsze od v2? ” Musisz sam porównać drop, w v3 powinno Ci coś nadal lecieć, ale musisz mieć duży dmg. Do DC wystarczy mieć 60% na nieumarłe i talizman, żeby na 1-2 hity ściągać moby w słabym eq. W v3 na pewno będzie lepiej lecieć niż w v2.

• W DC na pierwszych spotach, na prawo jest bardzo dużo mobów lub możesz w red lesie na żarówce dropić.

• PŻ i dlugość życia są ok, tylko teraz zobacz jakie będą skoki po 45 lvl.

• Jakiś nowy błąd na forum? 2013 rok powraca :D? 132e1b690ad622a8c5f44dbccbdc3dda.png

• Nie Miechu

• To mamy kupować intela specjalnie dla metina? Dużo ludzi kupuje ryzeny, żeby je kręcić, ale co tam lepiej kupmy kompa tylko pod metina inne gry nie istnieją, a metin pewno nigdy nie naprawi błędu z autołowami, bo mamy mieć intele.

• Zarobek WP 90+ vs 75 DC

Simlas31 - - Archiwum

Co do metinów na mapkach 90+, to trzeba mieć trochę większe hity, żeby coś na nich zarobić (teraz to tylko moje spostrzeżenia, ale od jakiegoś pół roku drop zmniejszył się z metinów o jakieś 50%). Zależy jakie metiny bijesz, 105 na gautanama mało osób zbija, a takie gniewu to często są zbijane. Lepiej dropić odłamki w DC na pierwszych spotach niż na lemurach (do DC nie trzeba mieć prawie eq, żeby dużo bić, a na lemury trzeba już zainwestować w jakieś eq na diabły i najlepiej talik). Jak chcesz e…

• Rękawica złodzieja

Simlas31 - - Archiwum

Cytat od kamboyo: „Witam do tej pory używałem rękawicy z IS. Ostatnio doszły mnie głosy że rękawica z skrzyni na 50lvl działa w sposób taki że mamy ją na 7 dni i ubywa tylko jeżeli gramy. Czy to prawda? Działa tak samo jak ta IS? ” Ta rękawiczka daje jedynie x1.5, ale łączy się z tą z isa.

• Z tym eq nie da tam rady i też nie będzie mieć prawie defa, ponieważ ma full w siłe. Jak się nie ma buffa ze skillami P to ciężko ustać bodziakiem 42 w trudnym lochu. A w DT potrzeba z 460 defa, żeby moby biły po 1 (jedynie te magiczne będą coś bić), a on nie miał odp. na mrok.

• Biegaj po pustyni/m2, ponieważ na małpkach lub DT nie dałbyś rady przez małą liczbę defa. M2-ksiązki itp. odłamki pustynia-ulepy odłamki.

• Cytat od Ritchie: „Hejka, mam dość intrygujący temat. Widziałem wyżej w tym temacie tezę, że wielkość peta wpływa na jego maksymalne wartości skilli. Wielkość miałaby być też zależna od % PŻ jaki daje. Przeskoki co 5 lvli o 0.5 - 0.6 też mają być gwarancją najwyższych wartości skilli. Którejś z tych tez, wydają się zaprzeczać moje dzisiejsze Baashidosy. A) 1 lvl: 1.9 -> 5 lvl: 2.2 -> 10 lvl 2.5 B) 1 lvl: 1.7 -> 5 lvl: 1.9 C) 1 lvl: 1.0 -> 5 lvl: 1.4 -> 10 lvl: 1.8 D) 1 lvl: 0.3 -> 5 lvl: 0.9 -> …

• I znowu to samo jest HH, a GF nie poinformowało naszego teamu.

• Co sądzicie?

Simlas31 - - Archiwum

Trzymaj go, co 50/100 dni zwiększają się skoki o 0.1%