Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 145.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• 0LOO1912TNy-RNnv_HP-_Q.png Krętych snów.

• A2h0qaapRr_tD65dWYAhDQ.png Kawuco, myślałem że my funfle.

• MHW64jWCTxagBIS6Gxbxcw.png nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

• Jak tam u was event bashidosów? U mnie na 18 jajek: (Ukryta treść)

• Cytat od Bobix: „ludzi masa moze 10-20marmurów dostalo krolestwo ” A z tego 3/4 poszło od razu na sklepy, zamiast ludzie sobie to odpalić. Tyle z zabawy. Ludzie woleli to sprzedać niż się pobawić. Wiem bo sam kupiłem 6 z jednego shopa żeby sobie pobiegać.

• Poczytaj o programie HandBrake. Zmniejszysz nim wagę plików i nie stracisz na tym jakości. Średnio film 2 godzinny nie powinien zajmować więcej niż 10 GB. Czasochłonny proces ale jak się nagrywa sporo filmów to dobra sprawa.

• Dopiero zauważyłem Twój filmik na rocznicę Shayam. Fajnie się coś takiego ogląda, sam mam kilka screenów jak miałem 20 lvl i biegałem po m2 ucząc się podstaw metina. Miło się wraca do tych czasów.

• Lnqaq-TEQdet5aY5t3zdkw.png Coś się zmieniło? Karty się łączą ze starymi.

• Płatność PSC

KliczeK - - Archiwum

Z PSC jest tak że jeżeli PSC zostało zakupione w polsce i ktoś spróbuje go użyć mieszkając w anglii to będą problemy tak jak w przypadku akwarysta93. Jeżeli PSC zostało zakupione w polsce i będzie użyte w polsce to wszystko pójdzie gładko, nawet jeżeli waluta za którą płacimy jest w innej walucie niż złotówki.

• Ze screenami nie musisz się chwalić, bo tak jak próbowałeś mnie skłocić z Hitsu i Paueu to od razu im pokazałem screeny, tak samo jak ktoś napisał z Holy to od razu wyjaśniłem sobie sytuacje. Kiedyś do tego dorośniesz i też będziesz potrafił wyjść naprzeciw problemom/plotkami a nie chował się tylko za Jędrzejem i płakaniem na forum. 40 min o 4-5 rano to nie całe życie, to desperacja. Tak samo jak stanie całe dnie pod smokiem. Wiem Demon że masz plany na przyszłość, różni nas około 10 lat, Ty dop…

• (Ukryta treść) Nigdy nie zrobisz niczego tak, żeby każdego zadowolić. Od pewnego czasu zaprzestałem pisania na tym forum ze względu takiego, że nic pożytecznego z tego nie wynikało. Oprócz gróźb/obietnic/wyzwisk i innych takich poruszy tu ktoś jakiś normalny temat? Moderator Nathiel:Wycięłam niedozowoloną treść, podmieniłam jedno słowo i wstawiłam w spoiler.

• Wybierasz kartę np "2" która idzie do "My Card" i musisz trafić taką samą kartę lub niższą w tych turkusowych kratkach. 10-399 pkt - brązowa (yangi i dodatkowa talia) XXXXX pkt - srebrna (magiczny kamien, cory, jajo malpy, pierscien teleportacyjny) XXXXX pkt - zlota (kamien kowala, cory z antykami, fasolki, fajerwerki, Pieczęć Walecznego Lwa, Pieczęć Szarż. Tygrysa)

• Cytat od KliczeK: „W ciągu 45 dni: kostiumy, skrzynki z kostiumami x3, kupony x2, koło losu x2 Jeżeli to nie jest skok na kasę to nie wiem... ” No i znowu koło losu w IS, czyżby do 3 razy sztuka i kupony się również pojawią trzeci raz? Robi się ciekawie w IS. Jest albo pusto przez 2 miesiące, albo tyle tego że ludzie wiszą z tym na sklepach. Patrząc na wartość yang to od początku roku ich wartość spadła o 40%, czyli aby opłacał się zakup yang w IS, ich cena by musiała spaść 5 krotnie. Żegnaj gos…

• Gdy Twój pet wie że jesteś biedny i zaczyna robić interesy na boku: (Ukryta treść)

• Cytat od Aata: „Jak tam metinczycy ile już jajek? ja na chwile obecną 5 nie wiem czy to dobry czy słaby wynik. ” Na 30 bashidosów z rękawicą nawet jednego jaja.

• U nas na shopach jeszcze stare kupony nie zeszły a tu już nowe w IS. W ciągu 45 dni: kostiumy, skrzynki z kostiumami x3, kupony x2, koło losu x2 Jeżeli to nie jest skok na kasę to nie wiem...

• Miałem wam powiedzieć kilka dni temu, ale to była zbyt ciężka informacja żeby szybko się po niej pozbierać. Przez te wszystkie zmiany na serwerach jeden z Setaou zwariował i kończy grę wyprzedając eq. (Ukryta treść)

• Cytat od VIII: „Jest w IS koło normalnie. ” W momencie pisania tamtego posta nie było, sprawdzałem kilka razy. To koło z manu pewnie dodane za zabranie dropu ze złotej okejki.

• Gdzie to koło? (Ukryta treść)