Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 176.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• talizman do v3

lordslavi - - Pytania i Wskazówki

do talika na v3 tak naprawde wystarczy 30insekty i moze obrona jak bedzie ale to co by ci sie jeszcze przydalo to mount 150defa/onyks z blokiem, fenki do tego eq do pz czyli zbrojka i bransa i jak masz buffa ze skillami na P to ci nie potrzeba jadeitu i nie wiadomo czego chyba ze nie masz rubinu na nim jak nie to polecam wart/def/odp na bodziaka bo mniej kosztuje niz perf i jednak ta odp tez bodziakowi cos da : )

• Władca En-Tai

lordslavi - - Pytania i Wskazówki

Jak widzisz talik lodu obok wladcy to znaczy ze akurat on dziala tak jak na bagjanamu, goryla itd : )

• 55 body do dropu i pvp

lordslavi - - Archiwum

Co do skilli to polecam aura>wirek>szarza

• Zodiak !

lordslavi - - Archiwum

sa zodiaki na ogien/wiatr/mrok/blyski/ziemie ale jak chcesz zrobic jakiegos to musisz wiedziec ze zywiol nie daje tak wiele na tym zodiaku wiec potrzebujesz dobra ekipe i najlepiej robic zodiak chena lub ten na ziemie bo sa latwe

• Wycena paru śmieci

lordslavi - - Archiwum

antyk onyks oraz szafir 40kk sztk helm 70-80kk pamiatki 150-200k sztk klejnoty po 300-400k sztk

• Śmieszne SS Samosa

lordslavi - - Dyskusje Samos

Polecam gracza BydaBrolCie : ) ss2.png ss.png

• Cytat od Echo: „no cóż jeden lubi w gwiazdy popatrzeć ,drugi jak mu nogi śmierdzą droperowi dałbym dodatkowy def ,a nie rozpro '' bo sie przyda'' ” Dodatkowy def? to jest wpk do tego napisales by dac mu mounta na deffa co znaczy ze takiego wpka napewno nie miales i nie wiesz ile czasu sie zbija spota w v3 : )

• Cytat od Echo: „Cytat od lordslavi: „Ja bym robil rozpro z takiego powodu ze jak wpk na 55lvlu ma ostrze/strach na P do tego 20do pz i rubin perf mat to hp mu 0 spada mozesz miec po 400-450 deffa i tak nie padniesz oraz rozpro jest lepsze na eventy typu blaski jak ktos wbije ci sie na spota typu bodziak/wp bez aury albo tego ostrza pada w kilka sek a zbrojka niby tego deffa daje ale na wpku sie nie przydaje ” jak ktoś Ci chce utrudnić drop to żadna aura nie jest potrzebna rozwijac rozpro żeby cz…

• Ja bym robil rozpro z takiego powodu ze jak wpk na 55lvlu ma ostrze/strach na P do tego 20do pz i rubin perf mat to hp mu 0 spada mozesz miec po 400-450 deffa i tak nie padniesz oraz rozpro jest lepsze na eventy typu blaski jak ktos wbije ci sie na spota typu bodziak/wp bez aury albo tego ostrza pada w kilka sek a zbrojka niby tego deffa daje ale na wpku sie nie przydaje

• Polimorfia

lordslavi - - Archiwum

Wiec tak: 1.Tak helm bedzie dzialal 2. Jak masz helm dmg +9 z bonem 15 ogien to taki helm jest o wiele lepszy 3. Tak berek w pecie dziala 4. Rubin z tego co wiem dziala normalnie jedynie deff mozliwe ze nie dziala 5. Tak polecam ci po wejsciu na poli odpalic od nowa pety oraz poty jak masz wlaczone

• nie wbijaj lepiej sobie zrob wpka 55lvl na 2 dropka i powoli mu wbijesz skille oraz zrobisz biologa do tego taki wpk to perf drop na eventy typu blaski

• Zarobki Daggerem 75

lordslavi - - Archiwum

Pierw polecam wbic buffce 75lvl i zrobic misje na dt by mogla wejsc na dc potem dropil odlamki na koncu dc z rekawica masz mniej wiecej 120odlamkow ja 1h i zarabiac albo na robieniu alchemi albo na sprzedawaniu odlamkow to zalezy na jakim serwie grasz

• Kim zagrać?

lordslavi - - Archiwum

Ja bym wlozyl te 100kk w ninje wyexpil gog do 75 i dropil odlamki w dc i zarabial na mentala a w tym czasie wbil bym mentalowi 55lvl 3 skille i ku do tego biola zrobic i potem mozesz go dalej expic do 75+ i zrobic go wtedy jako glowna postac

• Broń

lordslavi - - Archiwum

jak bys mial glewie +4 30sr to dmg bedzie bardzo podobne do tej trutki moze 200 mniej dlatego glewie trzeba wbic na 7/8/9 i sr 35+ by widziec ten skok dmg

• razador/nemera

lordslavi - - Archiwum

Tak na razadora dzialaja umki i na nemere tez ale bez helmu bedzie ciezko ale mozesz sprobowac zawsze

• Postać od zera na 55lvl

lordslavi - - Archiwum

Jak nie chcesz wpka oraz bodego na dropka bo ku drogie to polecam ci zrobic likana tylko nie znam ceny purpury na tasmani a jak ci ta postac nie odpowiada to wiadomo mental jest fajny do grania troche wolno sie wybija spoty ale jednak teraz sa talizmany co daja dobrego kopa

• razador/nemera

lordslavi - - Archiwum

By wejsc na razadora czlonkowie musza miec 100lvl+ do tego mysle ze bedziesz mial za male dmg by go zabic do tego musisz wbic wiekszy lvl by go otruc i okrwawic Polecam ci zalatwic: helm dmg +8/9 15 ogien razador 12% berka trutke wymienic na jakas 40-45sr lub wbic 105 i robic zodiaka i najlepiej jak bys mial cala alchemie bo wtedy dostajesz i masz bonus. bez tego co napisalem mysle ze wgl nie masz po co isc bo raczej go solo nie ubijesz a co do nemery to potrzebujesz ninje i szamana z jakims ok …

• Broń dla healera

lordslavi - - Archiwum

Jesionek z takiego powodu ze wartosc magiczna jest prawie taka sama a jesionek ma do tego 15 umki co da o wiele wiecej niz czysta zbawka +7

• Postać do pvp - co wybrać

lordslavi - - Archiwum

Ja bym dalej polecal Likana nawet jak dostal nerfa to nie znaczy ze to jest postac co nie zadaje dmg do tego ludzie przewaznie nie robia abs na szpony tylko pierw miecze, 2reka, sztylety a szpony jako 4 wiec jak dla mnie Likan do tego taki likan nadaje sie tez i do v3 jak sa blaski czyli masz postac do pvp i do dropu w 1

• to zalezy ile masz % na zywioly ja bym ci radzil tak: Berek, szycie, blok wampir sie ledwo co przydaje jak zywioly dzialaja a blok zawsze spoko na meley etc