Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 315.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• vikings,graotron,breaking.bad,pb,chblopaki.z.barakow

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „a07e8f5fa410e550med.png ;D najprawdopodobniej będziemy bili się na arenie w m2 jinno ” ubaw xD ja bede gotowy jak ktos z ca bd chcial za Jedrka czekam termin

• Cytat od Dosarphic: „Przecież to dagger, dał krycie to go nie widać - proste. ” xD pozdro.dosar a.miale.przerwe.ale.na.diumar.jestem 27 z puszki wyskoczylem byku i come back

• dla niedowiarków (Ukryta treść) Moderator Nathiel:Wstawiłam screenshota w spoiler.

• też czekam na takiego bossa żeby was tyrać pisze wrogo bo bez tego sensu ta nie miała nowe postacie diumar nowa rywalizacja elo

• Jakiej muzy słuchacie?

CanabisheR - - Hydepark

youtube.com/watch?v=LruEdVPXQAw

• poczekajcie tydzień, zobaczymy kto będzie górował na respach itp ps. wołajcie aniołów o sama ca to bedzie leżec ino przypau na flagach

• ja od startu pisze ja dedla mnie bez obraz to nie przeciwinik na samos walczyłem, z lepszymi termin i żaden problem

• Aresik Ty taki waleczny, to zapraszam na pvp kolejno potem każdego z CA mogę pyknąć mówisz rządzisz to arena niedziela? godz sbie wybierz

• ares z czasem, nabrałem szacunku do twojej "poltyki" od czwartku myślę że powalczymy ps. to nie zadna zgoda z CA a delikatny respekt dla goscia ktory prowadzi to "gowno" jak to czarnuchy gadają oczywiscie w dobrym znaczeniu jednak selekcje masz mizerną a to pewnie przez braki zawodników gwarantuje na tyle moge od czw jakiś opór z strony chunjo czuć będziesz

• no spoko świadkowie byli przez chwilę przestałes łowić nagle Amira mam spamie na pw żeby przestać xd Też Ci nie odp bo jesteś [ciach] płaczem którego Nazywasz mną Ale pvp z tobą chętnie przyjmę Moderator Nathiel:Wycięłam zaczepne słowo.

• Cytat od Heraned: „Oj Jędrzeju Jędrzeju nikomu nic nie zarzucam- stwierdzam fakt ja na forum/grze nikomu nie "obiecuje/grożę" "pożałujesz" będziesz mieć ksute. Poszli do jinno "topowe postacie" i co tam robią? odpowiem szczerze stoją w m1 i grzeją 4 litery. Ja yangów nie kupuje i nie mam zamiaru znając "topowe postacie" które przeszły do jinno no sorry pod drzewem nie zarobisz.. szczęścia jedynie mogą szukać pod "latarnią". Gram dla rozrywki i dla ludzi, miałem niemiłosierne braki co do eq i alc…

• bez obrazy ale kiedyś jak się czytało potyczki słowne ttd/boogwiewoogie/dezerterow z ca/rycerzami/itp to z wielką ciekawością każdy post czytałem bo było to coś inteesującego idawającego rozgrywce tępa i determinacji, teraz to tak średnio chce się to czytać bo w koło macieju i to większość przez randomy

• Cytat od GrupaBraaaci: „moze jakas nowa masa przyjdzie z Wetara bo ta co jest to jakas telekompromitacja ( nie ma co bic ) ” drogi [ciach] kumplu na diumar w jinno mielibycie bic calymi dniamy bo przytemne bicie bo masówka, ale oni nie zmieniją Moderator Ascoran:Wyciąłem prowokacyjne słowo.

• >>Bloody<<>>>Bloody<<< napisał(a):(Ukryta treść) [spo [/quote] tak ogólnie na ts zaprosił bocian bo chciał pvp, mówiąc że jestem na moście w m2 (w drodze do areny m2 jinno) powiedział "ty to idź pod niego masz nowe mieszkanie" (tak sucho) odpowiedziałem swoimi 3 zdaniami po czym "śmiechłaś" (tak sucho) odpowiedziałem to co wyżej i ban xDD no to nie źle macie, polecam serdecznie szczególnie ciebie, pozgrywaj tu na rozmowach etolin jaka to jesteś ważna i pro bo na rozmowach samosa każdy cię zna i …

• Cytat od >>>Bloody<<<: „ Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś. Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? ” Ty już tu zaproszeń nie wysyłaj bo tak trochę średnio by ktoś przyjął zaproszenie i tak strasznie się zawiódł biggrin.png ps. masz śmiech jak świnia kaszel XD ( po tych slowach bocian się uniósł honorem i Banned pernamently, reason: słowa) thumbsup.png

• Cytat od VVulfgar: „Cytat od DemonWolf: „Cytat od MasterSura: „Jest pewien skuteczny sposób jak sprawdzić czy postać jest do mixa. Masz 105 lvl lub większy, ale zabija Cię bm z 88 lvl'em?? Usługi sprawdzania czy jest się do mixu PW do mnie. ” Master czy ty serio taki “gupek” jestes czy tylko udajesz? xD Juz z dobre 2 lata lvl w tej grze nie ma znaczenia, bo dobry 55 przykladowo z niemieckiego/tureckiego serwera by caly diumar polozyl xD ” Trzeba by być nieć niedowład w jednej ręce, 5 promili we …

• Jakiej muzy słuchacie?

CanabisheR - - Hydepark

DoBo ZdR ft. Bonus, Wieszak ZdR, TPS ZdR - Od widzenia do widzenia

• skojarzenia :D

CanabisheR - - Gry i zabawy

Mefedron

• skojarzenia :D

CanabisheR - - Gry i zabawy

tak realnie xD