Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 52.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Czekaj czekaj... Zapomniałeś skilli zamazać

• Mówi się trudno , kolejny healer z CA kaput

• Widzę ,że DajJunger zaczął inwestować w eq pod dzwony ,coraz mniejsze hity w tego zawodnika xD

• Nie rozumiem tych wymian słów między wami. CA nie lubicie ,a kłócicie się jak stare dziady

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „na taką bułe plaster nie wystarczy xd... jakieś znieczulenie.... morfina? Albo wiem spytaj Goka on w tym siedzi xd ” Goku w poduszkach siedzi... xD

• Cytat od KliczeK: „Poczytaj o programie HandBrake. Zmniejszysz nim wagę plików i nie stracisz na tym jakości. Średnio film 2 godzinny nie powinien zajmować więcej niż 10 GB. Czasochłonny proces ale jak się nagrywa sporo filmów to dobra sprawa. ” Mam fajny programik. Pomimo dobrej jakości przy użyciu dużej ilości GB nie narzekam bo komp dość szybki

• Cytat od KliczeK: „Dopiero zauważyłem Twój filmik na rocznicę Shayam. Fajnie się coś takiego ogląda, sam mam kilka screenów jak miałem 20 lvl i biegałem po m2 ucząc się podstaw metina. Miło się wraca do tych czasów. ” Dzięki. Specjalnego montażu w tym nie ma bo nie chciało mi się 100 GB filmów przytrzymywać i powycinać , żeby zmontować rok gry xD

• Filmiki Diumaru

Shayam - - Dyskusje Diumar

youtube.com/watch?v=jRWaIrhUEC8 Zapraszam na"rocznicę" :)) m.youtube.com/watch?v=CArzxOi8BmI Moderator Nathiel:Połączyłam posty.

• Cytat od Kr8g: „Cytat od Shayam: „Chwila chwila. Jeżeli zgasił cię na 2 skille ,a mówisz że łupnął ci mniej niż 9k sferą znaczy że masz tylko + - 15k HP ? ” A kto powiedział, że Jędrzej prawdę pisze? Jak macie wątpliwości to się Jumbo spytajcie. ” Już kiedyś się go pytałem. To samo pisał co Jędrzej , 2 skille starczyły.

• Chwila chwila. Jeżeli zgasił cię na 2 skille ,a mówisz że łupnął ci mniej niż 9k sferą znaczy że masz tylko + - 15k HP ?

• Cytat od DemonWolf: „Nie ma to jak shayam, który najpierw próbuje zaistnieć, śmieje się z ca etc... a kiedy była zadyma to biegał rozprochem i im pomagał. xD Hipokryta taki sam jak brudne z CA. ” Po incydencie z blaskami w v1 to tylko TeamJedrzej

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od WujekDiumar: „Zawsze myślałem ze panem jest ten kto bije smoka od 16 do 22/23 a ci co moga bic go tylko w nocy to parobki (mowa o srodku tyg) mimo to dzieki za uswiadomienie ze jak bilem smoka w godzinach ktore mi odpowiadały to pan mi pozwalał xd I tak wam smycz poluzowalem bo juz smoczka bije raz na jakis czas bo jak ja chodzilem to robiłem tyle smoków ile chciałem a wy po 2h uciekaliscie do m1 Jak ja to mawialem #wytresowane ” Panem jest ten kto zasługuje …

• 3 rytualne z 6 magicznych kamieni 20 szkieł handlu x1000 transformuj kostium , 10 dodań 10 czyszczeń 8 zmianek 5 z + wizerunek+ 3 razadory (niestety 1 skilowe xD) 3 nemere itd.

• (Ukryta treść) Trzeba będzie wynająć z 20 majstrów żeby wszystkie te kafelki powymieniali xD Moderator Nathiel:Wstawiłam cytaty w spoiler. Proszę nie tworzyć piramidek z cytatów.

• Cytat od bmw530d: „Cytat od Gabriel123: „Ty niebieski kox czym tam grasz bo chce wiedzieć jak szybko muszę uciekać z serwera xD ( abdul -to już sprzedają w naszym kraju niebieskie kebaby? ) ” mysle ze ten niebieski koks zarządza ,,armia archerow,, ” Mylisz się. Armią nadal rządzę ja

• Junger jedynie co ostatnio potrafi to ksuć mniejszego spota w v1 xDDDDD

• Filmy serwera Tasmania

Shayam - - Dyskusje Tasmania

Witam ponownie! Zapraszam do obejrzenia kolejnego filmu z cyklu testów archerów m.youtube.com/watch?v=Rnd0CKQEqK8

• Filmiki z Negros'a

Shayam - - Dyskusje Negros

Witam ponownie , zapraszam do obejrzenia kolejnego filmu z cyklu testów archerów m.youtube.com/watch?v=Rnd0CKQEqK8

• Filmiki Diumaru

Shayam - - Dyskusje Diumar

m.youtube.com/watch?v=Rnd0CKQEqK8 m.youtube.com/watch?v=r3rKgEfNk2g Moderator Nathiel:Połączyłam posty.

• Filmy serwera Tasmania

Shayam - - Dyskusje Tasmania

youtube.com/watch?v=ftxUOHiESAs zapraszam do obejrzenia jedynego w swoim rodzaju pomysłu kolegów z s55 Pozdrawiam!