Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 31.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Aroniaa: „Żeby był drop z metinów, powinno sie mieć max +/- 15 lvl różnicy. Więc myśle że powinno Ci na tym 103 lvl lecieć bijąć metki n a90/95 :q ” a ja zawsze byłem przekonany, że jest to +/- 10lv różnicy

• Cytat od KociePomruki: „Było ciekawie, ale pousuwali natychmiast. ” Czy pójdziemy dziś na DeTeeeee? No chodź zrobimy tooooo

• Cytat od WariatTypowy: „niech ktos juz zacznie sie wyzywac bo mnie nudza te dyskusje bez zadnych argumentow ” Ty [ciach] [ciach], twoja Tata to [ciach] i [ciach]!!!!

• Ta ta ta, coś wam powiem o tym Gregu. Siedzę sobie w m1, nagle ten do mnie pisze: "Elo, masz ts? pogadamy? Bo szukam kogoś do pogrania i się nudzę." To ja mu na to, że mam TeEssaaa ale mnie się nie chce teraz wchodzić, bo zmęczony po całym dniu dropienia odłamków jestem rofl. No ale po jakimś czasie jak mi ciągle spamował swój serwer ts itd to już wszedłem. No i kuwa pierwsze po przywitaniu było: "Ty dawaj testa", to mu go dałem. Chwile później zaczął gadać, że z nieb łez naszyjnika nie ma i by …

• -1 550!

• Cytat od MowMiKos: „-1 ” 550

• Ile macie lat? Statystyka gry

MowMiKos - - Archiwum

Cytat od Obora13: „20 pażdziernik ” dokładnie tego dnia mam urodziny xD

• Ile macie lat? Statystyka gry

MowMiKos - - Archiwum

21 w październiku '97

• -1 548

• Cytat od Luj_Enrique: „No ja niestety też..wiedźmin śmiga na ultra, a metin na 3 metkach laguje. Pozdro ” Mi na ch1 lepiej chodził kiedyś niż teraz, mimo zmiany sprzętu na duuuużo lepszy xd

• Tylko ja nie mogę już dać łapki w dół, czy Administrację/Moderację zaczęło irytować, że 90% ich postów było dislikowanych przez użytkowników forum i usunęli tę opcję? XD

• Cytat od Lorint.: „Witam wszystkich uczestników tej dyskusji jak również samego założyciela tematu. Będzie krótko ale na temat składając takie tematy na forum nic nie uzyskasz musisz napisać do suportu, wtedy twoją opinię muszą przekazać komuś wyższemu i ta osoba wyższa odpisze Ci na nurtujące Ciebie pytanie. Częste wywalania klienta jak również loganie z gry najczęściej jest na mapie albo kanale gdzie jest dużo moobow/potworów. Klienta wywala jeszcze kiedy zmieniamy lokalizację albo wskakujemy …

• Gildia - Wpłaty Yang

MowMiKos - - Archiwum

Cytat od Amish: „Przecież zablokowali we wtorek (chyba), blokada do odwołania, celowa ” poniedziałek

• Wiki Metin2.pl

MowMiKos - - Porozmawiajmy o Metin2

W tabeli 'Objaśnienia bonusów' pod linkiem: wiki.metin2.pl/index.php/Bonusy mamy rubrykę "Regeneracja PŻ". Obok niej jest napisane, że jest to dostępne tylko w hełmach. Wyżej w innej tabelce "Naszyjniki" mamy napisane, że jednak bonus Regeneracji PŻ jest tu też dostępny. Proszę o dodanie naszyjników do pola "Dostępne w" w tabelce "Objaśnienia bonusów", koło Regeneracji PŻ. Dzienaaa Cytat od MowMiKos: „W tabeli 'Objaśnienia bonusów' pod linkiem: wiki.metin2.pl/index.php/Bonusy mamy rubrykę "Regen…

• Cytat od Durm: „MixZeWsi jest słaby, większym problemem jest kamolskie niepasteryzowane ” Ty, no nie wiem

• NIE POLECAM HANDLU Z OSWALDO XDDD A TAK SERIO, TO OCZYWIŚCIE, ŻE POLECAM Moderator Ascoran:Połączyłem posty. Proszę więcej nie pisać jednego pod drugim.

• Cytat od DARKRIDER: „Gildyjne wspolne dobro gildia jest NASZA nie MOJA Pozdrawiam ” 0716c61b989aa.gif

• Cytat od DARKRIDER: „bo na samosie tylko gildia AVExKoksa sie bije Pozdrawiam ” NO I NASZA, TO ZNACZY: TWOJA*

• Ja tam nie mogłem wtedy co byliśmy dwóch na Kmieciaka xD

• Witam serdecznie moich kochanych graczy. Witam także ADMINISTRACJĘ oraz wszystkie inne SZYCHY. Wyłączanie się klienta gry/loganie od zawsze było taką * (gwiazdką) przypiętą do Metin2. Taki mały haczyk tej cudownej gierki, do którego każdy i tak już się przyzwyczaił. Ale ostatni miesiąc to po prostu TRAGEDIA. I nie, nie jest to wina mojego sprzętu, ani połączenia z internetem. Loga mnie w DT, na sklepach ch1, jak i w momencie gdy stoję sobie zbijając rangę w świątyni zodiaku. Dzieje się to u mnie…