Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 837.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od DarkLuk: „wiele starych weteranów po prostu z niej już wyrosła albo nie ma czasu i nawet najlepsze aktualizacje nie zmienią tego stanu rzeczy. dobre aktualizacje mogą tylko spowolnić rozpad bardzo starej już gry. ” Specjalnie dla Ciebie DarkLuk odzyskałem konto na forum żeby Ci odpisać ;] Ciężko pracuję a mimo to wróciłbym do tej gry (już może nie tak nałogowo grałbym). Problem w tym że już nic nie jest w stanie uratować tej gry, ona zginęła straszną śmiercią kilka lat temu (stroje z bo…

• Cytat od fenyx: „Kiedyś opłacało się łowić ryby bo perły i małże były warte dużo. Kiedyś to za 1 małże można było kupić parę aur, teraz 4małże=1 aura... I dokładniej tak jak wyżej już pisali, brakuje zmian które ożywiłby rynek. Powinni na przykład odnowić system łowienia i albo wprowadzić lepszy "drop" z ryb, albo zmniejszyć drop małży i pereł [nie aż tak drastycznie :D]. Obecnie niestety zmiany zabijają rynek[ moim skromnym zdaniem], odnoszę się do łowienia, bo już prawie nikt z tego nie korzys…

• Cytat od VIII: „Cytat: „Just call your pet and see the number of unlocked skill slots by pressing P. Can be seen from pet level 1” Widać skille można będzie sprawdzić tylko na 1 levelu.” To oznacza od 1 levela, nie dokładnie na 1 ;>

• Tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi - nie wiem czy jestem w temacie ale przecież jakieś karty mają wprowadzić za pomocą których będzie można się tepać do moobów, więc jaki problem z szukaniem bossów? xD

• @UP Tego typu posty są nic nie warte. 90% społeczności Metin2 pisze, że blaski nie dropią (a raczej nie dropiły), co oczywiście było totalną bzdur. Potwierdzały to liczby 800+. Co innego jakbyś napisał, że wcześniej dropiłeś tyle i tyle a teraz tyle.

• Gra mentalem dzisiaj.

Trixo - - Archiwum

Cytat od Senis10: „ja bym zostawil na 55lvl fajny do dropu w pvp tez sobie radzi sam aktualnie gram bodym 55lvl skile P i drop jest mega a pvp wyglada ciekawie jak rozwalam takich 70lvl :)” Tylko jaki sens zostawiać postacie na niskim poziomie? Żeby pokazać jakim się jest koksem zabijając 90 lvl? Nie lepiej zabijać 120lvl? Tym bardziej, że ma wejść aktualizacja balansu, która pewnie wszystkie postacie obróci do góry nogami .

• Gra mentalem dzisiaj.

Trixo - - Archiwum

A co do expienia w grocie, posiadałem i wp i mentala i lepiej mi się expiło mentalem Kwestia przyzwyczajenia - wp jak nie ma pro eq też pada jak mental ;> I śmiem twierdzić, że częściej ale też może zabrać "trochę" więcej. Jedynym problemem są komendanci - ale z obecną alchemią i szarfą spokojnie powinno się je wybijać

• Cytat od Extaza: „Kiedy raczycie zmienić SGMa na Negrosie? Po raz kolejny negros jest pare dni w plecy, patrząc na inne serwery. Juz od kilku dni jest ustalona data najazdu bossów i deszczu metinów na innych serwerach, ale na Negrosie nie. Tego SGM-a praktycznie w ogóle nie ma. Na IRC jest raz na ruski rok. A jak już jest, to 5 min i się zmywa. Na Androsie to samo było, kiedy pełniła funkcje GM-a.” Zmiany zmianami ale żeby je przeprowadzić potrzebni są kandydaci na to stanowisko, a takowych pewn…

• Cytat od VIII: „Niby o jakich nadużyciach mowa, że trzeba aż wydłużyć czas oczekiwania na dojście do gildii? Wymieńcie chociaż jedno. :D” Najmy.

• Rozmowy konTROLLowane Negros

Trixo - - Dyskusje Negros

Cytat od Namietny: „Super, spaliłem Przejrzysty Diament 2x um Kolejne 650kk w plecy, kocham tę grę ! ...” Przy wyjmowaniu czy wkładaniu ? Pocieszę Cię, ja wydałem dzisiaj rano 1kkk na ulepszenie zwykłego matowego rubina! (z antycznych) i nic nie wbiło (z 12 antycznych!).

• jak pozbyć sie expa

Trixo - - Archiwum

Cytat od Bechmdetis: „Możesz oddawać ogromne ilości expa, dopóki gildia nie wskoczy na max 20 lvl. Proponuję dojść do gildii, najlepiej o wysokim lvl, gdyż zrobisz od razu dobry uczynek i pomożesz jej liderowi w szybszym rozwoju. Jeżeli masz jednak chęci do późniejszej zabawy z ulepszaniem własnej gildii to sprawa jest chyba oczywista.” To było możliwe przed patchem 16.1 ;> Nie ma już możliwości oddawania dużej ilości expa.

• Cytat od Lexioooo: „Bardzo dobrze, ze jest troche trudniej. Przynajmniej nie bedzie tak jak ze smokiem, ze jedna osoba potrafi wysolowac.” Tylko po co loch, który jest średnio opłacalny (do czasu) a trudniejszy od smoka? Tym bardziej, że miał to być patch dla gildii, nie kolejny dla wysokich poziomów.

• Ledwo wbiłem do gry żeby sprwdzić nowości i na dzień dobry, po wybraniu opcji złożenia podania wyrzuciło mnie xD Drugie podejście - znikły informacje o alchemiku i kowalu z głównego menu - kto to niby testował ?

• Po jakim czasie usuwają konto?

Trixo - - Archiwum

Nigdy

• Cytat od VIII: „Powiem tak. Gdyby znali bugi aktualizacji i tak by ją wgrali. Tu było coś wyjątkowego co by bardzo namieszało i macie odpowiedź. Dali Niemcom, informacja poszła do góry i GF postanowił zakręcić kurek innym krajom. W DE też to zmienią, ale to już nie to samo, wyprzedzą bardzo inne kraje pod względem yang.” Co za różnica? Chcesz łączenia międzynarodowego, że tak się spinacie? Za duży przyrost yang doprowadziłbym do katastrofy na rynku - ogromna strata wartości yang

• Cytat od Naturszczyk: „Cytat od Ramolix: „Cytat od Nalfein: „gdy przeczytałem opis zmian (brak możliwości wpłacania expa do gildii ) moje serce zamarło.” Alez prosze nie dramatyzowac. Remedium na to jest wedrowka dropami po roznych gildiach. Jak to pieknie wplynie na zycie towarzyskie :)” słuchaj, wiadomo że to będzie pomysł na oddawanie expa, ale czy właśnie po to gram dropkiem żeby się bawić w robienie 2 gildii do oddawania expa ? Ciekawi mnie system oddawania expa czy mnie "zapisze" że oddałe…

• Cytat od Neithan.: „[video]https://www.youtube.com/watch?v=CBsE6Fpwsb4[/video] zapowiada się ciekawie.. Coś wiadomo nad postępem prac?” Nie wiem co w tym ciekawego? To było już znane od co najmniej tygodnia Jest jeszcze drugi filmik, jeśli Cię interesuje to sobie poszukaj

• Cytat od VIII: „Wydaje mi się, że hełm będzie dawał 10%. 1% co +1. Fajnie, że są na 100 level, a nie 115.” To i tak za wysoko, w końcu to patch dla gildii

• Za tydzień to ma być już patch