Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 326.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Obsydian

Denifae - - Obsydian

Cytat od Matthevv21: „Ludzie podczas eventów ustanowili prawo dżungli, tz. lata sobie dropek a obok niego jakiś 90+ do niszczenia konkurencji” Ale to przecież nic nowego, ile razy to nie było, że podczas halloween czy tez walentynek ludzie z własnej gildii sobie ksuli metka. A moze skupić sie tylko na ksuciu

Denifae - - Obsydian

Cytat od MasterWindu: „Czasem jakaś poleci, nie ma powodu do narzekania” A opłaca się je dropić patrząc pod kątem czas/zarobek Czy lepiej olać to? - bo nie wiem czy w weekend przed fuzją wybrać się na różdżki.

Denifae - - Obsydian

Let the Hunger Games begin ciekawe jak te różdzki będa dropić

Denifae - - Obsydian

Cytat od przemo1973: „Deni a co chcesz od zonka?” A nic, jak byłam mała to nawet to/go oglądałam

Denifae - - Obsydian

Ty się mnie pytaj, a ja sie będę Ciebie pytać: po co? Niemniej jednak o dwóch takich jednostkach słyszałam E, Matt: no ale to i tak się skończy koło 17, wiec wiesz

Denifae - - Obsydian

Nie nawet nie wiem po co, jak fuzja i tak kończy sie jakoś w godzinach popołudniowych

Denifae - - Obsydian

Tyle ludzi pobrało urlopy na dziś i jutro, a tu zonk

Denifae - - Obsydian

Też chętnie wpadne w niedziele wieczorem

Denifae - - Obsydian

No w pewnym sensie masz rację. Ale nie da się ukryć, że większość z graczy dąży do tego by wszyscy o nim rozmawiali. Nabije sobie fejmu, a potem się tego trzyma. A takie niezaplanowane wpadki trochę szargają jego postać

Denifae - - Obsydian

Pewnie będzie to tylko do czasu, a później każdy będzie unikał wszelakiej maści pvp by nie robić sobie wstydu przed gapiami tutaj na pl od zawsze to tak działało.

Denifae - - Obsydian

Czytając wypowiedzi innych można dojść do wniosku, że w Jinno populacja wzrośnie x kilka, a w Shinsoo i Chunjo będzie coś w stylu tego, co teraz jest u Niebieskich. Matt, teraz będziesz miał duże pole manewru w kwestii eventów

Denifae - - Obsydian

A jednak Samos (ta babska intuicja). Robi ktoś ogarnięty u czerwonych gildie

Denifae - - Obsydian

To zaskoczenie to mamy już od roku Ale nazwy jakoś nie powalają - chce trafić na Samos

Denifae - - Obsydian

To działa również w drugą stronę

Denifae - - Obsydian

Ale przynajmiej nagrody były coś warte teraz to śmiech na sali.

Denifae - - Obsydian

Cytat od DariuszIII: „Dobra, Kto 90+ gra w shinsoo bo potrzebny mi ktoś to ubicia wubu od następnego tygodnia BO chyba wszyscy uciekli chunjo.jinno” Też mogę skoczyć ale raczej w tym tempie co Ty tych misji nie zrobię by już w następnym tygodniu brać się za Jabbe.

Denifae - - Obsydian

West chcesz zadym, a planujesz się przenosić? – z najmniejszego królestwa go większych? To przecież logicznie nie trzyma się kupy. Pójdziesz do Jinno to tym bardziej nie będziesz miał kogo lać, bo jakby nie patrzeć gracze z Shinsoo mają największe pole manewru w kontekście zadym/ksucia

Denifae - - Obsydian

Patrząc na ten filmik i powyższe opisy poszczególnych misji, to trzeba będzie trochę pograć w grupie by poubijać niektóre z tych mobków. Nie będzie tak prosto ukończyć tych zadań – w sumie to cieszy!

Denifae - - Obsydian

To trzeba mieć ładne PT i trochę respów tam posiedzieć, aby mieć 9 tych pierdółek dla każdej osoby

Denifae - - Obsydian

Z leksza słabe te nagrody, tylko dla podręczników warto ruszyć SIĘ z m1 ten król Wubba to jakiś mocarz? Bo na tej mapce to chyba raz tylko byłam //Słownictwo. Myszorka