Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 27.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Rozmowy konTROLLowane Solar

Trixo - - Solar

Tak, normalnie zostaniemy potraktowani jakbyśmy byli łączeni (sam fakt zmiany numera serwera coś mówi [z s26 na s50, czyli s1 PL'a] ^^), o to pytałem już przy pierwszej wiad. dot. łączenia (rok temu?)

Trixo - - Solar

Kilka minut temu zrobiliśmy dt: 58075176103065199568.jpg Wielu logując się na to ch rezygnowali na samym starcie ;] Niech to będzie zachęta dla nowych graczy (na wyprawie było ~40 zalogowanych postaci)

Trixo - - Solar

@UP Z poziomu serwera nie da się wyciągnąć MAC Pewnie po ciasteczkach flash nakładali, a że mało osób orientuje się w tym tak blokady były skuteczne ;>

Trixo - - Solar

Cytat od Alchem19: „Nie myślałem, że gracze z wyższymi lvlami również korzystają z botów -.-” Oj kolego to mało widziałeś ;> Ostatnio np. zgłosiłem fishbota, który miał 78lvl (nie jest to jakoś specjalnie duży lvl ale to był rekord lvl na fishbocie, którego widziałem) i stał w m1 (dostał bana) Cytat od Zdenek.s26: „Cytat od gutek1119: „A to za DH dostaje się tylko bana na maila, nie na "IP"?” Tak czy inaczej, nawet jeśli dostaje się na IP, to wystarczy mieć zmienne IP lub dwa adresy IP.” Nie ma …

Trixo - - Solar

@Uo No dokładnie, chcą coś za nic ;> Ach jak żałuje, że pozbyłem się kont na grymku, bo nie byłem na mapach +90 jeszcze

Trixo - - Solar

Teraz exp dla nowych graczy został strasznie ułatwiony także opłaca się. Pozostaje jedynie kwestia ludzi, jest ich dużo lecz jest dużo również botów na lokacjach m1-światynia (1-61lvl).

Trixo - - Solar

Cytat: „Wyslalem filmik wszystko na nim bylo widac godzine date nazwa serwera postac latajaca po scianach w grocie.. widac ja bylo na filmiku i na minimapie i co?.. odpowiedz z support jest taka ze to za maly dowod! No to co ja mam jeszcze nagrac nie wiem wytlumaczy mi to ktos? ” Niekoniecznie był to hack Czasem jest tak, że na jakiś czas tracisz łączność z serwerem metin2 (np. 2 sek.), nie wyrzuci cię z niego ale pakiety, które powinny przyjść te 2 sek temu przyjdą teraz i trasa takiego gracza …

Trixo - - Solar

Jasne, na solarze zawsze jest sens na nowo grać (a przynajmniej bardziej niż na innych serwerach). Na kamolach jakoś specjalnie nie zarobisz bo tanie są (~4kk) Kd, tylko speed +4 sporo warty (~11kk) Nieb. perła (~2kk) Krwawa perła (~1kk) Biała perła (~10kk) Ku silne ciało (~400k) Ku aura miecza (~1,5kk) Ku czar. ostrze (~800k) Także zbierając yang z ziemi sporo zarobisz na początek ;D Przepustka do v2 (1kk), czyli wyexpiając 50 lvl masz 10kk gratis Przetopione rudy (~100-500k) Stalka dla wojowni…

• Dyskusje dotyczące Turnieju Pvp

Trixo - - Solar

Dobra, to ja podjadę już dropkiem w wyznaczone miejsce, żeby potem nie było problemów @POST2 Genialnie, organizator nie zjawił się, mało uczestników i odbyły się tylko 3 walki z czego 1 to walka rewanżowa. Brak słów...

• Dyskusje dotyczące Turnieju Pvp

Trixo - - Solar

@UP Takie reklamy z reguły mało dają. Najlepiej by zdał się tu GM, do pomocy graczom chyba ma prawo Wystarczyłaby 1 wiad. i już o 50% więcej zgłoszeń...

Trixo - - Solar

Cytat: „Podobno lider ma otrzymac yangi i ulepszacze na konto po laczeniu serwerow zeby mogl na nowa stworzyc teren gildyjny” Właśnie w tym problem, że nie Tylko Yangi... I to do magazynu z oprocentowaniem za sprzedaż sztabek(?)

Trixo - - Solar

Ale tu nie chodzi tylko o samo łączenie, ja np. czekam na zwolnienie terenów gildii, od początku serwera nie budowałem budynków, gdyż nie zwrócą mi za to materiałów, a szkoda czasu ponownie je zdobywać Niby to groszowe sprawy no ale trzeba się namęczyć by je znaleźć, a poza tym teraz są nic nie warte, a wcześniej i owszem...

Trixo - - Solar

Dokładnie ;D Wczoraj niespotykanie dużo ludzi chciało expić na bigu w v2 Pierwszy raz choć mając chęci nie mogłem expić, aż do 1:00 wszystkie spoty były zajęte :>(nie miałęm chęci do odbijania, a chętnych też było sporo)A wy piszecie, że graczy ubywa na solarku

Trixo - - Solar

Nie ma ludzi... Może dlatego, że ja wybijam je około godziny 18:00 Ale ja nie spotkałem do tej pory ani jednego DH, dlatego dziwię się tymi negatywnymi komentarzami

Trixo - - Solar

A jak by połączyli solar to nie byłym zły Czym więcej ludzi tym lepsza zabawa, mówcie co chcecie ale ja lubię w v2 odganiać przez 30 minut+ ludzi ze spota ;P A ludzi ubywa, nie powiem, że nie... Ale raczej tych mniejszych lvl

Trixo - - Solar

Cytat od RejectDarkness: „Cytat od Scarlein: „Gdzie wgl zaczęło być głośno o tym łączeniu? Kto rozpoczął ten temat?” Był temat w "porozmawiajmy o metin2" - też były informacje w nowościach - Połączmy siły w walce! aktualnie proces łączenia utknął w martwym punkcie - miało zostać przeprowadzone w pierwszym kwartale tego roku a nie zostało = osobiście się spodziewam dopiero w przyszłym roku bądź pod koniec tego.” Kilka jak nie większość serwerów zostało już połączonych wyszło jak wyszło, byliśmy j…

Trixo - - Solar

Kolego @UP ten post jest bez sensu, wejdź w jinno na ch1 i sam zobacz

• Rózgi co o tym sądzicie??

Trixo - - Almanach

Heh, a ja ubiłem około 50 metinów (w tym około 25 sam), około 20 best. kapitan oraz około 200 bossa małp w łatwym lochu i 0 różdżek Ziół mam tyle, że hoho

Trixo - - Solar

No nie wiem jak wy ale ja przez cały dzień straszne lagi mam, a internet szybko chodzi 0_o

Trixo - - Solar

Macie link: Zmiany w grze - dyskusja Post nr. 5045, tam jest napisane co będzie wylatywało