Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-13 z 13.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Gwiazdy onyksa ;]

HitokiriBattousai - - Onyks

Dla każdego kto inny jest godzien zaufania : ] Nie znam nikogo z wyżej wymienionych osobiście, ale i ja mam swoich zaufanych przyjaciół ;). Są to: MeR0LeK, Kortan, Lukin i Shivar.Moja "ufność" wynika z tego ,że po protu dość długo ich znam i jak narazie nigdy mnie nie zawiedli Pozdrawiam

• Co do tych ktorzy powiadają że tz: "Wszystkie chwyty są dozwolone". Niby racja, ale mimo wszystko czy wyobrazacie sobie( gdyby bicie z konia nie było postrzegane jako noobstwo) taka sytuację kiedy na wojnie każdy bije z konia i do tego poci? Taka wojna nigdy by sie nie skończyła, gdyby któraś strona w końcu nie logneła :>. Nie mówie tu o takich gildiach których członkowie mają lvle 60, czy 70+, gdyż jak wiadomo oni nie będą się bawic w militarki skoro mają skille na g/p A co do pomysłu to mi się…

• Najlepsza/y wojownik/czka: Body 1.Vanir 2.Devils 3.XNeptunX Mental 1.MistrzuPiotr 2.MakeLove 3.- Najsympatyczniejsza/y wojownik/czka: 1.Lukin 2.Barubass 3.Shivar Najlepsza/y sura : BM 1.WhiteBM 2.- 3.- WP 1.NorrisBM 2.- 3.- Najsympatyczniejsza/y sura: 1.- 2.- 3.- Najlepsza/y szaman/ka: Smok 1.Mai 2.AshleyxD 3.Sachrizaj Błyskawica 1.barbi 2.MaciekKlapek 3.Ashanti Najsympatyczniejsza/y szaman/ka: 1.Mer0LeK 2.AshleyxD 3.Sachrizaj Najlepsza/y ninja: Archer 1.LajTkowa 2.Method 3.ziggy Dagger 1.Lunari…

• Pfi no co wy chcecie sie w moje urodziny tłuc >.<? To okropne... >>>.<<< No nic ale żeby nie było to według mnie najlepiej w oazie

• moze jakis zlocik

Shiena - - Onyks

Pomysł jest fajny...Ale ja też mam wielkie wątpliwości co do realizacji ;> ...ja mieszkam na Południu Polski..i nie jestem pełnoletnia ..A więc ekchem...ludzie o czym marzycie Jak juz tu mówiliście wiekszośc graczy to są osoby nie pełnoletnie tak więc byłby problem z rodzicami którzy nie puściliby zapewne kogos w takim wieku samego np. 200km od swojego miasta. A z resztą nie widzę jakoś tego że dwunasto-letni chłopak idzie do hotelu i rezerwuje pokój ^^^. Nie..moim zdaniem takie pomysły na zlot…

• PRZEŁOM?

Shiena - - Onyks

Sprowadzanie najemnikow na wojny gildi to noobstwo. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł z wprowadzeniem tej blokady przyjęc w czasie wojen. Niech każda gildia sama walczy, a jesli przegrywa niech sie z tym pogodzi...

• Najfajniejsza osoba na Onyksie

Shiena - - Onyks

Najfajniejsi są (z wojowników) -HaRdWoJoWnIk:* -Zgrooza666 -HappySnoppy -IvanGrozny -Heros314 i jesze wielu innych.. Z szamanek: -Maarlenaaa A jeśli chodzi o gildie to: ArmyOfGhosts

• Wielkie Gz

• Wojna z Jinno

Shiena - - Onyks

Cytat od !BAGAXE!: „Tak tak idzcie tam na 25 lvl :D” OoOoO wypraszam sobie xD Ja ide szamanka na (jak narazie) 30 lvlu:/ Wiem może to nie PRO ale zawsze cos xD

• Wojna z Jinno

Shiena - - Onyks

Oki ja załatwie sobie "Bycie" xD Aaa no właśnie a u starszej pani to gdzie?:D

• Wojna:)

Shiena - - Onyks

Taaa napiszcie jak sie wojna zacznie xD I jaki przewidywany czas i dzien ;P W sumie to nie jestem jakims PRO graczem bo 29 lvl szamanka to niezbyt dużo ale tu chodzi w końcu o HonoR naszego krółestwa!:D Mimo iz bede dedac, to i tak wezmę udział! Nie będą mi jakieś niebieskie małpy właziły na łeb! :D

• Najfajniejsi gracze na Onyksie:)

Shiena - - Onyks

Hello ludzie chyba odbiegliście za bardzo od tematu

• Najfajniejsi gracze na Onyksie:)

Shiena - - Onyks

Jakich graczy najbardziej lubicie na Onyksie? :D Ja najbardziej lubię: -Achilles314, Marlenaaa, Kubaziomek, DominikTymie, Even-Ninja, Celtiks, Swat12, Pisiu000. Mogłabym wymieniac jeszcze długo ale ie pamiętam więcej nicków .