Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• @Demcio20 Tutaj możesz jeszcze oglądnąć prosty opis (plus oczywiście instrukcja w samej grze): youtu.be/w2qKX2tz9SU

• @AyeT - moja odpowiedź dotyczy właśnie terminu a nie miejsca...

• Cytat od Neithan.: „A kiedy ma to zostać wprowadzone? ” @Neithan. - zapewne zostanie to ogłoszone na forum.

• @ZituS Ja klikam najpierw ikonkę w dolnym pasku filmu "Napisy" i zaraz po prawej stronie tej ikonki jest kolejna ikonka "Ustawienia" , po kliknięciu w menu rozwijanym przy pozycji "Napisy - Niemiecki (wygenerowane automatycznie)" klikam strzałeczkę ">" i w następnym okienku wybieram "Przetłumacz automatycznie" - w kolejnej liście wybieram Polski i tekst zacznie się automatycznie tłumaczyć.

• E tam nowości, zauważyłam, że to stary film. to moja wpadka. youtube.com/watch?v=1VipeI6UgvQ Włączacie napisy i automatyczne tłumaczenia na j.polski. w ustawieniach.

• Problem z Item Shopem na Steamie

Santonia - - Archiwum

Niestety, są pewne problemy z IS na niektórych kontach. Art przedstawił pełne wyjaśnienie problemu w tym temacie: Ograniczenie dostępności przedmiotów w Sklepie dla platformy Steam

• Przypominam, że temat służy wymianie opinii na temat Item-Shop a nie rozmowom o cudzym portfelu.

• @WujekDiumar są błędy, których naprawa pozostaje w kompetencjach GFu i są takie, które wydawca gry zgłasza do koreańskiego producenta gry i dopiero tam błąd jest analizowany, naprawiany, testowany i wdrażany poza tym istnieje jeszcze kilka innych czynników wpływających na tempo naprawiania błędu (np to, czy błąd jest krytyczny czy nie, czyli czy powoduje crash serwera czy nie).

• Cytat od PiesBlacka: „@Art Co jest nie tak z auto-łowami? Musiałem coś przegapić. SERIO:-) ” Otrzymujemy szereg zgłoszeń dotyczących różnych aspektów związanych z autołowami, pytanie Arta miało na celu tylko i wyłącznie doprecyzowanie, czy piszesz o czymś co jest nam powszechnie znane, czy piszesz o czymś nowym (bo ZAWSZE jest jakiś pierwszy sygnał dotyczący jakiegoś problemu) więc nie masz powodu by się unosić. Nie zawsze jakieś rozwiązanie, które akurat Tobie nie odpowiada jest złym rozwiązani…

• ban na czat za nic!!

Santonia - - Archiwum

@Mein nasze algorytmy, które mają przeciwdziałać spambotom czasami są zbyt zaborcze i konsekwencje dotykają zwykłych, niewinnych graczy. Jedyną niedogodnością dla takiego gracza jest konieczność zmiany kanału (bot po zmianie kanału i rozpoczęciu spamowania ponownie dostanie blokadę na szept) dlatego nie możemy rozluźnić polityki związanej z banowaniem spambotów. Liczymy na wyrozumiałość.

• Cytat od Prawnik55: „Trochę tak dziwnie że informację o promcji dostajecie 30min przed rozpoczęciem a nie np. dzień wcześniej. ” Czemu dziwne? Czasem tak się zdarza, że ktoś z działu marketingu nie przekazuje informacji o planowanej/rozpoczynającej się promocji i wtedy w żadnym kraju nie zostaje ona ogłoszona (informacja o promocji pojawia się wtedy tylko w interfejsie item-shop). Czasami brak takiej informacji to przeoczenie a innym razem celowy zabieg.

• A na czym polega ten problem dokładnie?

• Jeśli masz już konia (np 1/2 lvl) a Twój problem jest taki, że stajenny nie daje Ci kolejnego treningu to najczęściej przyczyną jest taka sytuacja, że w między czasie przyszedłeś do stajennego bez medalu konnego, stajenny wtedy daje takie zadanie (opatrzone zwojem, który znika po przeczytaniu): zdobądź medal konny. Status tego zadania zmienia się dopiero po samodzielnym zdobyciu medalu w lochu małp (choć spotkałam się z sytuacją, gdy komuś status zmienił się po wyrzuceniu i podniesieniu medalu z…

• Cytat od NieznanyAS: „czyli zakladamy, ze maszyna ma zawsze słuszność ? ” W tym wypadku, tak zakładamy.

• Cytat od NieznanyAS: „W jaki sposób ma być podejmowana taka decyzja skoro wyżej art wspomniał, że jeśli blokade nałoży system niema co się fatygować na polski support ? Jedno przeczy drugiemu? W jaki sposób ma być dokonana analiza zgłoszenia skoro polski support niema wglądu w to co wyłapuje jakiś program ? ” Zasadność tych blokad, nie budzi wątpliwości.

• Cytat od Rekinnnn: „Nie do konca bo nie pierwsza osoba która pisze ze nie korzysta z czitow a dostaje bana a żadnych dowodow nie zobaczył. ” Oczywiście, tylko kilka procent osób grających na hackach przyznaje się do tego, że używały niedozwolonego oprogramowania, reszta zawsze pójdzie w zaparte.

• Cytat od Winrath: „Coś czuje, że temat zaraz zostanie zamknięty. ” Bo w zasadzie temat został wyczerpany.

• Cytat od AmeliniowyPL: „Mam problem z misją dotyczącą stron pamiętnika, otóż zdobyłem kawałek strony pamiętnika który wypadł z Kapitana, dotarłem do M1 i gdy byłem już na miejscu przez przypadek wyrzuciłem ją na ziemie po czym czym jakiś pie#@#@@.. bot ukradł mi moją stronę. ” Wyślij zgłoszenie, jeśli faktycznie wydropiłeś stronę ale ją straciłeś w taki sposób, to my pomożemy.

• Cytat od zielak1995: „System tak jak człowiek też nie jest nie omylny więc pytanie co zrobicie w takim wypadku ? czy pod dywan czy jakoś to rozwiążecie ? ” Zawsze gdy są jakiekolwiek wątpliwości, decyzje podejmowane są na korzyść graczy.

• Cytat od BodYBezGlowy: „te bany na 4 dni to zarty powinni odrazu banowac ” Też wolę mniej liberalne podejście