Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 37.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Zgadnij, kto napisze następny?

Wiron - - Gry i zabawy

Jestem @Aszti

• Tak @Ascoran?

Wiron - - Gry i zabawy

Nie @Bobcat?

• Nie @Ingolf

• nie :c @Pamster

Wiron - - Gry i zabawy

Jestem ;> wzywam @Vespa ;D

• Nie @Pamster

• Wironek

Wiron - - Prezentacje Teamu

Cytat od Bayek: „Halioo No hej Zyjesz? Ta Powiadasz Harry Potter a opowiesz cos o nim? co miałbym opowiedzieć, J. K. Rowling zrobiła to najlepiej na świecie, może jeszcze się za książki chwycę A kto to Chromcia? mój ptasznik, samica Chromatopelma cyaneopubescens Zapomnialem w tamtym poscie zapytac o : Czy posiadasz jakies zwierze? tak, 14 ptaszników ”

• Wironek

Cytat od Bayek: „Siemaa.. Cześć Jak tam ? złapałem lenia na ten weekend ostatnio nic u mnie nowego Ulubiona ksiazka a moze film /piosenka? cała seria Harrego Pottera, Gwiezdnych Wojen, Avatar, generalnie gustuję w sci-fi i fantasy, może coś polecisz? Jak tam ta no minaturka ? ( wiesz o co chodzi xD ) Niestety nie mam wątpliwości o co chodzi, proszę zadawać bardziej precyzyjne pytania XD Ulubione zwierze? Ptasznik! Kochasz ja? Kogo? moją chromcie? Tak ” Cytat od SovEren: „No hej Hej Jak leci? sta…

Wiron - - Gry i zabawy

Nope @Iksmina

• Wironek

Cytat od Bobcat: „Hello Hejka To ja, Twój Bobcat, ja piszeeem. Miło Cię znów widzieć Cytat od Wiron: „... mam sobie wymyślić pytania od 13 do 68? biggrin.png thumbdown.png ” 13. Pozwolisz, że ja to zrobię, tylko w innym terminie ? Pozwalam 14. Czy po prostu wolisz, bym zamiast pytaniami mam wypełnić tą lukę białym puchem ? Rób co uważasz za słuszne (przerwa na reklamę) pracujesz w Polsacie? A sorki, tam filmy to przerywniki między reklamami. Cytat od Wiron: „ 10. Ulubiony teamler? Bobcat tongue.…

• Expimy Art`a

Wiron - - Gry i zabawy

110lv 77%

Wiron - - Gry i zabawy

Nie @Bobcat?

• Kolory

Wiron - - Gry i zabawy

Pierścionek Karmazynowy

Wiron - - Gry i zabawy

Tak @Miechu

• Wironek

Cytat od Orestes: „hejka Hej Często od Ciebie sępią w grze? xD Nie, gdyż na Androsie mamy porządnych graczy Jakie są dla ciebie najlepsze zalety bycia GM ? Satysfakcja ze sprzątania botów nad innymi nie chce mi się myśleć Jaka klasa jest dla ciebie najsilniesza i najlepsza ? W tym momencie może być to Sura WP, po następnej aktualizacji może nim być Woj Mental, a pewnego dnia okaże się, że Likan bije wszystkich na głowę Każdy gra czym lubi, ja lubię próbować nowych rzeczy i gram Likanem wrócę Oki…

• -2 549

• Nie Pamster?

• Expimy Art`a

Wiron - - Gry i zabawy

107 57%

• Wironek

Cytat od Virginka: „Dobra to zapytam więcej. Oki 1. Imię? mówcie mi Wiron 2. Ulubiony kolor? Niebieski 3. Jaką grasz postacią prywatnie? Likan 4. Jakiej słuchasz muzyki? Radiowej i czasem Imagine Dragons 5. Czy zadowolony jesteś z serwera do którego zostałeś przydzielony? Odpowiedź znajduje się wyżej 6. Ile czasu dziennie przeznaczasz na swoje obowiązki w Metin2.pl ? Wystarczająco by wywołać strach u botterów 7. Poproszę więcej eventów na Androsie. 8. Odpisz na pw Odpiszę 9. Pozdrawiam Ja równie…