Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-6 z 6.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Dlatego informacja do normalnych i "niby-moich-fanów-którzy -wbija-mi-nóż-w-plecy" - My jako team nie zajmujemy się takimi sprawami . Jasno się wyraziłem na szepcie do niektórych ale tu jeszcze raz napiszę : My zajmujemy się typowymi kradzieżami np. włam na konto i kradzież itemów /konta oraz drop hacki . Ta sytuacja nie kwalifikuje się pod procedurę , ponieważ był to handel . Jeszcze w oknie handlu była możliwość zrezygnowania z handlu . A tak akceptując przycisk "Handluj" zgodził się na "hande…

• Haxy macie i jeszcze sie chwalicie tym Co ja z wami mam zrobić ? P.S. No dobrze - pogratuluje wam cierpliwości i samozaparcia ;D

• Aha - to nawet nie wiedziałem , że poleciały bany za bicie przerośniętej jaszczurki ;D Aż sprawdzę czy może gdzie nie gdzie mi palec omsknął na myszce i dałem faktycznie bany . Przy okazji mój kochany serwerze - wszyscy zdrowi w domu ?

• Oj tam oj tam - nie bedę taki zły ;P

• Cytat od bmx23: „To bedzie niezly bug xD ” Jakby co ja nie odpowiadam za stan ostatnich aktualizacji ;P Cytat od Monisienka: „Nie ma przed kim. ” Nie przesadzaj - jakieś boty zawsze są ;D

• Witajcie Tortudzanie i Tortudzanki ;P Postanowiłem się wam ujawnić na forum ;P