Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 59.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Hejka Nathiel Czemu Wreduś i uparciuch? To opinia byłego GM , który namówił mnie do teamu , ale niestety dużo jest w tym prawdy. Jakie cechy u ludzi sobie cenisz? Szczerość, to podstawa. Czego nie mogłabyś wybaczyć przyjaciółce? Nie wiem , nie zastanawiałam się nigdy nad tym. Dlaczego kobieta kobiecie wilkiem? Myślę ze głównym powodem jej zazdrość. Czy często zazdrościsz innym? No cóż zdarza się , ale jestem już dość duza dziewczynkom i potrafię się z tym pogodzić ze czegoś nie mam. Łatwo wyprow…

• NIE ! Wiron

• tak Puurpurowy

• Lista przedmiotów do zdobycia - serwer Negros Żona dostarcza: Ku Jinno 1 ruda zlota 10x kwiat kaki certyfikat Tygyisa lza bogini Mąż dostarcza: woda mong kawałek zepsutej zbroi kamień duszy przyspieszenia +2 karaś Plus/minus przedmiotu nie ma znaczenia w przypadku ulepszaczy.

• Lista przedmiotów do zdobycia - serwer Tasmania Żona dostarcza: Ku waliozi 10x grzyb tue 1 ruda krysztalu krew malpy kilof+0 Mąż dostarcza: woda zin Niebianska Zbroja Wiatru +2 nos swini kamien duszy powtorki +2 amur Plus/minus przedmiotu nie ma znaczenia w przypadku ulepszaczy.

• Tak Gootek

• Zwycięzcy eventu "Mikołajkowe Szaleństwo" na serwerze Negros Przedział lvl 1-30 Tura 1 1. WujoKuba 2. BatistaVsHHH 3. ByderKrul Tura 2 1. Rev3nDrop 2. Falluss 3. 4FunMilla Przedział lvl 31-74 Tura 1 1. Akivva 2. mazda97 3. ReaPereczka Tura 2 1. Clydepool 2. JakToDziQ 3. MAROSGN Przedział lvl 75- 89 Tura 1 1. Syahwat 2. Utako 3. 1888 Tura 2 1. BuffKajoooj 2. Folle 3. Evilmiirage Przedział lvl 90 - 120 Tura 1 1. Rev3n 2. Reticus 3. Rev3nka Tura 2 1. Przebufana 2. Ohaoii 3. SoulOFSolar

• Lista zwycięzców; I RUNDA 1.Tomek199 2.ImForever 3.WujPop II RUNDA 1.FastWolf 2.xWxIxExNxIxO 3.AmneSsia III RUNDA 1.AlbaniaBuff 2.Desperate 3.Rev3nka IV RUNDA 1.Sedeoo0 2.Kalapita 3.Cabba V RUNDA 1.ITyleeeee 2.Tropiccca 3.BijeWasOLeb VI RUNDA 1.wienioxdropi 2.wojozmiana 3.SuchyWDZ

• nie Zamar?

• Lista zwycięzców - serwer Negros Jinno I. miejsce - Qder Qderka II. miejsce - KibsoooN KibsoooNBuff III. miejsce - Evilmiivage Eviilbuff Chunjo I. miejsce - ZelaznyMike Soulofsolar II. miejsce - IKKi Haneczka III. miejsce -RobsonWp Eirena Schinsoo I. miejsce - Cabba Kyabira II. miejsce - NarkoTypek arisana III. miejsce - brak zgłoszeń Nagrody zostaną wręczone w ciągu dwóch tygodni od zakończenia eventu! Walentynkowe szaleństwa z Metin2.pl

• Hejoo;p Hejka Dlaczego nie grasz w lotka?:) Nie mam farta Nie chcesz być bogata?:) Kazdy chciałby być bogaty ,ale nie każdemu jest to dane. W ogóle masz swoją definicję bogactwa?:) Nie mam. Przytoczysz mi ją?:) Nie ma co .

• - Ave Ty;) Ave Ja;) Dlaczego nie lubisz zimy?;p Bo jestem ciepło lubna i kocham lato. Też odpływasz słuchając muzyki?:)Czasami mi zdarza ;) Woodstock czy Ostróda?:) Ani jedno ani drugie nie ciągną mnie takie imprezy. A może Sunrise?:) Tez nie. Szczęśliwe liczby Lotka?:) Nie mam takowych nie grywam w lotka. Cześć Iksmina smile.png Hejka Pamster. Jak tam przygotowania do świąt? Były szalone. Ciasta sama pieczesz czy zamawiasz? Ciasta na Święta zawsze sama piekę. Orzechy laskowe czy włoskie? Laskow…

• Lista zwycięzców w evencie: Mikołajkowe szaleństwa w Metin2.pl! S50 -Negros I runda 1. tomak199 2. Bestevis 3. Korbanek II runda 1. POGROMCAIII 2. Devillu 3. Noisewa III runda 1.Hurox 2. Devillu 3. DexPusia IV runda 1. Hurox 2. ZEN0N 3. Ferquin V runda 1. ZEN0N 2. Hurox 3. SYDNIAK VI runda 1. POGROMCAIII 2. Ferquin 3. Hurox VII runda 1. ZEN0N 2. Fequin 3. SYDNIAK VIII runda 1. Phyridem 2. Devillu 3. Hanni96 IX runda 1. POGROMCAIII 2. Quodek 3. SYDNIAK X runda 1. SYDNIAK 2. ZEN0N 3. Hurox Serdecz…

• Ave Ty Ave Ja Jakie ciasta najbardziej lubisz piec?:) Gotowany sernik. Myślałaś żeby kiedyś napisać opowiadanie przygodowe o jakimś ciastku i tematyce zimowej?;p Nie, bo nie lubię zimy. Też uważasz że pieniądze szczęścia nie dają?;p Moze i nie dają , ale bez nich tez nie da się żyć. Jaki styl ubierania najbardziej Ci pasuje?:) Taki żeby było elegancko i wygodnie. Jeszcze tu wrócę Zapraszam

• Hejo;p Hejka Jak to jest że nie ma mnie raptem 3 miesiące a tu taka cisza?:( No cóż nie ma kto spamować. Jak Ci idą przygotowania do zimy?:) Wcale ,nie lubię zimy. Jako pisarka z związku z nadchodzącą zimą wyczuwasz wenę twórczą?:) Eh, ostatnio moje natchnienie gdzieś uleciało. :( Co najbardziej motywuje Cię do działania?:) Chęć zrobienia wszystkiego najlepiej jak umiem ,chociaż z tym bywa rożnie, bo jak wiadomo nie ma takiego co umiałby wszystko.

• Lista zwycięzców serwer Negros; 1 Wilanowska 2 zmianezcka 3 irasidwa 4 Pieson 5 OstraBiczys 6 Kmel 7 DzikiLis 8 Rejvix 9 Taniqq 10 KibsoooN 11 MineJhin 12 irasidwa 13 irasidwa 14 Creona 15 Aranamir 16 Karolinka553 17 aajaaad 18 DarkFlame 19 Pieson 20 KibsoooN

• Hejka combatarms Było to coś w rodzaju zwykłego wierszu pisanego na kolanie czy bardziej uroczysta forma np. sonet ? Czy na kolanie to nie wiem ale byly to wiersze miłosne. Masz swojego ulubionego poetę ? Nie A znasz jakiegoś prywatnie ? Nie Zgadzasz się ze sondażem, iż wśród twórców to poeci są najbardziej zadowolenii ze swojej twórczości ?(źródła nie pamiętam) Hm myślę ze tak jest. A jak tworzyłaś opowiadania to najczęściej o czym ? Tematyka przygodowa. Opublikowałaś kiedykolwiek swoją twórczo…

• Ave;p Hejka Co za szaleniec pisał Ci te wiersze?:) Moj mąż A sama pisałaś kiedyś wiersze?:) Nie pisałam wierszy , raczej opowiadania. Pochwalisz się swoją twórczością?:) Nie Który ze swoich talentów uważasz za najcenniejszy?:) Złośliwość

• No siemano;p Hejka Romantyczny wieczór czy szalona impreza?:) Romantyczny wieczór. Pisał Ci ktoś kiedyś wiersze?:) Tak Długi spacer czy wycieczka rowerowa?:) Długi spacer. Jak oceniasz początek lata?:) Średnio mało ciepełka.

• No hej;) Hejka Dlaczego akurat taki przydomek Ci dał ów GM?:D Ciągle się z nim kłóciłam i byłam złośliwa . Śniadanie do łóżka czy kolacja przy świecach?:D Kolacja przy świecach . Opalałaś się już tego lata?:) Nie opalam się bo nie lubię . Co sądzisz o występach naszej Reprezentacji na Euro?:D I tak wysoko zaszli .