Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 38.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od Orestes: „Hejoo 1. Chodzisz czasem do kina? Tak lazam do kina szczególnie na budowie mam nieraz takie kino 2. Jakiś film który szczególnie zapadł Ci w pamięci? Teatr telewizji :Rozmowy przy wycinanie lasu 3. Gdzie i kiedy spędziłeś swoje najlepsze wakacje w życiu? Wakacje??? A co to takiego? Wakacje będę miał po śmierci wyspie się za wszystkie czasy mam nadzieje że wrócisz Ciastek ”

• Cytat od akwarysta93: „Ahoj Ahoj ^^ Taka sytuacja: wchodzisz w ranking max pkt. Schwytaj króla widzisz 5 osób z nickami typu: 1234234234, bez sprawdzania sypnął byś im banikiem? (pytanie takie z życia wzięte, nie czuj się atakowany) Nie oceniam ludzi po nicku tylko po duszy ..co do nicku przeprowadził bym proceduje i sprawdził gracza Gdybyś zrozumiał kobiety (prawdopodobnie nie za życia) zmieniłbyś nick na fullfilled? Ha ha ha ^^ Na ile ciastek oceniasz nowy event króla (skala 1-10)? jakich cias…

• Cytat od Colore: „Witaj Siemanko Jakie plany na weekend? Browar Jak się czujesz? Normalnie jak młody Bóg Lubisz grillować? A wiesz właśnie to robię Jaką super moc byś wybrał gdybyś mógł? Chłopie jak każdy facet... ZROZUMIEĆ KOBIETY ”

• Cytat od Orestes: „Witam i o zdrowie pytam Z kim chciałbyś się zamienić miejscami tak na jeden tydzień? Z kobietą by poznać lepiej wasz umysł zrozumieć kobietę bezcenne za wszystko inne zapłacę MasterCard A jakiej przyjemności nie potrafisz sobie odmówić?. Nie potrafię odmówić sobie... KOBIET Podróży do białegostoku, i orientalnych egzotycznych dań np kuchnia azjatycka pieczony pies chrzaszcze larwy mmmmm pychotka Gdzie najczęściej chodzisz jadać na mieście? Malo co jadam na mieście... Moje 12 ż…

• Konto usunięte?

Viktory - - Archiwum

Cytat od klopsidło: „Siema, ponad rok temu miałem postać na Samosie. Wygląda na to, że moje konto przestało istnieć. DLACZEGO? ” Team nie usuwa kont. Jeżeli wiesz na jakim e-mail było konto Wejdź na e-mail i sprawdz może zachowała się wiadomość o założeniu konta. Jeżeli nie ma tej wiadomości strona metin2 umożliwia przypomnienie Jedynie posiadacz adresu e-mail powiązanego z kontem może uzyskać dostęp - jeżeli znasz login i hasło do gry to strona pl.metin2.gameforge.com/ umożliwia przypomnienie a…

• Nie @żonka @Manera

• Cytat od Rekinnnn: „Co dzisiaj kolo 24 zobaczyłem to jest skandal GM Fato stał sobie przy bocie w m1 i patrze czekam aż gość dostanie bana co się okazuje GM przełącza się na inne ch i idzie działać a tego bota sobie zostawia no to są jaja czy co do cholery? Może to jego bot i sobie ustawił? ” Masz posiadasz na to jakieś dowody?

• Powitania Tasmania

Viktory - - Dyskusje Tasmania

Witam graczy Tasmani Nazywam się Viktory i będę tu "rozgrzeszał" boty oraz inne łamanie regulaminu. Mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracowało.

• Pożegnania na Negrosie

Viktory - - Dyskusje Negros

Chciał bym pożegnać graczy Negrosa. Bardzo miło mi się współpracowało z Wami. Dziękuję za miłe słowa i wyrozumiałość lecz niestety boty Tasmani wzywają . Ale nie martwcie się będę niespodziewanie do Was zaglądał by Wam nie przyszło do głowy że to już koniec "rozgrzeszania".

• Ja

• Nie działa IS w grze

Viktory - - Archiwum

Item Shop z gry bazuje na silniku Internet Explorer nawet wtedy gdy domyślna przeglądarka jest ustawiona inna. W tym celu zaleca się wykonanie poniższych czynności : Internet explorer ( Informacja pochodzi z wersji 8.0 ) - oczyszczenie cookies i cache w IE (wejdź narzędzia -> usuń historię przeglądania- (zaznaczamy opcje) tymczasowe pliki internetowe i pliki cookie potem usuń - ustawienie niższego poziomu zabezpieczeń (wejdź narzędzia -> Opcje internetowe-> Zabezpieczenia - i zmień poziom zabezp…

• Rozpoczęcie od nowa

Viktory - - Archiwum

Cytat od MagicDream: „Cześć! Szukam takich tematów i szukam, ale kompletnie nic nie mogę znaleźć. Mam zamiar wrócić do gry, ale w sumie mimo mojego bardzo długiego stażu, nigdy nie do niczego nie doszedłem. Zawsze tylko 50lv, skille m4, no i w sumie koniec przygody. XD Chcę sobie pograć dla przyjemności i rodzi się teraz kilka pytań. Nie chodzi mi o to, jak zarabiać itp., ale: 1) Gdzie warto zaczynać teraz grę? - oprócz Tasmanii, te boty mnie doprowadzają do szału 2) Jaką postać brać? Chodzi mi …

• Nie działa IS w grze

Viktory - - Archiwum

Cytat od szmidtek: „Może pomóc aktualizacja Internet Explorer ” Dokładnie proszę zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji. Item shop działa na zasadzie normalnej przeglądarki najlepiej działa na internet Explorer

• Ile macie lat? Statystyka gry

Viktory - - Archiwum

przyłącze się do statystyk 30 +

• Banowanie

Viktory - - Archiwum

Boty są banowane zapewniam Was Zgłosić bota możecie poprzez System suport jak i GM/SGM bezpośrednio w grze nie raz mi zgłaszano i od reki sprawdzałem zgłoszenie i jeśli się potwierdziło "rozgrzeszałem " Co się tyczy zgłoszonych botów lecz dodanych do listy pod szczególnym nadzorem : GM czyli ja sprawdzam każde zgłoszenie lecz gdy gracza nie ma on-line w grze jest dodawany do listy pod szczególnym nadzorem. A ja zajmuje się botami które są aktualnie w grze.Wchodząc do gry GM za każdym razem spraw…

• skojarzenia :D

Viktory - - Gry i zabawy

Refleksja -zaduma

• Cytat od SXxLordxSC: „Gm nie może mieć prywatnego konta na serwerze, gdzie pełni rolę admina. Poza tym gm nie banuje z prywatnych postaci, a poprzed tryb ghost, który ma w swoim cliencie. Pozdrawiam cieplutko ” Cytat od SXxLordxSC: „Gm nie może mieć prywatnego konta na serwerze, gdzie pełni rolę admina. Poza tym gm nie banuje z prywatnych postaci, a poprzed tryb ghost, który ma w swoim cliencie. Pozdrawiam cieplutko ” Dokladnie tak jak wypowiedz wyżej a jesli jak mowisz ktos banuje z priv postac…

• Jakiej muzy słuchacie?

Viktory - - Hydepark

youtube.com/watch?v=fGzISmJzyi8

• Cytat od Aszti: „hello - Witaj Pyszna Co robisz w wolnym czasie? - W Wolnym czasie odpoczywam no teraz go mam ciut więcej ( wypadek ) Jak poprawiasz sobie humor? - Nie muszę TY go poprawiłaś mi go pisząc do mnie ( Bardzo za to Dziękuje ) Film czy Książka? - I to i to Dobry film i dobra książka Jaki gatunek filmów lubisz najbardziej? - 3 Metry nad Niebem ,Tylko Ciebie Chce, Mów mi Hache-Wybacz ale wciąż Cie Kocham Masz film do którego wróciłeś kilkukrotnie i zamierzasz jeszcze kiedyś wrócić? -Wie…

• Pogodynka

Viktory - - Dyskusje Etolin

Karpacz cieplutko