Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 128.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Zgadnij, kto napisze następny?

Razr - - Gry i zabawy

Nope @Santonia

Razr - - Gry i zabawy

Ano! @Ascoran obudź się!

Razr - - Gry i zabawy

Nie @Ascoran?

• Tragedia z FPS'ami

Razr - - Archiwum

Jak przedstawia się obciążenie CPU/GPU/RAM/dysków w momencie wystąpienia problemu? Sprawdzisz je w zakładce Wydajność w Menedżerze zadań(Windows 10). W zakładce Procesy widać, który proces zjada najwięcej zasobów(jeżeli w ogóle coś takiego występuje)? W aplikacji "config" w folderze Metin2 jak wygląda konfiguracja?

• Chat na forum

Razr - - Archiwum

IRC możne bardzo łatwo zlokalizować nie wchodząc w żaden dział na forum. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk: 718133f7d04e4900a6280b7d745cb441.png Do tego, przy odrobinie szczęścia(jeśli aktualnie ktoś, kto może Ci pomóc jest dostępny) otrzymać możesz informacje z pierwszej ręki, bezpośrednio od członków Zespołu. Należy jedynie pamiętać o przestrzeganiu zasad panujących na IRC

• Laptop metin2 pomoże ktoś?

Razr - - Archiwum

Cytat od TanquePL: „Przykład? METIN2 i cudowny bug, który uniemożliwia grę.” Chyba jestem w jakiejś grupie 'specjalnej' - używam W10 od momentu premiery i nie doświadczyłem żadnych problemów z działaniem M2, a już na pewno nie takich, które uniemożliwiają grę. Cytat od TanquePL: „Dalej, inne gry, gdzie nagle cudownie nic nie działa, ale na Win7 działało.” Również muszę się nie zgodzić, posiadam sprzęt, który umożliwia bezproblemowe granie w najnowsze tytuły. Zarówno te najnowsze, jak i starsze, …

• Laptop metin2 pomoże ktoś?

Razr - - Archiwum

Cytat od TanquePL: „[...] W pierwszej kolejności strzeż się Windowsa 8 i 10... Spróbuj w jakiś sposób załatwić sobie 7-kę. Serio, kupisz Win10 i za parę miesięcy max będziesz mógł pożegnać się z grą dzięki nowoczesności gry.” To akurat wierutna bzdura, Windows 10 nie jest złym systemem, gra chodzi poprawnie pod tym systemem, ale tego systemu w tej cenie i tak nie uświadczysz. Cytat od Risimothx2: „Tylko i wylacznie Lenovo Y-700 :) chodzi wszystko i wszedzie . Polecam i Pozdrawiam” W podanym budż…

• Rozdzielczość 1920x1080

Razr - - Archiwum

Hej, Spróbuj zainstalować przede wszystkim sterownik do zintegrowanej z procesorem grafiki Intel HD Graphics 530. Sterownik pobierz stąd. PO zainstalowaniu sterownika do zintegrowanej grafiki, pobierz TEN, czyli sterownik do dedykowanej grafiki nVidii. Jeśli zaktualizujesz obydwa sterowniki w podanej kolejności powinno wszystko śmigać.

• Hejka

Razr - - Archiwum

Witam, Usterka została zgłoszona do administracji sieci. Z tego co widzę udało się ją błyskawicznie naprawić.

• Wybór laptopa pod Metina

Razr - - Archiwum

Hej, Ja z kolei polecę ręcznie składany model polskiego producenta, którego sprzęt mam okazję użytkować. Producentem tym jest Hyperbook, natomiast model to N55. Komputery składane są ręcznie w siedzibie firmy, w konfiguracjach odpowiadających wymaganiom użytkownika(można stosować różne, nawet desktopowe(!) procesory a także inne komponenty) dlatego też ciężko określić dokładnie ceny urządzeń. Doskonale nadaje się do tego konfigurator na stronie producenta. Znalazłem konfigurację, która z pewnośc…

• U mnie domyślnie kilka istotnych pól w ustawieniach było niezaznaczonych i powodowało to ten sam błąd. Czy mógłbyś wrzucić screena z ustawień gry, gdzie zmieniasz rozdzielczość?

• Debugger

Razr - - Archiwum

Właśnie przed chwilą u znajomej, która miała ten sam problem po wyłączeniu antywirusa gra pięknie się odpaliła. Spróbuj przed uruchomieniem gry wyłączyć ochronę antywirusową żeby sprawdzić, czy to jest właściwa przyczyna problemu.

• Metin2.CREATE_NO_APPRIORATE_DEVICE

Razr - - Archiwum

Spróbuj pobrać TEN sterownik do grafiki i sprawdź, czy zadziała.

Razr - - Archiwum

Pobierz proszę w takim razie TEN sterownik i zainstaluj. Po instalacji zrób screena Menedżera Urządzeń w sekcji kart graficznych.

Razr - - Archiwum

Zgodnie ze specyfikacją Twojego laptopa nie posiada on dedykowanej grafiki, jedynie zintegrowaną. Dostań się proszę o Menedżera urządzeń(Start -> w panelu wyszukiwania wpisz devmgmt.msc i wciśnij enter) i pokaż co znajduje się w sekcji "Karty graficzne". Zainstaluj najnowszą wersję DirectX.

Razr - - Archiwum

Próbowałeś ustawić zgodność z systemem Windows 7 i jednocześnie uruchomić metina jako Administrator?

Razr - - Archiwum

Pobierz sobie TEN sterownik do zintegrowanej grafiki, jest to najnowszy dostępny sterownik na stronie HP. Dobrze byłoby również zainstalować sterownik Chipsetu. Możesz pobrać go stąd.

Razr - - Archiwum

Podaj proszę dokładny model bądź dokładną specyfikację laptopa, pomogę dobrać odpowiednie pliki

Razr - - Archiwum

Cześć, Aktualizowaliście w ostatnim czasie system do W10, czy wykonywaliście czystą instalację? Ten błąd pokazywał mi się gdy system nie znajdował odpowiedniego urządzenia do obrazowania, gdy karta grafiki nie była zainstalowana. Warto przeinstalować/zaktualizować sterowniki do dedykowanej jak i zintegrowanej karty graficznej. Szczególnie po aktualizacji systemu do najnowszej wersji jako, że nie wszystkie sterowniki z poprzednich systemów działają poprawnie. W przypadku laptopów trzeba również z…

• Cytat od PorolMajster: „Używam Avira Antivirus Oczywiście ją wyłączałem przed pobraniem metka (pobierałem go 3 razy) i nic to nie dało ;(” A czy próbowałeś wyłączyć antywirusa przed uruchomieniem gry? Akurat u mnie to w trakcie samego uruchamiania gry antywirus 'psocił'. Oczywiście nie sztuką jest całkowicie wyłączać antywirusa za każdym razem kiedy chcesz pograć, chodzi tylko o znalezienie źródła problemu.